Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
685 trupa amerikane zbarkojnë me anije në Durrës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
685 trupa amerikane zbarkojnë me anije në Durrës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

685 trupa amerikane zbarkojnë me anije në Durrës

2 posters

Shko poshtë

685 trupa amerikane zbarkojnë me anije në Durrës Empty 685 trupa amerikane zbarkojnë me anije në Durrës

Mesazh nga WebMaster Mon 23 Apr 2012 - 20:47

Më 24 prill hyn në portin e Durrësit të Shqipërisë, anija ushtarake zbarkuese e Shteteve të Bashkuara të Amerikës "USS GUNSTON HALL" (LSD-44) e cila do të qëndrojë deri në 27 prill 2012. Ne video eshte anija që vjen në Durrës.(da.xha/BalkanWeb)


Vidion nuk e lejon ketu per me shum lexoni
http://www.balkanweb.com/TV/index.php?id_categoria=40&id_ansalive=14668
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

685 trupa amerikane zbarkojnë me anije në Durrës Empty Re: 685 trupa amerikane zbarkojnë me anije në Durrës

Mesazh nga Anakonda Mon 7 May 2012 - 23:19

paskan dasht me vizitu durresin mesa duket aahaahahhaah

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi