Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A do e benit ju, nje te ketille gjest!? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A do e benit ju, nje te ketille gjest!? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A do e benit ju, nje te ketille gjest!?

5 posters

Shko poshtë

A do e benit ju, nje te ketille gjest!? Empty A do e benit ju, nje te ketille gjest!?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 2 Apr 2012 - 9:57

Nje djale dhe nje vajze po udhetonin shume shpejt me Motorr.
Djali qe po ngiste Motorrin kishte kaskete ne koke, ndersa vajza
nuk e kishte nje te tille!
Nderkohe qe po udhetonin kaq shpejt me Motorr, shkembejne kete bisede:

Vajza: - Te lutem shume, ule pak shpejtesine e Motorrit se kam shume frike!
Djali: - Jo, jo! A nuk po e sheh se sa bukur eshte!?
Vajza: - Te lutem, te lutem. Kam shume frike!!!
Djali: - Ne rregull atehere. Thuame qe me do shume.
Vajza: - Te dua shume i dashur, ule pak shpejtesine!
Djali: - Ndersa tani shterngome fort.
Dhe vajza e shterngoi fort djalin.
Djali: - Tani hiqma kasketen nga koka mua dhe vendose ne koken tende!


Te nesermen doli nje lajm ne Gazete:
AKSIDENT ME MOTORR!!!

Per shkak te nje problemi me frenat, nje Motor perplaset me nje ndertese
dhe vetem njeri nga dy personat qe gjendeshin mbi te, ka shpetuar gjalle!

>>> Flitej qe ishte nje ngjarje e vertete.
Djali e kishte kuptuar qe i jane prishur frenat Motorrit, por nuk kishte dashur
qe t'ja bente te ditur vajzes kete gje.
Ne vend qe t'i tregonte vajzes per problemin, i kishte kerkuar vajzes qe t'i thonte
se e donte shume dhe t'a shterngonte edhe njehere per here te fundit!

Pastaj me nje cmim qe i kushtoi jeten, kishte bere te mundur qe vajza t'ja merrte
kasketen nga koka e tij dhe t'a vendoste ne koken e saj dhe t'i shpetonte jeten vajzes....
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

>> JA PRA, KY ISHTE EDHE KUPTIMI I NJE DASHURIE TE VERTETE.<<

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ndersa tani, pergjigjiuni ju vetvehtes suaj:
- A do e benit ju, nje te ketille gjest per te dashuren/in???!!!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do e benit ju, nje te ketille gjest!? Empty Re: A do e benit ju, nje te ketille gjest!?

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 2 Apr 2012 - 11:16

Ky tregim eshte postuar njehere nga dikush,e kerkova e se gjeta sepse kam komentuar atje mendimin tim...gjithsesi eshte nje tregim qe do te na transmetoje dicka neve si njerez..ka domethenien e saj por realisht ne te tilla situata ske as kohen as durimin por as logjiken te mendosh se te kujt jeten do shpetosh edhe si..!!Mundohesh ne panik e siper ti gjesh anen ketij problemi ne fakt edhe frika ben te veten....Sic thash historia thjeshte do te na tregoj dicka guximin,dashurine,humanizem...
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do e benit ju, nje te ketille gjest!? Empty Re: A do e benit ju, nje te ketille gjest!?

Mesazh nga Anakonda Mon 2 Apr 2012 - 17:31

qenka dashuri e vertet kjo,normalisht qe do ta beja nje gjest te tille;por te isha ne vendin e asaj vajzes nuk do mundja dot te jetoja pa te,por do ti shkoja mbrapa

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do e benit ju, nje te ketille gjest!? Empty Re: A do e benit ju, nje te ketille gjest!?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 3 Apr 2012 - 2:21

[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do e benit ju, nje te ketille gjest!? Empty Re: A do e benit ju, nje te ketille gjest!?

Mesazh nga Sasha Tue 10 Apr 2012 - 17:31

QENKA NJE HISTORI SHUM E TRISHTE;NORMALISHT QE DO TA BEJA.PER DASHURIN E VERTET BEJ GJITHSHKA,SIKUR TE ISHIN TE GJITH DJEMT SI PUNA E KETIJ.
Sasha
Sasha
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 261
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A do e benit ju, nje te ketille gjest!? Empty Re: A do e benit ju, nje te ketille gjest!?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi