Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kur mendoj per Ty....... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kur mendoj per Ty....... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kur mendoj per Ty.......

+23
AlbHACK
Emigranti
Intriganti
Space
Free spirit
Labja
Ariel
CuN@BosS/
An0nim
Shuke
Sasha
Arabela
Gladiola
Shkembi
Alberti
T_o_n_i
EMI
Maksi
Anakonda
Emona
Єямєℓiиdå
dajti modh
WebMaster
27 posters

Faqja 1 e 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga WebMaster Tue 1 May 2012 - 5:10


Per ata qe vin te rinje ne boten virtuale KleaLove.com, ketu mund te flitet per cdo gje vetem te fillohet me Kur mendoj per TY........


Kur mendoj per TY ..... Mezi pres te vi aty.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga dajti modh Tue 1 May 2012 - 5:12

kur mendoj per ty ..me shkon mendja per qumesht je farewww
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga WebMaster Tue 1 May 2012 - 5:14

Me vjen te plas se qeshuri je farewww
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga dajti modh Tue 1 May 2012 - 5:15

them se dukes si Danoce je farewww celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 1 May 2012 - 10:27

..me kujtohet USA
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga Emona Tue 1 May 2012 - 10:28

....me bejn mend per muhabetin tone juhjjjjj

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 1 May 2012 - 10:31

..mendoj ate vendin tj ku jemi njoft
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga Emona Tue 1 May 2012 - 10:34

....me kujton qendrimin dhe shkrimet tua !!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 1 May 2012 - 10:36

..a kam ndryshu a[You must be registered and logged in to see this image.]

...them qe si ty skam njoh noj her ne virt.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga Emona Tue 1 May 2012 - 10:43

...ncuk ndryshim te madh jo.

...eshte cudi qe kemi gjera dhe mendim te perbashkta si dy pika uji.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 1 May 2012 - 10:48

Do doja te pime kafe bashke celebrate005
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga Emona Tue 1 May 2012 - 10:57

.... [excited] pres me pa durim lajmin si ty. juhjjjjj

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga Anakonda Wed 2 May 2012 - 0:13

dije se te dua sinqerisht

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga WebMaster Wed 2 May 2012 - 0:14

Mendoj shkollen 432965
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga Maksi Wed 2 May 2012 - 1:08

me vjen ne mendje dicka
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga EMI Wed 2 May 2012 - 1:10

Me vjen ndermend Korca dhe serenatat....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga Maksi Wed 2 May 2012 - 1:14

me vjen ndermend durrsi dhe nje histori paksa e hidhur ......
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga EMI Wed 2 May 2012 - 1:17

Maksi shkruajti:me vjen ndermend durrsi dhe nje histori paksa e hidhur ......
c'far behet kshtu, Durrsaket me histori te dhidhura..
me vjen ndermend bulevardi Korces....ka vajza pa mase..hahaahh
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga Maksi Wed 2 May 2012 - 1:24

EMI shkruajti:
Maksi shkruajti:me vjen ndermend durrsi dhe nje histori paksa e hidhur ......
c'far behet kshtu, Durrsaket me histori te dhidhura..
me vjen ndermend bulevardi Korces....ka vajza pa mase..hahaahh
me kujtohesh ti qe se thua deri ne fund : dalin e shetisin pa lejen e mamase [You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga EMI Wed 2 May 2012 - 1:26

hahahhaah epo e vazhdon ti...
pastaj une e kam lejen e mamase, se jam e rritur... je farewww je farewww
uuu mu kujtua kjo kenga...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga Maksi Wed 2 May 2012 - 1:28

them je e vetmja bionde qe me pelqen [You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga EMI Wed 2 May 2012 - 1:28

Maksi shkruajti:them je e vetmja bionde qe me pelqen [You must be registered and logged in to see this image.]
hahahha pse deri tani ,dyshoje ne bukurin e biondeve...ok do behem kuqalashe.... je farewww je farewww
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga Maksi Wed 2 May 2012 - 1:31

them mos u bej kuqalashe se mire je keshtu hahahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga T_o_n_i Wed 2 May 2012 - 1:34

me vjen ne mend dielli
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga EMI Wed 2 May 2012 - 1:35

hahah jo me se bej shaka, une pervec se bionde, nuk nderroj ngjyre hahhaha
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga EMI Wed 2 May 2012 - 1:36

mendoj per ty e them po hiqe o burr ate foto, iku shiu...na doli dielli....
duhet pak hot hahha [ per Tonin ]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga Maksi Wed 2 May 2012 - 1:49

sa te bukur e ke kte avatarin
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga EMI Wed 2 May 2012 - 1:52

ASHTU, UNE DORA VETE....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga Maksi Wed 2 May 2012 - 1:54

EMI shkruajti:ASHTU, UNE DORA VETE....
[You must be registered and logged in to see this image.] i ra te fiket tonit hahahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga T_o_n_i Wed 2 May 2012 - 1:56

EMI shkruajti:mendoj per ty e them po hiqe o burr ate foto, iku shiu...na doli dielli....
duhet pak hot hahha [ per Tonin ]

do vendos nje rreze dielli por kam fryk se mos me nxihem shume
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 2 May 2012 - 2:01

...me vjen ndermend Shkodra e veriu im
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga T_o_n_i Wed 2 May 2012 - 2:02

them sa me fat eshte ai burri i yt qe ka krah vetes nje goc si ty
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga Anakonda Wed 2 May 2012 - 5:53

them se je shum i dashuruar

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga Emona Wed 2 May 2012 - 10:09

....Mendoj kur te shoh!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga Alberti Wed 2 May 2012 - 10:09

..mendoj vetem per ty.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga WebMaster Wed 2 May 2012 - 10:11

Me iken zari haha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga Alberti Wed 2 May 2012 - 10:16

..me ze gjumi. je farewww

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga WebMaster Wed 2 May 2012 - 10:18

bej petulla celebrate005
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga Alberti Wed 2 May 2012 - 10:20

..pi coca cola.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga Emona Wed 2 May 2012 - 10:49

...kur te shoh me sy C.o.o.l

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur mendoj per Ty....... Empty Re: Kur mendoj per Ty.......

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi