Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Keqpërdorimi i fëmijëve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Keqpërdorimi i fëmijëve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Keqpërdorimi i fëmijëve

2 posters

Shko poshtë

Keqpërdorimi i fëmijëve Empty Keqpërdorimi i fëmijëve

Mesazh nga WebMaster Fri 4 May 2012 - 8:11

Çdokund lajmërohet për fëmijëvrasës, gjymtim, lënje dhe forma të tjera fizike dhe seksuale të dhunës ndaj fëmijëve. Keqpërdorimi i fëmijëve është problem i përgjithshëm që është i thellë i hyrë në praktiën kulturore, ekonomike dhe shoqërore….

Ne cfar menyre duhet te sillemi me njerez qe perdorin dhune ne femite .

Ju lutem tema mos te behet chit chat nese mundeni te dikutojme ne keto lloj temash pak seriozitet .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Keqpërdorimi i fëmijëve Empty Re: Keqpërdorimi i fëmijëve

Mesazh nga Anakonda Sat 5 May 2012 - 1:15

shum prinder ne vend qe te edukojne femijet e tyre i rrahin ose u japin denime qe femijet mos ti zbatojn dot;un mendoj se eshte me mire qe te flasesh me femijet sesa te perdoresh dhunen;po te jen prinderit ne vend te femijeve si do tu vinte tyre.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi