Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lady Gaga në një thertore mishi? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lady Gaga në një thertore mishi? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lady Gaga në një thertore mishi?

2 posters

Shko poshtë

Lady Gaga në një thertore mishi? Empty Lady Gaga në një thertore mishi?

Mesazh nga Emona Wed 16 May 2012 - 3:32

Lady Gaga në një thertore mishi? 15S-Showbiz_Lady_Gaga_ne_nje_thertore_mishi

Lady Gaga sërish ka imituar një fustan të krijuar nga mish i gjallë ndërsa është fotografuar ngjitur me kafshë të varura njësoj si në një thertore.

Këngëtarja aktualisht është duke bërë promovimin e albumit të saj te fundit " Born this away" dhe me veshje të ngjashme është paraqitur edhe më parë duke shkaktuar reagime të shumta nga aktivistët që mbrojnë të drejtat e kafshëve./knni/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga në një thertore mishi? Empty Re: Lady Gaga në një thertore mishi?

Mesazh nga Anakonda Wed 16 May 2012 - 4:22

fantazite e kesaj skan te mbaruar;dita dites po i jep shenjat se eshte skizofrene

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi