Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fjalor Astronomik People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fjalor Astronomik People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fjalor Astronomik

3 posters

Shko poshtë

Fjalor Astronomik Empty Fjalor Astronomik

Mesazh nga Parloté Tue 3 Apr 2012 - 9:10

.


Edituar për herë të fundit nga Parloté në Mon 2 Sep 2019 - 0:07, edituar 1 herë gjithsej

Parloté
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shqipëri
Postime Postime : 38
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/03/2012
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjalor Astronomik Empty Re: Fjalor Astronomik

Mesazh nga Parloté Tue 3 Apr 2012 - 9:12

.


Edituar për herë të fundit nga Parloté në Mon 2 Sep 2019 - 0:07, edituar 1 herë gjithsej

Parloté
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shqipëri
Postime Postime : 38
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/03/2012
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjalor Astronomik Empty Re: Fjalor Astronomik

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 19:37

sa fjal te veshtira qe qenkan

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjalor Astronomik Empty Re: Fjalor Astronomik

Mesazh nga Parloté Fri 16 Nov 2012 - 5:12

.


Edituar për herë të fundit nga Parloté në Mon 2 Sep 2019 - 0:08, edituar 1 herë gjithsej

Parloté
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shqipëri
Postime Postime : 38
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/03/2012
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjalor Astronomik Empty Re: Fjalor Astronomik

Mesazh nga Parloté Fri 16 Nov 2012 - 5:13

.


Edituar për herë të fundit nga Parloté në Mon 2 Sep 2019 - 0:08, edituar 1 herë gjithsej

Parloté
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shqipëri
Postime Postime : 38
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/03/2012
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjalor Astronomik Empty Re: Fjalor Astronomik

Mesazh nga Parloté Fri 16 Nov 2012 - 5:14

.


Edituar për herë të fundit nga Parloté në Mon 2 Sep 2019 - 0:08, edituar 1 herë gjithsej

Parloté
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shqipëri
Postime Postime : 38
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/03/2012
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjalor Astronomik Empty Re: Fjalor Astronomik

Mesazh nga Parloté Fri 16 Nov 2012 - 5:15

.


Edituar për herë të fundit nga Parloté në Mon 2 Sep 2019 - 0:08, edituar 1 herë gjithsej

Parloté
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shqipëri
Postime Postime : 38
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/03/2012
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjalor Astronomik Empty Re: Fjalor Astronomik

Mesazh nga WebMaster Fri 16 Nov 2012 - 6:57

Me verte shkrime interesante si kisha lexuar ndonjehere
Fjalor Astronomik 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Fjalor Astronomik 30l12rc Pytje & Përgjigje Fjalor Astronomik 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjalor Astronomik Empty Re: Fjalor Astronomik

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi