Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një Kafe Me...? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një Kafe Me...? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Një Kafe Me...?

+61
leta
Xhan
Esba
valtori
Arian 123
Lazdrane
Binni
Petriti
Bukurosh-Djal
fioll
Neta E
AlbHACK
Docteur
An0nim
Anila
Andetta
vlonjatja
Besa
Free spirit
Shuke
LaDescarada
Fata
era85
Gangsta
Labja
Anakonda
Albert
Kinxhi
Yll Qielli
Ajo goca
Shkembi
qershicka
Aяtємιѕα
Poeti Dhimbjes
Arabela
Milingona
CuN@BosS/
Alberti
Ariel
Єямєℓiиdå
EMI
Next
/:UserCode"
Katniss
bobi 10
Durrsaku
il conte
Darius
kasperi
Medina
Tonii
Emona
Klio
WebMaster
tipi engjellor
Maksi
dajti modh
Daku
T_o_n_i
Dori_sweet
AlBora
65 posters

Faqja 1 e 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Një Kafe Me...?

Mesazh nga AlBora Fri 23 Sep 2011 - 7:10

T_o_n_i shkruajti:
AlBora shkruajti:me tonin

po te pres pra une [You must be registered and logged in to see this image.]prit ti prit...
AlBora
AlBora
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : prishtina
Postime Postime : 2297
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Dori_sweet Fri 23 Sep 2011 - 7:11

dajti modh shkruajti:
Dori_sweet shkruajti:
dajti modh shkruajti:
Dori_sweet shkruajti:hajde kush te doje te vije
e pijme bashke [You must be registered and logged in to see this image.]

ok hajde ku don ti ta pime [You must be registered and logged in to see this image.]
ku te duash ti si thu te vij une andej apo vjen ti ketej [You must be registered and logged in to see this image.]

jo hajde ti ketej
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga T_o_n_i Fri 23 Sep 2011 - 7:12

AlBora shkruajti:
T_o_n_i shkruajti:
AlBora shkruajti:me tonin

po te pres pra une [You must be registered and logged in to see this image.]prit ti prit...

si perher ... se mos erdhi vertet ndonje me pi kafe kshu ne real [You must be registered and logged in to see this image.]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Daku Fri 23 Sep 2011 - 7:18

A je ne Tr Tono, une cdo darke pi biirre mbas pune 3-4 kriko po i here :P
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga dajti modh Fri 23 Sep 2011 - 7:20

Dori_sweet shkruajti:
dajti modh shkruajti:
Dori_sweet shkruajti:
dajti modh shkruajti:
Dori_sweet shkruajti:hajde kush te doje te vije
e pijme bashke [You must be registered and logged in to see this image.]

ok hajde ku don ti ta pime [You must be registered and logged in to see this image.]
ku te duash ti si thu te vij une andej apo vjen ti ketej [You must be registered and logged in to see this image.]

jo hajde ti ketej
me prit pra se do vij ..ke dy luanet do e pijme celebrate005 celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga T_o_n_i Fri 23 Sep 2011 - 7:20

Daku shkruajti:A je ne Tr Tono, une cdo darke pi biirre mbas pune 3-4 kriko po i here :P

po ne Tr lal vetem thuaj vendin ti se aty me ke
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Daku Fri 23 Sep 2011 - 7:24

dajti modh shkruajti:
Dori_sweet shkruajti:
dajti modh shkruajti:
Dori_sweet shkruajti:
dajti modh shkruajti:
Dori_sweet shkruajti:hajde kush te doje te vije
e pijme bashke [You must be registered and logged in to see this image.]

ok hajde ku don ti ta pime [You must be registered and logged in to see this image.]
ku te duash ti si thu te vij une andej apo vjen ti ketej [You must be registered and logged in to see this image.]

jo hajde ti ketej
me prit pra se do vij ..ke dy luanet do e pijme [You must be registered and logged in to see this image.]


Dy Luanet jane prish ka 10 vjet mer daku e kane pas cunat e lagjes time ate lokal
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Daku Fri 23 Sep 2011 - 7:25

Tono Club e ke Nr ?
Vodafone ?
po ashtu ma co ne mesazh
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Maksi Fri 23 Sep 2011 - 7:26

me dakun
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga dajti modh Fri 23 Sep 2011 - 7:27

Daku shkruajti:
dajti modh shkruajti:
Dori_sweet shkruajti:
dajti modh shkruajti:
Dori_sweet shkruajti:
dajti modh shkruajti:
Dori_sweet shkruajti:hajde kush te doje te vije
e pijme bashke [You must be registered and logged in to see this image.]

ok hajde ku don ti ta pime [You must be registered and logged in to see this image.]
ku te duash ti si thu te vij une andej apo vjen ti ketej [You must be registered and logged in to see this image.]

jo hajde ti ketej
me prit pra se do vij ..ke dy luanet do e pijme [You must be registered and logged in to see this image.]


Dy Luanet jane prish ka 10 vjet mer daku e kane pas cunat e lagjes time ate lokal
daku eshte klub ne LINZ me muzik live sa kalon freskun pa shkuar ne LINZ lol celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Daku Fri 23 Sep 2011 - 7:29

Qeka ke Shpia SUFIT ( Ademi) :P
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga dajti modh Fri 23 Sep 2011 - 7:34

Daku shkruajti:Qeka ke Shpia SUFIT ( Ademi) :P
e diku aty afer eshte te premte te shune e te diel ke muzike live atje .. shko provoje se eshte lokal familjar celebrate005 celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga tipi engjellor Fri 23 Sep 2011 - 9:58

kete nuk e di
tipi engjellor
tipi engjellor
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 907
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/09/2011
Mosha Mosha : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga WebMaster Fri 23 Sep 2011 - 10:01

Me intrigantin geeegge
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Klio Fri 23 Sep 2011 - 10:01

Me ate qe ma paguan[You must be registered and logged in to see this image.]
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga tipi engjellor Fri 23 Sep 2011 - 10:02

po per me pagu nuk eshte problem veq shorte qesim hahahahah
tipi engjellor
tipi engjellor
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 907
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/09/2011
Mosha Mosha : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Emona Fri 23 Sep 2011 - 10:03

Kush te doji..

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga tipi engjellor Fri 23 Sep 2011 - 10:04

hajde edhe ti banu dy ...po ma shtrejt na behet rruga more....
tipi engjellor
tipi engjellor
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 907
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/09/2011
Mosha Mosha : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Tonii Fri 23 Sep 2011 - 10:05

me te gjith do bashkoj te gjitha tavolinat per qejf [You must be registered and logged in to see this image.]
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Medina Fri 23 Sep 2011 - 10:06

me Tonin
Medina
Medina
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Te engjulli im mbrojtes
Postime Postime : 1046
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/09/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Maksi Fri 23 Sep 2011 - 10:07

medina ke ndonje mendje?
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Darius Fri 23 Sep 2011 - 10:08

kush do te ngrej doren 00027003
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga kasperi Fri 23 Sep 2011 - 10:08

[You must be registered and logged in to see this image.]me kunatat
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Tonii Fri 23 Sep 2011 - 10:08

Medina shkruajti:me Tonin

O medina me ke ton se ka shum ktu
ishalla e ke per mua [You must be registered and logged in to see this image.]
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Klio Fri 23 Sep 2011 - 10:09

U hodh shorti kush pagu sonte?
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Darius Fri 23 Sep 2011 - 10:10

Klio shkruajti:U hodh shorti kush pagu sonte?
876899 876899
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Emona Fri 23 Sep 2011 - 10:11

Hajt Klio se paguj un .. 00027003

Kush do vije??

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Klio Fri 23 Sep 2011 - 10:12

Darius shkruajti:
Klio shkruajti:U hodh shorti kush pagu sonte?
[You must be registered and logged in to see this image.]
Mos i rrotullo syte po ofro robi nje kafe se su be qameti[You must be registered and logged in to see this image.]
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Klio Fri 23 Sep 2011 - 10:12

EmoNa shkruajti:Hajt Klio se paguj un .. [You must be registered and logged in to see this image.]

Kush do vije??Vetem femrat qenkan zemer gjera ketu se meshkujt aha
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Maksi Fri 23 Sep 2011 - 10:13

me emonen se kam qe dje qe skam pire
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Darius Fri 23 Sep 2011 - 10:13

Klio shkruajti:
Darius shkruajti:
Klio shkruajti:U hodh shorti kush pagu sonte?
[You must be registered and logged in to see this image.]
Mos i rrotullo syte po ofro robi nje kafe se su be qameti[You must be registered and logged in to see this image.]
me gjithe kenaqesi :grin1:
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Tonii Fri 23 Sep 2011 - 10:13

jo dhe meshkujt yemergjer jan Klio po mosha juaj eshte 16 nuk ju ben mir kafeja [You must be registered and logged in to see this image.]
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Medina Fri 23 Sep 2011 - 10:13

Tonii shkruajti:
Medina shkruajti:me Tonin

O medina me ke ton se ka shum ktu
ishalla e ke per mua [You must be registered and logged in to see this image.]
qyqyja une tash e pash qe paska shumm Toni ktu hahaha nejse me ty po e pi nje kafe pra veq ti pagun celebrate005
Medina
Medina
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Te engjulli im mbrojtes
Postime Postime : 1046
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/09/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Klio Fri 23 Sep 2011 - 10:14

Hajt pra e lem per neser se ta zun radhen[You must be registered and logged in to see this image.]
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Emona Fri 23 Sep 2011 - 10:14

Klio shkruajti:
EmoNa shkruajti:Hajt Klio se paguj un .. [You must be registered and logged in to see this image.]

Kush do vije??Vetem femrat qenkan zemer gjera ketu se meshkujt aha


I kemi...I cik koprraca Djemat ktu :P

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga tipi engjellor Fri 23 Sep 2011 - 10:15

po edhe une vij oj emona ani coprraca hahahah a po vjen qe kerrin po e ndezi hahah
tipi engjellor
tipi engjellor
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 907
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/09/2011
Mosha Mosha : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Tonii Fri 23 Sep 2011 - 11:44

meqe koha esht e bukur kto dit do te doja te pija nje kafe me Bobin dhe Calliopen pran detit
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga kasperi Sat 24 Sep 2011 - 22:17

me disa miq te mi
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga WebMaster Sat 24 Sep 2011 - 23:18

Kush te kete deshiren
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga tipi engjellor Sun 25 Sep 2011 - 3:37

me ata ose ato qe deshirojne
tipi engjellor
tipi engjellor
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 907
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/09/2011
Mosha Mosha : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Kafe Me...? Empty Re: Një Kafe Me...?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi