Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm

4 posters

Shko poshtë

Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm Empty Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm

Mesazh nga Kinxhi Tue 17 Apr 2012 - 8:14

Kinxhi
Kinxhi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 423
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Fittness & Skijimi ( Snowboard )

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm Empty Re: Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm

Mesazh nga Anakonda Tue 17 Apr 2012 - 8:23

me te then te drejten un se kam fort deshire ket lloj muzike.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm Empty Re: Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm

Mesazh nga Kinxhi Tue 17 Apr 2012 - 8:27

e sinqerta shkruajti:me te then te drejten un se kam fort deshire ket lloj muzike.
...cilës muzik moj shoqe ?? haha
Kinxhi
Kinxhi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 423
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Fittness & Skijimi ( Snowboard )

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm Empty Re: Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm

Mesazh nga Free spirit Tue 17 Apr 2012 - 8:30

jetmira shkruajti:me te then te drejten un se kam fort deshire ket lloj muzike.
:A :A :A :A
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm Empty Re: Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm

Mesazh nga Anakonda Tue 17 Apr 2012 - 8:34

po ca osht kjo,pra ma shpjegoni.Mos beni te dy si interesante tashi?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm Empty Re: Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm

Mesazh nga Free spirit Tue 17 Apr 2012 - 8:36

jetmira shkruajti:po ca osht kjo,pra ma shpjegoni.Mos beni te dy si interesante tashi?
nuk po ben njeri si interesant jetmira, me pare lexoji gjerat deri ne fund ose shiko videon perkatese si ne kte rast
nese do kishe par videon do kuptoje qe nuk ka lidhje fare me muziken, eshte thjesht nje performance artistike
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm Empty Re: Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm

Mesazh nga Kinxhi Tue 17 Apr 2012 - 8:38

jetmira shkruajti:po ca osht kjo,pra ma shpjegoni.Mos beni te dy si interesante tashi?
Hii,,, skam spjegim, përveq se është argëtuese dhe Humoristike.
Kinxhi
Kinxhi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 423
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Fittness & Skijimi ( Snowboard )

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm Empty Re: Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm

Mesazh nga Anakonda Tue 17 Apr 2012 - 8:40

ok flm shum qe ma shpjeguat,nejse nuk e pash deri ne fund sepse nuk kisha koh jo per gje.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm Empty Re: Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm

Mesazh nga WebMaster Tue 17 Apr 2012 - 8:41

Jetmira degjo klean tani asnje nuk ben interesantin ketu secili ka menyren e te shprehurit apo te hapi teme mundesia duhet ta kerkosh pyetjen qe i ben anetarit me pak rrespekt se ka hapur temen edhe thjeshte ai ka menyren e ti se si e shpjegon




Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm 30l12rc Pytje & Përgjigje Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm Empty Re: Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm

Mesazh nga Free spirit Tue 17 Apr 2012 - 8:43

jetmira shkruajti:ok flm shum qe ma shpjeguat,nejse nuk e pash deri ne fund sepse nuk kisha koh jo per gje.
keshill nga ana ime : mos posto ne cdo tem pa e lexua te gjithe ate me pare sepse nuk ka rendesi vetem postimi, por ajo qe poston ok [smile_1]
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm Empty Re: Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm

Mesazh nga Kinxhi Tue 17 Apr 2012 - 8:45

Liria e shprehjes duhet të jetë gjithëkundi !
... ca më pëlqen të hajë në këtë moment një copë tortë sikur kjo qe dukët në video 432393
Kinxhi
Kinxhi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 423
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Fittness & Skijimi ( Snowboard )

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm Empty Re: Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm

Mesazh nga Free spirit Tue 17 Apr 2012 - 8:46

Kinxhi shkruajti:Liria e shprehjes duhet të jetë gjithëkundi !
... ca më pëlqen të hajë në këtë moment një copë tortë sikur kjo qe dukët në video 432393

seriozisht e ke ti???? :[HuH]: :[HuH]:
mu sme pelqeu fareeee..... sidomos kur ti merrje torten dhe ai bertiste ... dukej sh e vertet
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm Empty Re: Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm

Mesazh nga Kinxhi Tue 17 Apr 2012 - 8:48

Free spirit shkruajti:
Kinxhi shkruajti:Liria e shprehjes duhet të jetë gjithëkundi !
... ca më pëlqen të hajë në këtë moment një copë tortë sikur kjo qe dukët në video 432393

seriozisht e ke ti???? :[HuH]: :[HuH]:
mu sme pelqeu fareeee..... sidomos kur ti merrje torten dhe ai bertiste ... dukej sh e vertet
...por une e dija se ai personi gjinder nen tavoline, dhe shtirret sikur atij po i hjekin nje cope mishi nga trupi,,, po te ishte e vertete kjo sdot dilte ne youtube apo ndonje video tjeter juhjjjjj
Kinxhi
Kinxhi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 423
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Fittness & Skijimi ( Snowboard )

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm Empty Re: Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm

Mesazh nga Free spirit Tue 17 Apr 2012 - 8:50

Kinxhi shkruajti:
Free spirit shkruajti:
Kinxhi shkruajti:Liria e shprehjes duhet të jetë gjithëkundi !
... ca më pëlqen të hajë në këtë moment një copë tortë sikur kjo qe dukët në video 432393

seriozisht e ke ti???? :[HuH]: :[HuH]:
mu sme pelqeu fareeee..... sidomos kur ti merrje torten dhe ai bertiste ... dukej sh e vertet
...por une e dija se ai personi gjinder nen tavoline, dhe shtirret sikur atij po i hjekin nje cope mishi nga trupi,,, po te ishte e vertete kjo sdot dilte ne youtube apo ndonje video tjeter juhjjjjj
normale qe po, po vetem mendimi me ben qe te mos kem deshire x te ngrene torten Pff mos me merz
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm Empty Re: Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm

Mesazh nga Kinxhi Tue 17 Apr 2012 - 8:53

Free spirit shkruajti:
Kinxhi shkruajti:
Free spirit shkruajti:
Kinxhi shkruajti:Liria e shprehjes duhet të jetë gjithëkundi !
... ca më pëlqen të hajë në këtë moment një copë tortë sikur kjo qe dukët në video 432393

seriozisht e ke ti???? :[HuH]: :[HuH]:
mu sme pelqeu fareeee..... sidomos kur ti merrje torten dhe ai bertiste ... dukej sh e vertet
...por une e dija se ai personi gjinder nen tavoline, dhe shtirret sikur atij po i hjekin nje cope mishi nga trupi,,, po te ishte e vertete kjo sdot dilte ne youtube apo ndonje video tjeter juhjjjjj
normale qe po, po vetem mendimi me ben qe te mos kem deshire x te ngrene torten Pff mos me merz
Mendjemadhësia është njëra nga dobësitë e njerëzve. Pff mos me merz
...ca jeni kështu ju femrat mi ??? nuk të lënë të shprehesh i lirë :P
Kinxhi
Kinxhi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 423
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Fittness & Skijimi ( Snowboard )

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm Empty Re: Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm

Mesazh nga Free spirit Tue 17 Apr 2012 - 8:56

une nuk tregova gje mendjemadhesi, mos me keqkupto
thjesht thash qe nuk mu duk argetuese dhe aspak x te qeshur
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm Empty Re: Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm

Mesazh nga Kinxhi Tue 17 Apr 2012 - 9:00

Free spirit shkruajti:une nuk tregova gje mendjemadhesi, mos me keqkupto
thjesht thash qe nuk mu duk argetuese dhe aspak x te qeshur
... jo joo mos ke frikë s`të keqkuptoj asnjë herë !
por thjeshtë jan disa gjëra që dikujt i pëlqejn dhe dikujt nuk i pëlqejnë,,, kështu që sipas mendimit tim secili ka deshirat e veta për vetëveten për askend tjetër...
Kinxhi
Kinxhi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 423
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Fittness & Skijimi ( Snowboard )

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm Empty Re: Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm

Mesazh nga Free spirit Tue 17 Apr 2012 - 9:01

Kinxhi shkruajti:
Free spirit shkruajti:une nuk tregova gje mendjemadhesi, mos me keqkupto
thjesht thash qe nuk mu duk argetuese dhe aspak x te qeshur
... jo joo mos ke frikë s`të keqkuptoj asnjë herë !
por thjeshtë jan disa gjëra që dikujt i pëlqejn dhe dikujt nuk i pëlqejnë,,, kështu që sipas mendimit tim secili ka deshirat e veta për vetëveten për askend tjetër...
jam dakort me ty, jemi te ndryshem dhe kemi shije te ndryshme, e rendesishme eshte te respektojme gustot e njeri tjetrit [Ok] :siurdho: :siurdho:
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm Empty Re: Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm

Mesazh nga Kinxhi Tue 17 Apr 2012 - 9:05

Free spirit shkruajti:
Kinxhi shkruajti:
Free spirit shkruajti:une nuk tregova gje mendjemadhesi, mos me keqkupto
thjesht thash qe nuk mu duk argetuese dhe aspak x te qeshur
... jo joo mos ke frikë s`të keqkuptoj asnjë herë !
por thjeshtë jan disa gjëra që dikujt i pëlqejn dhe dikujt nuk i pëlqejnë,,, kështu që sipas mendimit tim secili ka deshirat e veta për vetëveten për askend tjetër...
jam dakort me ty, jemi te ndryshem dhe kemi shije te ndryshme, e rendesishme eshte te respektojme gustot e njeri tjetrit [Ok] :siurdho: :siurdho:
...nga ana ime gjithnjë dot kesh respekt,,, edhe dot mundohem që të kalojm bukur në shoqëri ! flowerss Te kam xhan
Kinxhi
Kinxhi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 423
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Fittness & Skijimi ( Snowboard )

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm Empty Re: Performance of swedish artist Makode Linde at World art day 15 april 2012 at Moderna Museet Stockholm

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi