Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

+36
Lazdrane
pexha
Darius
Erion N
Neta E
Xhan
Poeti Dhimbjes
Samuela
bekimi
Besa
mister.albania
Ariel
kasperi
valtori
Aristogata
il conte
EMI
LaDescarada
Alberti
Gladiola
Albert
T_o_n_i
WebMaster
Arabela
CuN@BosS/
Aяtємιѕα
Shkembi
Єямєℓiиdå
Kejla_mezemer
Gon!
Anakonda
era85
Labja
dajti modh
Maksi
Emona
40 posters

Faqja 4 e 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga Emona Wed 7 Mar 2012 - 10:54

First topic message reminder :

.... Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj ?


Shoh dirten e henes qe ndricon sonte.
P.s e dija qe ka egzistu kjo tem e kerkova po nuk e gjeta..

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë


 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga valtori Fri 28 Sep 2012 - 1:16

valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:jo,,,sepse ua kam lene atyre qe ne mungese et truve mund ti perdorin minifundet per ta kapur noj gjo,,, :p :p

ou po ti rri serioze me pantallona te shkurtra juhjjjjj

nejse vish cte duash Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 219302107

kur te vish te me takosh mua do veshesh fustan te kuq ok je farewww

ciles linde moj ermeles je farewww

e dija une ketu ka tradhti je farewww
mendjen tradheti e paske ti,,, :p :p :p :p

nderro avatarin sme pelqen me ky qe ke dua nje tjeter me me sharm juhjjjjj
po e vure ti bradin do ve une gjelinen,,, je farewww je farewww je farewww je farewww :p

ok vendose ti e para pastaj une se e mer per dobsi ti kundershtare je farewww

po foton orgjinale kur do ta vendosesh apo mbas nej viti je farewww betej e madhe do jet juhjjjjj

ok me dergo emrin ne PM Dhurt
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga Arabela Fri 28 Sep 2012 - 1:18

valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:jo,,,sepse ua kam lene atyre qe ne mungese et truve mund ti perdorin minifundet per ta kapur noj gjo,,, :p :p

ou po ti rri serioze me pantallona te shkurtra juhjjjjj

nejse vish cte duash Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 219302107

kur te vish te me takosh mua do veshesh fustan te kuq ok je farewww

ciles linde moj ermeles je farewww

e dija une ketu ka tradhti je farewww
mendjen tradheti e paske ti,,, :p :p :p :p

nderro avatarin sme pelqen me ky qe ke dua nje tjeter me me sharm juhjjjjj
po e vure ti bradin do ve une gjelinen,,, je farewww je farewww je farewww je farewww :p

ok vendose ti e para pastaj une se e mer per dobsi ti kundershtare je farewww

po foton orgjinale kur do ta vendosesh apo mbas nej viti je farewww betej e madhe do jet juhjjjjj

ok me dergo emrin ne PM Dhurt
jo emrin kyete qe kam ketu kam ne fb ,,,arabela kacurrela ,,,vecse floket ne foto i kam te drejte,,,,qe mos kerkosh noj kacurrelse je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 3666372071
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga Maksi Fri 28 Sep 2012 - 1:19

Arabelen
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga valtori Fri 28 Sep 2012 - 1:20

Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:jo,,,sepse ua kam lene atyre qe ne mungese et truve mund ti perdorin minifundet per ta kapur noj gjo,,, :p :p

ou po ti rri serioze me pantallona te shkurtra juhjjjjj

nejse vish cte duash Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 219302107

kur te vish te me takosh mua do veshesh fustan te kuq ok je farewww

ciles linde moj ermeles je farewww

e dija une ketu ka tradhti je farewww
mendjen tradheti e paske ti,,, :p :p :p :p

nderro avatarin sme pelqen me ky qe ke dua nje tjeter me me sharm juhjjjjj
po e vure ti bradin do ve une gjelinen,,, je farewww je farewww je farewww je farewww :p

ok vendose ti e para pastaj une se e mer per dobsi ti kundershtare je farewww

po foton orgjinale kur do ta vendosesh apo mbas nej viti je farewww betej e madhe do jet juhjjjjj

ok me dergo emrin ne PM Dhurt
jo emrin kyete qe kam ketu kam ne fb ,,,arabela kacurrela ,,,vecse floket ne foto i kam te drejte,,,,qe mos kerkosh noj kacurrelse je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 3666372071

mos u tall nejse do te kerkoj edhe mos me del ndonje tjeter edhe me rremben zemren je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga Arabela Fri 28 Sep 2012 - 1:22

valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:jo,,,sepse ua kam lene atyre qe ne mungese et truve mund ti perdorin minifundet per ta kapur noj gjo,,, :p :p

ou po ti rri serioze me pantallona te shkurtra juhjjjjj

nejse vish cte duash Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 219302107

kur te vish te me takosh mua do veshesh fustan te kuq ok je farewww

ciles linde moj ermeles je farewww

e dija une ketu ka tradhti je farewww
mendjen tradheti e paske ti,,, :p :p :p :p

nderro avatarin sme pelqen me ky qe ke dua nje tjeter me me sharm juhjjjjj
po e vure ti bradin do ve une gjelinen,,, je farewww je farewww je farewww je farewww :p

ok vendose ti e para pastaj une se e mer per dobsi ti kundershtare je farewww

po foton orgjinale kur do ta vendosesh apo mbas nej viti je farewww betej e madhe do jet juhjjjjj

ok me dergo emrin ne PM Dhurt
jo emrin kyete qe kam ketu kam ne fb ,,,arabela kacurrela ,,,vecse floket ne foto i kam te drejte,,,,qe mos kerkosh noj kacurrelse je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 3666372071

mos u tall nejse do te kerkoj edhe mos me del ndonje tjeter edhe me rremben zemren je farewww
kerko tare kerko je farewww je farewww je farewww je farewww po kujdes se kur kerkon shume te prishet shija dhe gabon zgjedhjen pastaj,,, je farewww je farewww je farewww juhjjjjj
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga Maksi Fri 28 Sep 2012 - 1:24

Detin dhe aeroportin
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga valtori Fri 28 Sep 2012 - 1:24

Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:jo,,,sepse ua kam lene atyre qe ne mungese et truve mund ti perdorin minifundet per ta kapur noj gjo,,, :p :p

ou po ti rri serioze me pantallona te shkurtra juhjjjjj

nejse vish cte duash Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 219302107

kur te vish te me takosh mua do veshesh fustan te kuq ok je farewww

ciles linde moj ermeles je farewww

e dija une ketu ka tradhti je farewww
mendjen tradheti e paske ti,,, :p :p :p :p

nderro avatarin sme pelqen me ky qe ke dua nje tjeter me me sharm juhjjjjj
po e vure ti bradin do ve une gjelinen,,, je farewww je farewww je farewww je farewww :p

ok vendose ti e para pastaj une se e mer per dobsi ti kundershtare je farewww

po foton orgjinale kur do ta vendosesh apo mbas nej viti je farewww betej e madhe do jet juhjjjjj

ok me dergo emrin ne PM Dhurt
jo emrin kyete qe kam ketu kam ne fb ,,,arabela kacurrela ,,,vecse floket ne foto i kam te drejte,,,,qe mos kerkosh noj kacurrelse je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 3666372071

mos u tall nejse do te kerkoj edhe mos me del ndonje tjeter edhe me rremben zemren je farewww
kerko tare kerko je farewww je farewww je farewww je farewww po kujdes se kur kerkon shume te prishet shija dhe gabon zgjedhjen pastaj,,, je farewww je farewww je farewww juhjjjjj
nejse ske faj ti faj ka fajkoj qe meret me harabela je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga Arabela Fri 28 Sep 2012 - 1:25

valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:jo,,,sepse ua kam lene atyre qe ne mungese et truve mund ti perdorin minifundet per ta kapur noj gjo,,, :p :p

ou po ti rri serioze me pantallona te shkurtra juhjjjjj

nejse vish cte duash Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 219302107

kur te vish te me takosh mua do veshesh fustan te kuq ok je farewww

ciles linde moj ermeles je farewww

e dija une ketu ka tradhti je farewww
mendjen tradheti e paske ti,,, :p :p :p :p

nderro avatarin sme pelqen me ky qe ke dua nje tjeter me me sharm juhjjjjj
po e vure ti bradin do ve une gjelinen,,, je farewww je farewww je farewww je farewww :p

ok vendose ti e para pastaj une se e mer per dobsi ti kundershtare je farewww

po foton orgjinale kur do ta vendosesh apo mbas nej viti je farewww betej e madhe do jet juhjjjjj

ok me dergo emrin ne PM Dhurt
jo emrin kyete qe kam ketu kam ne fb ,,,arabela kacurrela ,,,vecse floket ne foto i kam te drejte,,,,qe mos kerkosh noj kacurrelse je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 3666372071

mos u tall nejse do te kerkoj edhe mos me del ndonje tjeter edhe me rremben zemren je farewww
kerko tare kerko je farewww je farewww je farewww je farewww po kujdes se kur kerkon shume te prishet shija dhe gabon zgjedhjen pastaj,,, je farewww je farewww je farewww juhjjjjj
nejse ske faj ti faj ka fajkoj qe meret me harabela je farewww
si te duash,,,une per ty po mundohem,,, je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww :p
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga valtori Fri 28 Sep 2012 - 1:27

Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:jo,,,sepse ua kam lene atyre qe ne mungese et truve mund ti perdorin minifundet per ta kapur noj gjo,,, :p :p

ou po ti rri serioze me pantallona te shkurtra juhjjjjj

nejse vish cte duash Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 219302107

kur te vish te me takosh mua do veshesh fustan te kuq ok je farewww

ciles linde moj ermeles je farewww

e dija une ketu ka tradhti je farewww
mendjen tradheti e paske ti,,, :p :p :p :p

nderro avatarin sme pelqen me ky qe ke dua nje tjeter me me sharm juhjjjjj
po e vure ti bradin do ve une gjelinen,,, je farewww je farewww je farewww je farewww :p

ok vendose ti e para pastaj une se e mer per dobsi ti kundershtare je farewww

po foton orgjinale kur do ta vendosesh apo mbas nej viti je farewww betej e madhe do jet juhjjjjj

ok me dergo emrin ne PM Dhurt
jo emrin kyete qe kam ketu kam ne fb ,,,arabela kacurrela ,,,vecse floket ne foto i kam te drejte,,,,qe mos kerkosh noj kacurrelse je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 3666372071

mos u tall nejse do te kerkoj edhe mos me del ndonje tjeter edhe me rremben zemren je farewww
kerko tare kerko je farewww je farewww je farewww je farewww po kujdes se kur kerkon shume te prishet shija dhe gabon zgjedhjen pastaj,,, je farewww je farewww je farewww juhjjjjj
nejse ske faj ti faj ka fajkoj qe meret me harabela je farewww
si te duash,,,une per ty po mundohem,,, je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww :p

ike se te kafshova ne kemb juhjjjjj
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga Arabela Fri 28 Sep 2012 - 1:30

valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:jo,,,sepse ua kam lene atyre qe ne mungese et truve mund ti perdorin minifundet per ta kapur noj gjo,,, :p :p

ou po ti rri serioze me pantallona te shkurtra juhjjjjj

nejse vish cte duash Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 219302107

kur te vish te me takosh mua do veshesh fustan te kuq ok je farewww

ciles linde moj ermeles je farewww

e dija une ketu ka tradhti je farewww
mendjen tradheti e paske ti,,, :p :p :p :p

nderro avatarin sme pelqen me ky qe ke dua nje tjeter me me sharm juhjjjjj
po e vure ti bradin do ve une gjelinen,,, je farewww je farewww je farewww je farewww :p

ok vendose ti e para pastaj une se e mer per dobsi ti kundershtare je farewww

po foton orgjinale kur do ta vendosesh apo mbas nej viti je farewww betej e madhe do jet juhjjjjj

ok me dergo emrin ne PM Dhurt
jo emrin kyete qe kam ketu kam ne fb ,,,arabela kacurrela ,,,vecse floket ne foto i kam te drejte,,,,qe mos kerkosh noj kacurrelse je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 3666372071

mos u tall nejse do te kerkoj edhe mos me del ndonje tjeter edhe me rremben zemren je farewww
kerko tare kerko je farewww je farewww je farewww je farewww po kujdes se kur kerkon shume te prishet shija dhe gabon zgjedhjen pastaj,,, je farewww je farewww je farewww juhjjjjj
nejse ske faj ti faj ka fajkoj qe meret me harabela je farewww
si te duash,,,une per ty po mundohem,,, je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww :p

ike se te kafshova ne kemb juhjjjjj
mire po mos te te ngeci neper dhembe se i kam te holla kembet,,,, je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww juhjjjjj :p :p :p :p
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga valtori Fri 28 Sep 2012 - 1:32

Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:jo,,,sepse ua kam lene atyre qe ne mungese et truve mund ti perdorin minifundet per ta kapur noj gjo,,, :p :p

ou po ti rri serioze me pantallona te shkurtra juhjjjjj

nejse vish cte duash Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 219302107

kur te vish te me takosh mua do veshesh fustan te kuq ok je farewww

ciles linde moj ermeles je farewww

e dija une ketu ka tradhti je farewww
mendjen tradheti e paske ti,,, :p :p :p :p

nderro avatarin sme pelqen me ky qe ke dua nje tjeter me me sharm juhjjjjj
po e vure ti bradin do ve une gjelinen,,, je farewww je farewww je farewww je farewww :p

ok vendose ti e para pastaj une se e mer per dobsi ti kundershtare je farewww

po foton orgjinale kur do ta vendosesh apo mbas nej viti je farewww betej e madhe do jet juhjjjjj

ok me dergo emrin ne PM Dhurt
jo emrin kyete qe kam ketu kam ne fb ,,,arabela kacurrela ,,,vecse floket ne foto i kam te drejte,,,,qe mos kerkosh noj kacurrelse je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 3666372071

mos u tall nejse do te kerkoj edhe mos me del ndonje tjeter edhe me rremben zemren je farewww
kerko tare kerko je farewww je farewww je farewww je farewww po kujdes se kur kerkon shume te prishet shija dhe gabon zgjedhjen pastaj,,, je farewww je farewww je farewww juhjjjjj
nejse ske faj ti faj ka fajkoj qe meret me harabela je farewww
si te duash,,,une per ty po mundohem,,, je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww :p

ike se te kafshova ne kemb juhjjjjj
mire po mos te te ngeci neper dhembe se i kam te holla kembet,,,, je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww juhjjjjj :p :p :p :p

ti do hedhur ne nje vaske me piranja edhe te shikoj aty se si perpelitesh je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga Arabela Fri 28 Sep 2012 - 1:32

valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:jo,,,sepse ua kam lene atyre qe ne mungese et truve mund ti perdorin minifundet per ta kapur noj gjo,,, :p :p

ou po ti rri serioze me pantallona te shkurtra juhjjjjj

nejse vish cte duash Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 219302107

kur te vish te me takosh mua do veshesh fustan te kuq ok je farewww

ciles linde moj ermeles je farewww

e dija une ketu ka tradhti je farewww
mendjen tradheti e paske ti,,, :p :p :p :p

nderro avatarin sme pelqen me ky qe ke dua nje tjeter me me sharm juhjjjjj
po e vure ti bradin do ve une gjelinen,,, je farewww je farewww je farewww je farewww :p

ok vendose ti e para pastaj une se e mer per dobsi ti kundershtare je farewww

po foton orgjinale kur do ta vendosesh apo mbas nej viti je farewww betej e madhe do jet juhjjjjj

ok me dergo emrin ne PM Dhurt
jo emrin kyete qe kam ketu kam ne fb ,,,arabela kacurrela ,,,vecse floket ne foto i kam te drejte,,,,qe mos kerkosh noj kacurrelse je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 3666372071

mos u tall nejse do te kerkoj edhe mos me del ndonje tjeter edhe me rremben zemren je farewww
kerko tare kerko je farewww je farewww je farewww je farewww po kujdes se kur kerkon shume te prishet shija dhe gabon zgjedhjen pastaj,,, je farewww je farewww je farewww juhjjjjj
nejse ske faj ti faj ka fajkoj qe meret me harabela je farewww
si te duash,,,une per ty po mundohem,,, je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww :p

ike se te kafshova ne kemb juhjjjjj
mire po mos te te ngeci neper dhembe se i kam te holla kembet,,,, je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww juhjjjjj :p :p :p :p

ti do hedhur ne nje vaske me piranja edhe te shikoj aty se si perpelitesh je farewww
sa shpirt te mire qe paske,,,gjithe keto myncyra per mua i paske menduar ti,,, :P :P :P :P :P
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga Maksi Fri 28 Sep 2012 - 1:33

Nje aeroplan qe sap o u ul
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga valtori Fri 28 Sep 2012 - 1:34

Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:jo,,,sepse ua kam lene atyre qe ne mungese et truve mund ti perdorin minifundet per ta kapur noj gjo,,, :p :p

ou po ti rri serioze me pantallona te shkurtra juhjjjjj

nejse vish cte duash Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 219302107

kur te vish te me takosh mua do veshesh fustan te kuq ok je farewww

ciles linde moj ermeles je farewww

e dija une ketu ka tradhti je farewww
mendjen tradheti e paske ti,,, :p :p :p :p

nderro avatarin sme pelqen me ky qe ke dua nje tjeter me me sharm juhjjjjj
po e vure ti bradin do ve une gjelinen,,, je farewww je farewww je farewww je farewww :p

ok vendose ti e para pastaj une se e mer per dobsi ti kundershtare je farewww

po foton orgjinale kur do ta vendosesh apo mbas nej viti je farewww betej e madhe do jet juhjjjjj

ok me dergo emrin ne PM Dhurt
jo emrin kyete qe kam ketu kam ne fb ,,,arabela kacurrela ,,,vecse floket ne foto i kam te drejte,,,,qe mos kerkosh noj kacurrelse je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 3666372071

mos u tall nejse do te kerkoj edhe mos me del ndonje tjeter edhe me rremben zemren je farewww
kerko tare kerko je farewww je farewww je farewww je farewww po kujdes se kur kerkon shume te prishet shija dhe gabon zgjedhjen pastaj,,, je farewww je farewww je farewww juhjjjjj
nejse ske faj ti faj ka fajkoj qe meret me harabela je farewww
si te duash,,,une per ty po mundohem,,, je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww :p

ike se te kafshova ne kemb juhjjjjj
mire po mos te te ngeci neper dhembe se i kam te holla kembet,,,, je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww juhjjjjj :p :p :p :p

ti do hedhur ne nje vaske me piranja edhe te shikoj aty se si perpelitesh je farewww
sa shpirt te mire qe paske,,,gjithe keto myncyra per mua i paske menduar ti,,, :P :P :P :P :P

he se duron ti po he keshtu menyrash do ti te vuash pak se ke 9 shpitra ti si macja k05155
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga Arabela Fri 28 Sep 2012 - 1:35

valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:jo,,,sepse ua kam lene atyre qe ne mungese et truve mund ti perdorin minifundet per ta kapur noj gjo,,, :p :p

ou po ti rri serioze me pantallona te shkurtra juhjjjjj

nejse vish cte duash Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 219302107

kur te vish te me takosh mua do veshesh fustan te kuq ok je farewww

ciles linde moj ermeles je farewww

e dija une ketu ka tradhti je farewww
mendjen tradheti e paske ti,,, :p :p :p :p

nderro avatarin sme pelqen me ky qe ke dua nje tjeter me me sharm juhjjjjj
po e vure ti bradin do ve une gjelinen,,, je farewww je farewww je farewww je farewww :p

ok vendose ti e para pastaj une se e mer per dobsi ti kundershtare je farewww

po foton orgjinale kur do ta vendosesh apo mbas nej viti je farewww betej e madhe do jet juhjjjjj

ok me dergo emrin ne PM Dhurt
jo emrin kyete qe kam ketu kam ne fb ,,,arabela kacurrela ,,,vecse floket ne foto i kam te drejte,,,,qe mos kerkosh noj kacurrelse je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 3666372071

mos u tall nejse do te kerkoj edhe mos me del ndonje tjeter edhe me rremben zemren je farewww
kerko tare kerko je farewww je farewww je farewww je farewww po kujdes se kur kerkon shume te prishet shija dhe gabon zgjedhjen pastaj,,, je farewww je farewww je farewww juhjjjjj
nejse ske faj ti faj ka fajkoj qe meret me harabela je farewww
si te duash,,,une per ty po mundohem,,, je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww :p

ike se te kafshova ne kemb juhjjjjj
mire po mos te te ngeci neper dhembe se i kam te holla kembet,,,, je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww juhjjjjj :p :p :p :p

ti do hedhur ne nje vaske me piranja edhe te shikoj aty se si perpelitesh je farewww
sa shpirt te mire qe paske,,,gjithe keto myncyra per mua i paske menduar ti,,, :P :P :P :P :P

he se duron ti po he keshtu menyrash do ti te vuash pak se ke 9 shpitra ti si macja k05155
vuaj vete po deshe,,, [smile_1] [smile_1]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga valtori Fri 28 Sep 2012 - 1:37

ku vuaj une jam vampir je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga Arabela Fri 28 Sep 2012 - 1:38

valtori shkruajti:ku vuaj une jam vampir je farewww
vampiri e hengert valtorin,,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] lool :p i.l.u
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga valtori Fri 28 Sep 2012 - 1:39

Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:ku vuaj une jam vampir je farewww
vampiri e hengert valtorin,,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] lool :p i.l.u

valtori mbreti magjis se asgje vetem zemren duhet te ruaj nga ndonej vajz e bukur kjo eshte pika e dobet e valtorit juhjjjjj ti sje edhe aq e bukur sa te me rrembesh zemren mua apo jo je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga Arabela Fri 28 Sep 2012 - 1:40

valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:ku vuaj une jam vampir je farewww
vampiri e hengert valtorin,,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] lool :p i.l.u

valtori mbreti magjis se asgje vetem zemren duhet te ruaj nga ndonej vajz e bukur kjo eshte pika e dobet e valtorit juhjjjjj ti sje edhe aq e bukur sa te me rrembesh zemren mua apo jo je farewww
hahahhaahahahahahah :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p qenke mashkull siperfaqesore,,, j.i/.n j.i/.n
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga valtori Fri 28 Sep 2012 - 1:42

Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:ku vuaj une jam vampir je farewww
vampiri e hengert valtorin,,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] lool :p i.l.u

valtori mbreti magjis se asgje vetem zemren duhet te ruaj nga ndonej vajz e bukur kjo eshte pika e dobet e valtorit juhjjjjj ti sje edhe aq e bukur sa te me rrembesh zemren mua apo jo je farewww
hahahhaahahahahahah :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p qenke mashkull siperfaqesore,,, j.i/.n j.i/.n

pse si me do ti mua anesor
apo deshe te thoshe mashkull qe kenaqesh me pak gje :p apo as vet se di cfar flet se ke ren ne dashuri je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga Anakonda Fri 28 Sep 2012 - 2:58

per momentin ka dielll

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga il conte Mon 29 Oct 2012 - 8:09

Nje kohe e keqe... me stuhi.... shi ... bobobobo ..shume kohe e keqe...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga Arabela Mon 29 Oct 2012 - 8:17

eerresire,, j.i/.n
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga il conte Mon 29 Oct 2012 - 8:18

Arabela shkruajti:eerresire,, j.i/.n

Ndizi dritat zogu ... nuk ke frike.... :5454787: je farewww
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga Arabela Mon 29 Oct 2012 - 8:21

il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:eerresire,, j.i/.n

Ndizi dritat zogu ... nuk ke frike.... :5454787: je farewww
e kisha llafin per jashte,,, 984906
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga il conte Mon 29 Oct 2012 - 8:24

Shi i madh....
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga WebMaster Mon 29 Oct 2012 - 8:25

Koha e Prishur


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga Ariel Mon 29 Oct 2012 - 11:21

Shiu litar


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga mister.albania Tue 30 Oct 2012 - 2:29

[You must be registered and logged in to see this image.]
nje te tille
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga Anakonda Tue 30 Oct 2012 - 4:07

Shi.....pika shiu

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga Arabela Tue 30 Oct 2012 - 7:17

Gangsterja shkruajti:Shi.....pika shiu
po po,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga WebMaster Tue 30 Oct 2012 - 8:04

Koha po ndryshon


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga Anakonda Tue 30 Oct 2012 - 17:42

qytetin e mbulu nga mjegulla

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga mister.albania Wed 31 Oct 2012 - 9:32

Shoh driten e henes qe ndricon sonte pas nje shiu te madh
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga Anakonda Wed 31 Oct 2012 - 18:23

shi edhe mjgell shoh asgjo tjeter

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga Arabela Fri 2 Nov 2012 - 6:44

bie shi rripa rripa mbi xham,,, eeww
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga Maksi Fri 2 Nov 2012 - 6:44

bie bore tufa tufa siper ne mal hahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga Arabela Fri 2 Nov 2012 - 6:48

Maksi shkruajti:bie bore tufa tufa siper ne mal hahah
ke ftohte?? Perqafffimeee kizz Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 870900698
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga Maksi Fri 2 Nov 2012 - 6:49

Arabela shkruajti:
Maksi shkruajti:bie bore tufa tufa siper ne mal hahah
ke ftohte?? [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
vdiqa hajde me ngroh pak
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga Arabela Fri 2 Nov 2012 - 6:52

Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:
Maksi shkruajti:bie bore tufa tufa siper ne mal hahah
ke ftohte?? [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
vdiqa hajde me ngroh pak
ti bej gjysmen e rruges ,edhe une gjysmen e rruges,, qe te te ngroh,,, Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 870900698 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 870900698 i.l.u i.l.u i.l.u i.l.u
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...? - Faqe 4 Empty Re: Cfare shikoni per momenti jashte dritares tuaj...?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi