Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ricky Martin: Jam edhe nënë edhe baba People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ricky Martin: Jam edhe nënë edhe baba People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ricky Martin: Jam edhe nënë edhe baba

2 posters

Shko poshtë

Ricky Martin: Jam edhe nënë edhe baba Empty Ricky Martin: Jam edhe nënë edhe baba

Mesazh nga Emona Sun 25 Mar 2012 - 6:37

Ricky Martin: Jam edhe nënë edhe baba 23_G_showbiz-Ricky_MartinPër gruan e cila e ndihmoi të sjellë në jetë fëmijët e tij, Ricky Martin do jepte jetën.
Këngëtari portorikan fotografohet pas shumë kohësh me dy binjakët e tij Matteo dhe Valentino për revistën spanjolle “Vanity Fair” e cila i dedikon kopertinën, së bashku me shokun e tij Carlos Gonzales.

“Kam shkuar në shtrat me shumë gra, nuk mendoja se isha gay, pastaj erdhën meshkujt. Tani jam nënë dhe baba i fëmijëve të mi”, shprehet këngëtari, raporton NOA.al.

Më tej Ricky shpjegon se si e ka zgjedhur nënën e fëmijëve të tij, “Pashë fotografinë e saj dhe mendova se mund të ishte gruaja e duhur. Nuk më pëlqen termi zëvendësuese, unë nuk kam marrë me qera një mitër, thjesht e mora borxh dhe do i jem përjetësisht mirënjohës kësaj gruaje”.

Lidhur me raporton me shokun e tij me të cilin është i lidhur prej 4 vjetësh Ricky tregon se, “Është pjesë e familjes sonë, me të jemi të plotë ka mirëkuptim dhe liri”.

Nga ana e tij Carlos shton se, “Kërkoja një të fejuar dhe gjeta një baba”.
Në vijim Martin tregon për zbulimin e homoseksualitetit ndërsa shton se ka shkuar në shtrat me gra të shumta dhe se ka provuar ndjesi të mrekullueshme, por gjithsesi e rëndësishme është të ketë dashuri, duke nënvizuar se ka mësuar shumë si nga gratë edhe nga burrat.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ricky Martin: Jam edhe nënë edhe baba Empty Re: Ricky Martin: Jam edhe nënë edhe baba

Mesazh nga Anakonda Fri 30 Mar 2012 - 18:44

budallai

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi