Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë

+2
Anakonda
T_o_n_i
6 posters

Shko poshtë

C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë Empty C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë

Mesazh nga T_o_n_i Tue 17 Apr 2012 - 5:20

C’fare thone e c’fare duan te thojne grate!? Ky eshte fjalori
enigmatik i vertete i shprehjeve te nje gruaje. Ne se si kuptojme, me
keq per ne messhkujt…!
Ato thone…por ne meshkujt duhet te kuptojme.!

* Jo = jo* Po = jo*Ndoshta = jo* Me vjen keq = do te te vije keq* Bej
si te duash = do te ma paguash* Duet te flasim = dua te c’fryhem* Po
sigurisht, vazhdo = boll se na plase*Jam e merzitur = jam e terbuar o
idiot* Duhet te jesh romantik, fike driten = i kam kembet e trasha* Me
dashuron? = ma ben nje dhurate?* Sa me dashuron? = sot kam bere nje
gomarrllek* Kam shume celulite = thuam qe jam e bukur* Nuk dua ta prish
miqesine tone = sa i peshtire qe je* C’fare pune ben? = Sa te ardhura
ke?* Shoqja ime nuk ben per ty = nuk ta prezantoj se eshte me e bukur
nga une* Do vish te pish nje kafe? = pergatitu per nje nate te nxehte*
Ke nje fytyre te cuditeshme = je nje gogol* Me duhet kohe per tu menduar
= po me pelqen shoku yt* Nuk je ti, por jam une = lepur* Ai shoku yt
eshte tamam nje debil = teper interesant shoku yt* A e pe c’dhurate
morri shoqja ime nga i fejuari saj? = c’pret a derezi te me besh nje
dhurate me te mire?* Kam nevoje te ri vetem = qerohu!* Nuk kam deshire
te shoh filma = nese s’me hidhesh brenda 40 sekondave je tamam
torrollak* Mos u merzit, gjera qe ndodhin = Po mua do me binte ne pjese
ky cilimi?* Ende nuk jam e bindur nese mund te lidhem me ty = nuk do te
jem asnjehere* Nuk te meritoj = meritoj dicka me shume* Duhet te
mendohem = zhduku* E shemtuar = E lezeteshme* E lezeteshme = shume e
bukur* Nuk ndihem mire = dua te fle* Te shtunen do te telefonoj per te
dale sebashku = prit te mbijne fiq* Jo te thashe ri urte = merrem te
teren* Duhet te mendohem = po tallem mor karagjoz* Babai im eshte i zoti
= pos pate te ardhura si ai, ik kullot tutje* Le te qendrojme miq = hiqmu qafe dhe mos u duk me…..

Ky postim eshte ne kuadrin e nje humori dhe nuk duhet te komentohet seriozisht…
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë Empty Re: C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë

Mesazh nga Anakonda Tue 17 Apr 2012 - 7:59

he pra he se ju meshkujt engjej jeni?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë Empty Re: C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë

Mesazh nga T_o_n_i Wed 18 Apr 2012 - 22:27

jemi i cik jemi mos u bej xheloze ti [You must be registered and logged in to see this image.]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë Empty Re: C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë

Mesazh nga Arabela Thu 19 Apr 2012 - 1:03

mjere ca burra cfare kane ne krah,,,lum ca te tjere,,, [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë Empty Re: C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë

Mesazh nga T_o_n_i Thu 19 Apr 2012 - 1:13

Arabela shkruajti:mjere ca burra cfare kane ne krah,,,lum ca te tjere,,, [You must be registered and logged in to see this image.]

jo po fol tani po deshe [You must be registered and logged in to see this image.]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë Empty Re: C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë

Mesazh nga Anakonda Fri 20 Apr 2012 - 1:42

lum ne per ju;na raft pika kur qahemi ne per ju......

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë Empty Re: C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë

Mesazh nga tipi engjellor Fri 20 Apr 2012 - 1:57

po grate thone e dua burrin per nate ne shtepi ke apo ske une dua burr hahahahahah
tipi engjellor
tipi engjellor
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 907
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/09/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë Empty Re: C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë

Mesazh nga WebMaster Fri 20 Apr 2012 - 7:12

Hahaha kush ma ka hapur temen mua ju jeni engjuj domethene eeeeeeeeeee
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë Empty Re: C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë

Mesazh nga dajti modh Fri 20 Apr 2012 - 7:17

je farewww je farewww je farewww
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë Empty Re: C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi