Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Une Per Ty.... - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Une Per Ty.... - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Une Per Ty....

+73
bekimi
Xhan
Shkembi
Anakonda
zymer
Єямєℓiиdå
V-I-P
Aяtємιѕα
tipi engjellor
Dori_sweet
leta
dajti modh
Space
ak-47
Maksi
esmerina
Arabela
kasperi
Poeti Dhimbjes
Gjeto Gjetani
pexha
alketa-fr
albushi
bobi 10
Erza
LaDescarada
Binni
**Jeta**
mentor
Emona
shqiponjia
Polici
NIKO
felix
Alberti
LADY D
Te-Li
ERMAL
Erjona gerl
sycka
koli852
Shaban Cakolli
fidani
Roksana
Gerushi
Vig-ana
krushku
Neta E
gorgona
Gangsta
OLAS
matilde
naploni
Erika
feneri
qershicka
leona
SUZI
dorina
Miti
turkesha
kleopatra
Kavaljeri
jorind
zafina
mela
rifati
miralda
T_o_n_i
WebMaster
Vellai
Gjakush Tana
Aristogata
77 posters

Faqja 4 e 18 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Next

Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Mon 14 Sep 2009 - 20:53

First topic message reminder :

une per ty mendoj mire Une Per Ty.... - Faqe 4 Icon_biggrin
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga T_o_n_i Wed 7 Oct 2009 - 10:09

un per ty tani vi e te jap nje [You must be registered and logged in to see this image.]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga OLAS Wed 7 Oct 2009 - 10:44

UN PER TY PO TA KTHEJ [You must be registered and logged in to see this image.]
OLAS
OLAS
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 659
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/09/2009
Hobi Hobi : LEXIMI

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Wed 7 Oct 2009 - 10:45

une per ty po rri
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga OLAS Wed 7 Oct 2009 - 10:59

UN PER TY PO MENDOJ MIRE [You must be registered and logged in to see this image.]
OLAS
OLAS
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 659
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/09/2009
Hobi Hobi : LEXIMI

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Wed 7 Oct 2009 - 11:15

une per ty do te beja shoqeri por ike ti Une Per Ty.... - Faqe 4 Icon_rolleyes
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Fri 9 Oct 2009 - 4:13

une per ty jetoj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Erika Fri 9 Oct 2009 - 4:14

besa dhe un per ty [You must be registered and logged in to see this image.]
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga OLAS Tue 13 Oct 2009 - 9:45

une per ty kam respekt edhe pse nuk te njof [You must be registered and logged in to see this image.]
OLAS
OLAS
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 659
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/09/2009
Hobi Hobi : LEXIMI

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Tue 13 Oct 2009 - 10:05

une per ty sbej asgjjee
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Aristogata Tue 13 Oct 2009 - 10:07

[You must be registered and logged in to see this image.]


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga OLAS Tue 13 Oct 2009 - 10:08

une per ty te jap nje [You must be registered and logged in to see this image.]
OLAS
OLAS
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 659
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/09/2009
Hobi Hobi : LEXIMI

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Tue 13 Oct 2009 - 10:08

une per ty te jap dy Une Per Ty.... - Faqe 4 510200
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga OLAS Tue 13 Oct 2009 - 10:10

e kisha per aris [You must be registered and logged in to see this image.]
OLAS
OLAS
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 659
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/09/2009
Hobi Hobi : LEXIMI

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Tue 13 Oct 2009 - 10:10

p´se kush te tha se eiksha per tyy
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Tue 13 Oct 2009 - 11:20

jetoj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Tue 13 Oct 2009 - 21:57

une per ty qesh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Kavaljeri Tue 13 Oct 2009 - 21:59

Un per ty bej gjithcka........(A)
Kavaljeri
Kavaljeri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne endrren e saj
Postime Postime : 1481
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Tue 13 Oct 2009 - 22:05

une per ty po pi nje kafe
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Gangsta Tue 13 Oct 2009 - 22:05

un per ty te shoqeroj me kafe po deshe mi shoqe [You must be registered and logged in to see this image.]
Gangsta
Gangsta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 618
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Aristogata Fri 16 Oct 2009 - 9:22

un per ty do jem gjithmon mikja jote e preferuar [You must be registered and logged in to see this image.]


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 31 Oct 2009 - 9:17

une per ty vuajj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga WebMaster Sat 31 Oct 2009 - 9:34

un per ty ..kam rrespekt edhe te kam xhan shume


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga naploni Sat 31 Oct 2009 - 9:34

per ty i kisha fut nja 7 birra tani ..
naploni
naploni
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Hollande
Postime Postime : 2864
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : futboll, aheng, palester

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga mela Sat 31 Oct 2009 - 9:36

per ty do te kercejsha
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga naploni Sat 31 Oct 2009 - 9:36

juhjjjjj juhjjjjj>>
naploni
naploni
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Hollande
Postime Postime : 2864
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : futboll, aheng, palester

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga mela Sat 31 Oct 2009 - 9:41

per ty do te jetoja
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 31 Oct 2009 - 9:43

une per ty kam respekt
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 31 Oct 2009 - 9:44

UN PER TY U MERZITA
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sat 31 Oct 2009 - 9:45

une per ty mendoj mire
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga gorgona Sat 31 Oct 2009 - 9:46

[You must be registered and logged in to see this image.]
gorgona
gorgona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e babit
Postime Postime : 1263
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Studente...Balet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Neta E Sun 1 Nov 2009 - 7:43

Kam nje puthje se te kam xhan [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga krushku Sun 1 Nov 2009 - 7:45

une per ty nje pule te pjekur do haja me gjithe pupla.
krushku
krushku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 704
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sun 1 Nov 2009 - 7:47

une per ty kisha dhen e jeten
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga krushku Sun 1 Nov 2009 - 7:50

une per ty le jeten dhe kuleten. [You must be registered and logged in to see this image.]
krushku
krushku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 704
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sun 1 Nov 2009 - 7:52

UN PER TY VIJ ATJE KU JE E SHPOJ DISA TARACA PALLATESH QE TE TE HAP PUNE
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Neta E Sun 1 Nov 2009 - 7:53

Te shoqeroj gjere ne mengjes
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga krushku Sun 1 Nov 2009 - 7:54

hahahahahahahahah une per ty pi nje arke me birra dhe te ftoi te me sfidosh.
krushku
krushku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 704
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sun 1 Nov 2009 - 7:58

ve dorren ne zjarr Une Per Ty.... - Faqe 4 465560
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga krushku Sun 1 Nov 2009 - 8:03

une per ty rri tere naten ne forum.
krushku
krushku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 704
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Vizitor Sun 1 Nov 2009 - 8:05

asgje ne fund Une Per Ty.... - Faqe 4 Icon_biggrin
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une Per Ty.... - Faqe 4 Empty Re: Une Per Ty....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 18 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi