Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Zemrën ia rrëmbyen dy femra – prandaj i mori në të njëjtën ditë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Zemrën ia rrëmbyen dy femra – prandaj i mori në të njëjtën ditë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zemrën ia rrëmbyen dy femra – prandaj i mori në të njëjtën ditë

Shko poshtë

 Zemrën ia rrëmbyen dy femra – prandaj i mori në të njëjtën ditë Empty Zemrën ia rrëmbyen dy femra – prandaj i mori në të njëjtën ditë

Mesazh nga Emona Fri 27 Apr 2012 - 1:55

 Zemrën ia rrëmbyen dy femra – prandaj i mori në të njëjtën ditë 1098Një irakian ishte dashuruar në dy vajza nga fshati i tij dhe meqë e kishte të vështirë se cilën ta zgjidhte, vendosi të martohet me të dyja në të njëjtën ditë.
Abdel Rahman Najef al-Obaidi, 22 vjeç, fillimisht ishte dashuruar në 17-vjeçaren Intidhar, ndërsa pas disa muajsh i ka rënë në sy 21-vjeçarja Suada.
“Rreth një muaj isha në dyshim. Bisedova me prindërit, propozova që të martohesha me të dyja njëkohësisht dhe ata ma dhanë bekimin”, citon AFP fjalët e të porsamartuarit.
Ndërkaq, punën më të vështirë e kishte pasur teksa i ka bindur dy të zgjedhurat e tij që ta pranojnë jetën në “treshe”.
“Një ditë më pyeti: ‘Si thua të martohemi njëkohësisht unë, ti dhe Suada?’, ndërsa unë iu përgjigja se pajtohem, por me kusht që të na respektojë njësoj”, ka treguar Intidhar.
“Në fillim u befasova me propozimin e tij, por në fund arriti të më bindë”, ka thënë Suada.
Ligji mysliman i lejon meshkujt të marrin katër gra.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi