Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dicka Kam.... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dicka Kam.... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dicka Kam....

+10
Neta E
il conte
Єямєℓiиdå
dajti modh
WebMaster
Arabela
Anakonda
Emona
Shkembi
Aяtємιѕα
14 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Dicka Kam.... - Faqe 2 Empty Dicka Kam....

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 13 Mar 2012 - 13:24

First topic message reminder :

Dicka kam e me mundon..!
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Dicka Kam.... - Faqe 2 Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Neta E Sun 9 Dec 2012 - 23:39

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... - Faqe 2 Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga pexha Mon 10 Dec 2012 - 0:23

po djeg zemra
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... - Faqe 2 Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Neta E Mon 10 Dec 2012 - 0:27

Dikush pyeti: -Si është të duash dikë që do dikë tjetër?
Mbas një frymemarrje të thellë, ju përgjigja: "Është si të përqafosh një kaktus. Sa më shumë ta shtrëngosh aq më shumë të vret.."
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... - Faqe 2 Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga WebMaster Sat 11 May 2013 - 19:47

Në sytë e tu e takoj një zemër të brishtë, që pret të vlerësohet për atë çfarë me të vërtetë është.
Heshtja jote më hedh në një arenë, ku bota që e ëndërrojmë përplaset me realitetin që na i ngatërron këmbët.
Digjem në vullkanin tënd, që vazhdimisht shpërthen në heshtje. Një llavë, ku shpresat treten në flakën që merr hov nga zhgënjimi i vazhdueshëm.
Bashkë me ty e kërkojë formulën që do të na lironte nga ankthi i pështjellimit. Një diçka që do ta mposhte errësirën. Frikën që na mbërthen atëherë kur dëshirat kurthohen nga keqkuptimet.
Të akuzojnë për ftohësi!
E vërteta është se nuk duan ta shohin ëndrrën që fle prapa bebëzave tua.


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... - Faqe 2 Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Arian 123 Sun 12 May 2013 - 3:41

Dicka kam po kuj tja them.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... - Faqe 2 Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Burrelsja Fri 17 May 2013 - 7:03

po arsyen as vet spo e di

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... - Faqe 2 Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Anakonda Thu 23 Oct 2014 - 21:12

por se di as vet se cfar esht

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... - Faqe 2 Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Shkembi Wed 23 Jan 2019 - 23:07

Po kujt tia them se çfar kam????

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dicka Kam.... - Faqe 2 Empty Re: Dicka Kam....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi