Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Barack Obamës i derdhin kos në pantallona – VIDEO People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Barack Obamës i derdhin kos në pantallona – VIDEO People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barack Obamës i derdhin kos në pantallona – VIDEO

3 posters

Shko poshtë

Barack Obamës i derdhin kos në pantallona – VIDEO Empty Barack Obamës i derdhin kos në pantallona – VIDEO

Mesazh nga Emona Thu 26 Apr 2012 - 23:35

Barack Obamës i derdhin kos në pantallona – VIDEO Barak-300x199-150x150Barack Obama e ka marrë me shumë sportivitet një incident të lehtë që i ka ndodhur gjatë një vizite në Kolorado. Teksa ka qenë duke takuar njerëzit, një studente i ka derdhur pa dashje kos në pantallona. Presidenti amerikan u ul për të fshirë vetë pantallonat, ndërsa vajza i ka kërkuar ndjesë. Por, Obama ka qenë shumë i qetë dhe madje ka bërë shaka, duke i thënë asaj se të paktën do mbajë mend që i ka derdhur kos presidentit.


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barack Obamës i derdhin kos në pantallona – VIDEO Empty Re: Barack Obamës i derdhin kos në pantallona – VIDEO

Mesazh nga Anakonda Sat 5 May 2012 - 19:06

aahaaahahahaha kam qesh me lot

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barack Obamës i derdhin kos në pantallona – VIDEO Empty Re: Barack Obamës i derdhin kos në pantallona – VIDEO

Mesazh nga Space Sat 5 May 2012 - 21:36

hahahahahhaha
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barack Obamës i derdhin kos në pantallona – VIDEO Empty Re: Barack Obamës i derdhin kos në pantallona – VIDEO

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi