Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zemra ime i perket... - Faqe 14 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zemra ime i perket... - Faqe 14 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zemra ime i perket...

+50
il conte
Zeshkane
Robi dashuris
Ailin
Ariel
valtori
Lazdrane
Malsori
Erion N
qershicka
bekimi
Neta E
pexha
Xhan
tipi engjellor
Samuela
Arian 123
mister.albania
LaDescarada
Gladiola
ReBeL
An0nim
Sasha
T_o_n_i
Darius
Almira
bobi 10
Fata
*Sweety*
Labja
Anakonda
EMI
Aяtємιѕα
CuN@BosS/
Next
Єямєℓiиdå
Aristogata
dajti modh
Shkembi
Space
Ajo goca
Erii
Arabela
Emona
Alberti
Klio
Maksi
WebMaster
Yll Qielli
Durrsaku
54 posters

Faqja 14 e 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Shko poshtë

Zemra ime i perket... - Faqe 14 Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Durrsaku Sat 29 Oct 2011 - 22:32

First topic message reminder :

Yll Qielli shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Yll Qielli shkruajti:Skam zemer une
ua si spaske zemer ti moj[You must be registered and logged in to see this image.]
po re skam degjon gje tik tak jo...
te isha afer ndoshta do e degjoja
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Zemra ime i perket... - Faqe 14 Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Xhan Tue 18 Dec 2012 - 13:03

qatyhre tre vetav hihihi neta dajn cop cop zemren iihhaa.
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... - Faqe 14 Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Neta E Tue 18 Dec 2012 - 13:10

Neta E shkruajti:Atij ne Largesi
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... - Faqe 14 Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Xhan Tue 18 Dec 2012 - 13:12

Xhan shkruajti:qatyhre tre vetav hihihi neta dajn cop cop zemren iihhaa.

edhe naj dit del naj njo tjeter hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... - Faqe 14 Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Neta E Tue 18 Dec 2012 - 13:14

Largesis dhe vetem Largesis
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... - Faqe 14 Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Xhan Tue 18 Dec 2012 - 13:17

per sonte se ndrroj mendimin ... atyre treve hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... - Faqe 14 Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Neta E Tue 18 Dec 2012 - 22:54

Nje djali
Nje mashkulli
Nje cuni
[You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... - Faqe 14 Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Xhan Wed 19 Dec 2012 - 1:24

atyreve... e ata qfar te dojn net bojen net bohen copa nderveti :P hihihi hihihi hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... - Faqe 14 Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga WebMaster Wed 6 Mar 2013 - 12:00

Amores time Happy hihihi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... - Faqe 14 Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Robi dashuris Thu 7 Mar 2013 - 1:38

si ta bejn njerzit fiksim o zot:P

zemra ime i perket familjes time, miqesise, edhe nusese time te ardheshme, Nese.....
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... - Faqe 14 Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga il conte Thu 7 Mar 2013 - 9:57

Amores time...Zeshkanes... Perqafffimeee PUCC
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... - Faqe 14 Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Zeshkane Thu 7 Mar 2013 - 9:58

il conte shkruajti:Amores time...Zeshkanes... Perqafffimeee PUCC

Zemer Perqafffimeee Perqafffimeee kizz kizz
Zeshkane
Zeshkane
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 23
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/03/2013
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... - Faqe 14 Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga il conte Thu 7 Mar 2013 - 9:59

Zeshkane shkruajti:
il conte shkruajti:Amores time...Zeshkanes... Perqafffimeee PUCC

Zemer Perqafffimeee Perqafffimeee kizz kizz

Vetem zemres time ..Zeshkanes... Perqafffimeee Perqafffimeee Perqafffimeee Perqafffimeee
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... - Faqe 14 Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Zeshkane Thu 7 Mar 2013 - 10:03

il conte shkruajti:
Zeshkane shkruajti:
il conte shkruajti:Amores time...Zeshkanes... Perqafffimeee PUCC

Zemer Perqafffimeee Perqafffimeee kizz kizz

Vetem zemres time ..Zeshkanes... Perqafffimeee Perqafffimeee Perqafffimeee Perqafffimeee

Perqafffimeee Neutral ninanona
Zeshkane
Zeshkane
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 23
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/03/2013
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... - Faqe 14 Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga il conte Sun 10 Mar 2013 - 3:24

Zeshkanes ..perjete... Perqafffimeee PUCC kizz
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... - Faqe 14 Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga LaDescarada Thu 14 Mar 2013 - 8:42

dikujt...
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... - Faqe 14 Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga seriozi Fri 15 Mar 2013 - 7:33

Dikujt po, por nuk e di kujt!?
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... - Faqe 14 Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Zeshkane Fri 15 Mar 2013 - 8:03

il conte shkruajti:Zeshkanes ..perjete... Perqafffimeee PUCC kizz

e jotja jam gjithmon zemer with love p/uc p/uc p/uc
Zeshkane
Zeshkane
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 23
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/03/2013
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... - Faqe 14 Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga seriozi Fri 15 Mar 2013 - 8:07

Xhan shkruajti:qatyhre tre vetav [You must be registered and logged in to see this image.] neta dajn cop cop zemren [You must be registered and logged in to see this image.]

me perqindje te barabard ne tre copa apo si do te ndahet zemra yte :A :P
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... - Faqe 14 Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga WebMaster Fri 15 Mar 2013 - 9:00

I perket Ale......... Happy
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... - Faqe 14 Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Arian 123 Fri 15 Mar 2013 - 9:04

Dikujte.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... - Faqe 14 Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Oni Fri 15 Mar 2013 - 12:21

Allahut
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... - Faqe 14 Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Robi dashuris Fri 15 Mar 2013 - 13:56

i perket dashurise te sinqerte, edhe asaj qe vlerson familjen edhe jeten....
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... - Faqe 14 Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Sweetheart Fri 22 Mar 2013 - 17:52

Vetes time...Pa te s'jetoj dot :p
Sweetheart
Sweetheart
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 247
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/03/2013
Mosha Mosha : 103

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... - Faqe 14 Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 20:10

vetem muuu

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zemra ime i perket... - Faqe 14 Empty Re: Zemra ime i perket...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 14 e 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi