Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dicka Kam.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dicka Kam.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dicka Kam....

+10
Neta E
il conte
Єямєℓiиdå
dajti modh
WebMaster
Arabela
Anakonda
Emona
Shkembi
Aяtємιѕα
14 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Dicka Kam....

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 13 Mar 2012 - 13:24

Dicka kam e me mundon..!
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Shkembi Tue 13 Mar 2012 - 13:28

Dicka kam,mos jam une ai qe te mundon? :P

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Emona Tue 13 Mar 2012 - 13:45

...qe me pengon por se thom. :P

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Shkembi Tue 13 Mar 2012 - 14:05

...qe mua kjo sma thot :A

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 13 Mar 2012 - 14:16

..por do e heq qafe
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Shkembi Tue 13 Mar 2012 - 14:18

..qe sme heq dot qafe :P

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 13 Mar 2012 - 14:37

...e me mundon por sdua une se po desha une te mbys e me sekziston :541221:
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Shkembi Tue 13 Mar 2012 - 14:46

....se kur do vi dita te me mbysi kjo :541221:

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Anakonda Tue 13 Mar 2012 - 18:01

Dicka kam por nuk e them sepse dua ta mbaj sekret.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Emona Wed 4 Apr 2012 - 2:59

...qe me pengon shum tek njerzit!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Anakonda Wed 4 Apr 2012 - 4:16

po nuk kam guxim ta shpreh

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Arabela Wed 4 Apr 2012 - 5:59

por nuk mendoj qe ka rendesi per njeri,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga WebMaster Wed 4 Apr 2012 - 7:09

Por do ta them me vone
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Anakonda Wed 4 Apr 2012 - 17:55

qe ma hongri zemren e me mbyti.................

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga WebMaster Tue 1 May 2012 - 4:56

Dicka kam edhe me ben te mendohem 100 here qe ti jap shpjegim
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga dajti modh Tue 1 May 2012 - 5:17

qe sa here shof femra ..sec me leviz dicka je farewww
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga WebMaster Tue 1 May 2012 - 5:20

Dicka kam po duhet te hesht edhe pak
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga dajti modh Tue 1 May 2012 - 5:22

dicka ka kjo lart ,, po mos hesht ,,mos e mba te keqen mrena po nxirre se ndihesh me mire :lol!:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 1 May 2012 - 5:22

..ne plan te bej..vec po pres
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Emona Tue 1 May 2012 - 11:23

....qe s'me merr gjumi :P

(ja fut kot)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 1 May 2012 - 11:27

..mos ka trokit dashuria ne dere.. :A juhjjjjj
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Shkembi Tue 1 May 2012 - 11:28

...dic zemren ma shtrengon :884615:

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Emona Tue 1 May 2012 - 11:30

Eямєℓiиdå shkruajti:..mos ka trokit dashuria ne dere.. :A juhjjjjj


...tyjbe jo se lexova diku se dashuria eshte semundje je farewww sem ka kap hala mu si ty. juhjjjjj

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Shkembi Tue 1 May 2012 - 11:31

Eямєℓiиdå shkruajti:..mos ka trokit dashuria ne dere.. :A juhjjjjj
E ka zon qymyri thua?

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Emona Tue 1 May 2012 - 11:40

....spo me ec hiq. :A

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Shkembi Tue 1 May 2012 - 12:28

Cfar si ecen keaj? :884615:

rri e mendoj e se gjej dot

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Emona Tue 1 May 2012 - 12:32

Dicka po... :P


...pse lodhesh te gjesh ? :A

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Shkembi Tue 1 May 2012 - 12:35

Ceshte ajo? :[UhUU]:

nese mundesh ma thuaj juhjjjjj

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Emona Tue 1 May 2012 - 12:38

[oook] ..thjesh mendim eshte!!

...kur te behet reale te them. [smile_1]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Shkembi Tue 1 May 2012 - 13:07

Mendimi duhet te kthehet ne realitet...

ndryshe kthehet ne enderr juhjjjjj

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga WebMaster Tue 1 May 2012 - 20:50

Dicka kam qe sme zen gjumi me ka kapur dashuriaaaaaa je farewww
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Anakonda Wed 2 May 2012 - 0:05

se kot nuk jam e merzitur

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga il conte Fri 7 Dec 2012 - 22:31

Mirmengjes miq!

Kam falur gabime gati te pafalshme, kam provuar te zevendesoj persona te pazevendesueshem dhe kam harruar persona te paharrueshem. Kam vepruar sipar momentit, jam zhgenjyer nga persona qe nuk e mendoja kurre se mund te zhgenjehesha, por dhe une kam zhgenjyer. Kam mbajtur dike mes kraheve te mi per ta mbrojtur, jam bere mik perjete. Kam qeshur kur nuk ka qene e nevojshme, kam dashuruar, me kane dashuruar, por edhe me kane refuzuar. Me kane dashuruar dhe nuk kam ditur si tua kthej dashurine. Kam bertitur dhe jam hedhur perpjete per kaq shume gezime, per kaq shume… Kam perjetuar dashurine e kam bere premtime te perjeteshme, por me eshte thyer zemra kaq e kaq here! Kam qare duke degjuar muzike e duke pare disa fotografi te mbushura me kujtime. Kam telefonuar thjesht per te degjuar nje ze. Jam dashuruar perseri me nje buzeqeshje. Kam besuar perseri me nostalgji dhe… kam pasur frike te humbas nje person shume te vecante ( te cilin kam perfunduar duke e humbur)… por kam mbijetuar! Dhe jetoj akoma! Dhe jeta, nuk me lodh! Dhe ti… nuk duhet te lodhesh nga jeta. JETO! Eshte mrekulli te perpiqesh me bindje, te perqafosh jeten dhe ta jetosh me pasion. Te humbesh me klas dhe te fitosh me guxim. Sepse bota i perket atij qe guxon! JETA ESHTE SHUME E BUKUR PER TE QENE E PARENDESISHME!!!
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Neta E Fri 7 Dec 2012 - 23:18

Ne mendje,dhe kjo gje do e ndryshoj jeten time
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Xhan Sat 8 Dec 2012 - 0:19

Kam diqka per te thene kontrollon sjelljen tende ose ajo te kontrollon ty
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Arabela Sun 9 Dec 2012 - 4:04

dicka kam,,,nuk jam mire,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga il conte Sun 9 Dec 2012 - 10:43

Arabela shkruajti:dicka kam,,,nuk jam mire,,,[You must be registered and logged in to see this image.]

Nuk jam mire ...se zogu i vogel nuk qenka mire... ninanona ...mos qaj zogu... :5454787:
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Neta E Sun 9 Dec 2012 - 12:39

Qe s'a me shpejt qe eshte e mundur duhet t'a ndryshoj
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga pexha Sun 9 Dec 2012 - 20:14

qe kjo nuk po me don ............
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga pexha Sun 9 Dec 2012 - 20:14

qe kjo nuk po me don ............
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi