Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje te dashur forumista People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje te dashur forumista

Shko poshtë

Pershendetje te dashur forumista Empty Pershendetje te dashur forumista

Mesazh nga Sherina prej Sun 22 Apr 2012 - 5:54

Mirmbrama, kam disa muaj qe lexoj temat ketu ne forum dhe mendova te hap llogarin time se me pelqen te marr pjese ne disa tema.

Te bej nje prezantim te thjesht per vete.
Emrin ma kan ven Anisa, jam nga tirana dhe jetoj ne USA.
Shpresoj tja kaloj sa me bukur mes jush dhe te bej miq virtual.

Faleminderit paraprakisht, Anisa puc nga 432965 te gjitheve hahahahha
Sherina
Sherina
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/04/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje te dashur forumista Empty Re: Pershendetje te dashur forumista

Mesazh nga WebMaster prej Sun 22 Apr 2012 - 5:57

Anisa Mire se erdhe ne shoqerin tone yllo te uroj argetim te kendshem ne mesin tone 432965


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje te dashur forumista Empty Re: Pershendetje te dashur forumista

Mesazh nga Sherina prej Sun 22 Apr 2012 - 6:09

Faleminderit Klea
Sherina
Sherina
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/04/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje te dashur forumista Empty Re: Pershendetje te dashur forumista

Mesazh nga Emona prej Sun 22 Apr 2012 - 7:09

Anisa mire se erdhe ,qendrim te kendshem n'Forum K.L flowerss

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje te dashur forumista Empty Re: Pershendetje te dashur forumista

Mesazh nga Intriganti prej Sun 22 Apr 2012 - 7:11

Mirmbrema edhe mir se erdhe midis nesh Anisa! mi ka ndalu shefja miqesite vetem me diskutu mos u miqsu [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Intriganti
Intriganti
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Elbasan
Postime Postime : 712
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/08/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje te dashur forumista Empty Re: Pershendetje te dashur forumista

Mesazh nga Shkembi prej Sun 22 Apr 2012 - 7:45

Mire se erdhe Anisa,kalofsh bukur te Klea Love

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje te dashur forumista Empty Re: Pershendetje te dashur forumista

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Sun 22 Apr 2012 - 9:45

Sherin ..Mire se erdhe.Jetonn ne USA apo Tirane?.[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje te dashur forumista Empty Re: Pershendetje te dashur forumista

Mesazh nga bobi 10 prej Sun 22 Apr 2012 - 10:59

Eямєℓiиdå shkruajti:Sherin ..Mire se erdhe.Jetonn ne USA apo Tirane?.[You must be registered and logged in to see this image.]Sherin?

Fiksimi im si emer,sepse e ka nje shoqja ime kete emer[You must be registered and logged in to see this image.]Lind

Sherin jeton ne Tirane[You must be registered and logged in to see this image.] por ka lind ne Usa[You must be registered and logged in to see this image.]Pak humor ish vetem,edhe pse pak na interesonAnisa

mire se erdhe,edhe nje antar me teper ne komunitetin virtual te KLEALOVE.

Shpresojme qe do inkuadrohesh ne temat e forumit me biseden tende,edhe me vjen mire qe je pjese e forumit.Boboj te uron mire se ardhjen tende!![You must be registered and logged in to see this image.]


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje te dashur forumista Empty Re: Pershendetje te dashur forumista

Mesazh nga Labja prej Sun 22 Apr 2012 - 21:38

Anisa mire se erdhe ne shoqerin tone, te uroj qenderim te kendeshem 3293509517
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje te dashur forumista Empty Re: Pershendetje te dashur forumista

Mesazh nga Anakonda prej Mon 23 Apr 2012 - 3:26

mireserdhe dhe kalofsh sa me bukur ne ket forum.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje te dashur forumista Empty Re: Pershendetje te dashur forumista

Mesazh nga Alberti prej Mon 23 Apr 2012 - 9:01

Pershendetje, mire se ke ardh !

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje te dashur forumista Empty Re: Pershendetje te dashur forumista

Mesazh nga Darius prej Mon 14 May 2012 - 6:31

Mire se erdhe juhjjjjj
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje te dashur forumista Empty Re: Pershendetje te dashur forumista

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi