Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Për jetën dhe fatin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Për jetën dhe fatin

Shko poshtë

Për jetën dhe fatin Empty Për jetën dhe fatin

Mesazh nga WebMaster prej Sat 5 May 2012 - 22:22

Jeto çaste të mira në jetë, që jeta të jetë e mirë

Arti i jetës fshihet në mirësin e përditshmërisë që ju e shihni

Bukuritë e jetës, valëzojnë si valëzat e ujit,

Duhet kërkuar gjatë, njeriun e jetës ta gjeni

Brenda vetë neve ndriçon ylli i fatit tonë

Jeta fillon në dhe, dhe atje përfundon

Fati fshihet pas kërkesës dhe dëshirës suaj

Natyra është pëlhura e bardhë i jetës me piktorin me të mirë nëpër çdo fletë gjethi

Në mozaikun e jetës fshihen fijet e fatit

Fatin duhet kërkuar brenda vetes

Jeta fshihet brenda një fare drithi, zhvillimit duhet ofruar kushtet

Fati është si një flutur, nëse ti e gjuan ajo largohet, nëse din ta ofrosh, ajo do të lëshohet mbi ty.
Për jetën dhe fatin 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Për jetën dhe fatin 30l12rc Pytje & Përgjigje Për jetën dhe fatin 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Për jetën dhe fatin Empty Re: Për jetën dhe fatin

Mesazh nga Anakonda prej Mon 7 May 2012 - 4:55

Jeta thjesht nje lufte per ekzistence,ndersa fati thjesht nje imagjinate ne trurin tone

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi