Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jashtetokesoret: Kinezet zbulojne nje baze te tyre ne Hene ? VIDEO People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jashtetokesoret: Kinezet zbulojne nje baze te tyre ne Hene ? VIDEO People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jashtetokesoret: Kinezet zbulojne nje baze te tyre ne Hene ? VIDEO

2 posters

Shko poshtë

Jashtetokesoret: Kinezet zbulojne nje baze te tyre ne Hene ? VIDEO Empty Jashtetokesoret: Kinezet zbulojne nje baze te tyre ne Hene ? VIDEO

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 3 Mar 2012 - 13:40

Jashtetokesoret: Kinezet zbulojne nje baze te tyre ne Hene ? VIDEO ImagesAgjencia kineze e hapesires pretendon se ka marre pamje nga rajoni i quajtur “Hires” imazhe te nxjerra nga Orbiter Chang’e-2 ne Hene, te cilat tregojne qarte ndertesat dhe strukturat ne siperfaqe te Henes.Sipas te njejti burim, NASA ka bombarduar qellimisht zona te rendesishme ne Hene ne nje perpjekje te saj per te shkaterruar objektet e lashta dhe strukturat misterioze te panjohura qe ndodhen aty.
Fotot, edhe pse duhet ende shume per t’u studiuar tregojne qarte krateret berthamore dhe mbeturinat e ndertimit te shkaktuara si pasoj e shperthimeve nga ana e NASA-s per te shkaterruar e fshehur te verteten.
Kina eshte duke levizur drejt zbulimit te plote te realitetit jashtetokesore, nese keto imazhe si dhe ato qe do te vijne verifikojne te verteten, atehere NASA duhet te hetohet per mashtrime dhe tradhti. Kina do te jete e gatshme dhe do te disponoje te gjitha te dhenat dhe imazhet nga Chang’e-2 ne javet dhe muajt e ardhshem. Gje qe lejon te shpresojme se ky eshte fillimi i nje epoke te re.
Ne nuk mund te konfirmoje vertetesine e informacionit te paraqitur, por thjesht jemi te detyruar te pohojme burimin e tij si dhe e paraqesim informacionin ne nje audience me te gjere ne emer te se vertetes. (Marre nga albobserver.com)
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jashtetokesoret: Kinezet zbulojne nje baze te tyre ne Hene ? VIDEO Empty Re: Jashtetokesoret: Kinezet zbulojne nje baze te tyre ne Hene ? VIDEO

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 19:41

kto po ma kto po zbulues te medhenj qenkan bere

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi