Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa ndikon materializmi ne dashuri? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa ndikon materializmi ne dashuri? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa ndikon materializmi ne dashuri?

+2
Arabela
WebMaster
6 posters

Shko poshtë

Sa ndikon materializmi ne dashuri?

Sa ndikon materializmi ne dashuri? I_vote_lcap67%Sa ndikon materializmi ne dashuri? I_vote_rcap 67% 
[ 2 ]
Sa ndikon materializmi ne dashuri? I_vote_lcap33%Sa ndikon materializmi ne dashuri? I_vote_rcap 33% 
[ 1 ]
 
Totali i votave : 3
 
 
Poll closed

Sa ndikon materializmi ne dashuri? Empty Sa ndikon materializmi ne dashuri?

Mesazh nga WebMaster Mon 9 Apr 2012 - 21:17

Sa ndikon materializmi ne dashuri?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikon materializmi ne dashuri? Empty Re: Sa ndikon materializmi ne dashuri?

Mesazh nga Arabela Tue 10 Apr 2012 - 0:06

per idke dike ndikon shume,,,,per kush i ka dy pare mend e ka kuptuar qe esh me mire te jetosh me gjendje normale dhe pak veshtiresi ekonomike por me dike qe do dhe ndihesh plotesuar,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikon materializmi ne dashuri? Empty Re: Sa ndikon materializmi ne dashuri?

Mesazh nga Anakonda Tue 10 Apr 2012 - 8:02

Un nuk i dua njerezit per interes;me mir me dike qe esht trok se e dua dhe me do sesa me nje qe ka lek dhe qe se dua aspak

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikon materializmi ne dashuri? Empty Re: Sa ndikon materializmi ne dashuri?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 10 Apr 2012 - 12:30

S'ka!
Sot kane ndryshuar shume kohet
dhe njerzit po ashtu jane emancipuar se tepermi.
Pasuria dhe leku eshte ne plan te pare sot per sot,
per nje pjese te konsiderueshme njerzish ne kete bote.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikon materializmi ne dashuri? Empty Re: Sa ndikon materializmi ne dashuri?

Mesazh nga Emona Tue 10 Apr 2012 - 12:38

Jet koti...njerz koti...te fiksuar pas Paras dhe pushteti ,nuk e shikojn ke zgjedhin per partner po shohi se si ka buxhetin...ndikon per jetesen qe bejn njerzit ne ditet e sotme...me ca sheh me sy gjdo dite interesi eshte per 4 anet tek njerzimi dhe per fat te keq matrializimi eshte edhe ne ''Dashuri''ne disa raste shoh se femrat ndihen me te sigurta kur kan per krah i person i cili ka pushtet dhe para ... !

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikon materializmi ne dashuri? Empty Re: Sa ndikon materializmi ne dashuri?

Mesazh nga Sasha Tue 10 Apr 2012 - 16:48

Eshte e vertete qe shum vajza i duan djemt per lek,por un dashurin e jetes time nuk e dua per lek.
Sasha
Sasha
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 261
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa ndikon materializmi ne dashuri? Empty Re: Sa ndikon materializmi ne dashuri?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi