Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ariu del nga gjumi dimëror (FOTO) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ariu del nga gjumi dimëror (FOTO) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ariu del nga gjumi dimëror (FOTO)

2 posters

Shko poshtë

Ariu del nga gjumi dimëror (FOTO) Empty Ariu del nga gjumi dimëror (FOTO)

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 25 Feb 2012 - 9:58

Palle-Jooseppi është ariu i cili pas një gjumi letargji është ngritur kur i ka erdhur ora biologjike e tij për të dalë jashtë.

Ai i ka thënë përshëndetje të gjithëve pas daljes nga strofkulla e tij në kopshtin zoologjik në Finlandë.

Ata hanë gjatë gjithë verës për të fituar peshë për muajt e dimrit. Dhe kjo tregon, Palle-Jooseppi, i cili kishte qenë duke fjetur që nga tetori u zgjua tani për të dalë në gjueti përsëri.Ariu del nga gjumi dimëror (FOTO) Ariu-del-nga-gjumi-dimeror-fotoAriu del nga gjumi dimëror (FOTO) Ariu-del-nga-gjumi-dimeror-foto-2Ariu del nga gjumi dimëror (FOTO) Ariu-del-nga-gjumi-dimeror-foto-3Ariu del nga gjumi dimëror (FOTO) Ariu-del-nga-gjumi-dimeror-foto-4
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ariu del nga gjumi dimëror (FOTO) Empty Re: Ariu del nga gjumi dimëror (FOTO)

Mesazh nga Anakonda Sun 26 Feb 2012 - 19:26

Ka ndenj shume prandaj.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi