Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zemra ime i perket... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zemra ime i perket... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zemra ime i perket...

+50
il conte
Zeshkane
Robi dashuris
Ailin
Ariel
valtori
Lazdrane
Malsori
Erion N
qershicka
bekimi
Neta E
pexha
Xhan
tipi engjellor
Samuela
Arian 123
mister.albania
LaDescarada
Gladiola
ReBeL
An0nim
Sasha
T_o_n_i
Darius
Almira
bobi 10
Fata
*Sweety*
Labja
Anakonda
EMI
Aяtємιѕα
CuN@BosS/
Next
Єямєℓiиdå
Aristogata
dajti modh
Shkembi
Space
Ajo goca
Erii
Arabela
Emona
Alberti
Klio
Maksi
WebMaster
Yll Qielli
Durrsaku
54 posters

Faqja 1 e 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Durrsaku Sat 29 Oct 2011 - 22:32

Yll Qielli shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Yll Qielli shkruajti:Skam zemer une
ua si spaske zemer ti moj[You must be registered and logged in to see this image.]
po re skam degjon gje tik tak jo...
te isha afer ndoshta do e degjoja
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Yll Qielli Sat 29 Oct 2011 - 22:34

Durrsaku shkruajti:
Yll Qielli shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Yll Qielli shkruajti:Skam zemer une
ua si spaske zemer ti moj[You must be registered and logged in to see this image.]
po re skam degjon gje tik tak jo...
te isha afer ndoshta do e degjoja
[@@@@@@] [@@@@@@] mos te genjej mendja
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Durrsaku Sat 29 Oct 2011 - 22:35

Yll Qielli shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Yll Qielli shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Yll Qielli shkruajti:Skam zemer une
ua si spaske zemer ti moj[You must be registered and logged in to see this image.]
po re skam degjon gje tik tak jo...
te isha afer ndoshta do e degjoja
mos te genjej mendja
jo sme genjen mendja jo kurre
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga WebMaster Sat 29 Oct 2011 - 22:54

Ej e keni bere temen lemsh ju te dy siper ju lutem jo chit chat
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Durrsaku Sat 29 Oct 2011 - 22:59

Durrsaku shkruajti:
Yll Qielli shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Yll Qielli shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Yll Qielli shkruajti:Skam zemer une
ua si spaske zemer ti moj[You must be registered and logged in to see this image.]
po re skam degjon gje tik tak jo...
te isha afer ndoshta do e degjoja
mos te genjej mendja
jo sme genjen mendja jo kurre
me fal zemer se bej me
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Maksi Sat 29 Oct 2011 - 23:11

yllit tim
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Klio Sat 29 Oct 2011 - 23:23

Zemres sime[You must be registered and logged in to see this image.]
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Alberti Sat 29 Oct 2011 - 23:35

Asaaaj.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Maksi Sat 29 Oct 2011 - 23:36

asaj goces kinge ......
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Alberti Sat 29 Oct 2011 - 23:37

BeLti shkruajti:Asaaaj.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Emona Thu 3 Nov 2011 - 6:55

Mu Bre!! 00027003

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Arabela Thu 3 Nov 2011 - 6:59

po e mbaj ku e kam,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga WebMaster Thu 3 Nov 2011 - 6:59

Endrit edhe vetes time
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Arabela Thu 3 Nov 2011 - 7:01

Klea shkruajti:Endrit edhe vetes time
[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Erii Thu 3 Nov 2011 - 7:18

mua
Erii
Erii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 421
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/05/2011
Mosha Mosha : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Ajo goca Thu 3 Nov 2011 - 8:51

..... 00027003
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Maksi Thu 3 Nov 2011 - 9:11

mua
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Alberti Thu 3 Nov 2011 - 10:18

Vetes time.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Space Sun 29 Jan 2012 - 7:45

dikujt
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Maksi Sun 29 Jan 2012 - 7:47

asaj qe ma mori
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Emona Sun 29 Jan 2012 - 7:49

Mua ...!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Maksi Sun 29 Jan 2012 - 7:50

si ari qe jam ja kam fal arushes sime hahaha
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Emona Sun 29 Jan 2012 - 7:56

:541221: :541221: :541221: :541221:
:541221: :541221: :541221: :541221:

Vdeksha Ku gjet ky arushen e vete ...mos ja fla se nuk ta kthen me zemren Arusha jote :541221:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Maksi Sun 29 Jan 2012 - 7:57

nje arushke prej korce [You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Emona Sun 29 Jan 2012 - 8:02

:541221: :541221:

Rrace E jota dmth Korcarke...Shyqyr ishalla keni fat e na boni Arushe ,arinje plote.. :541221:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Maksi Sun 29 Jan 2012 - 8:05

edhe korcarke edhe cobanke hahahah sic jam vete [You must be registered and logged in to see this image.]do ta mbush forumin me arushka te vogla
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Emona Sun 29 Jan 2012 - 8:07

:541221: :541221: ...Ehh c'do na mbushet ketej harrohem un se jam e vetjmja Arushe ketej...me bej naj shoqe se vdica vetem me 2 arinje :541221:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Maksi Sun 29 Jan 2012 - 8:09

arushka ime nga behari lind keshtu qe te rofshin arinjte qe te bejne shoqeri hahahahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Space Sun 29 Jan 2012 - 8:41

xemles time
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Emona Sun 29 Jan 2012 - 11:10

Marino shkruajti:arushka ime nga behari lind keshtu qe te rofshin arinjte qe te bejne shoqeri hahahahah


:541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: (sje normal)...vdica tu qesh...


Lum e lum ,u bona me shoqeri te re.. :541221: celebrate005

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Shkembi Sun 29 Jan 2012 - 11:12

paska plas keq me arinjte

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Emona Sun 29 Jan 2012 - 11:14

S'ke degju ti ,Korcari me Arushen e tij do na sjellin ne jet ca arusha ne jete...:541221: :541221:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Shkembi Sun 29 Jan 2012 - 11:15

e shoh e paka gjet arushen

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Emona Sun 29 Jan 2012 - 11:18

Ehe u rahatu edhe ai...Korcari, na ngel ti pa gjete I arushe :541221:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Shkembi Sun 29 Jan 2012 - 11:20

skam nxjer noi shpallje me kerku ........

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga dajti modh Sun 29 Jan 2012 - 11:22

shukaries teme with love
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Emona Sun 29 Jan 2012 - 11:25

..Shijoje Lirin pra..

Askujt..

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Aristogata Sun 29 Jan 2012 - 11:26

just me
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Shkembi Sun 29 Jan 2012 - 11:26

deri ne infinit
dhe gjithkujt

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga dajti modh Sun 29 Jan 2012 - 11:26

:718825: for emonen :59654:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi