Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tok Tok!!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tok Tok!!!

Shko poshtë

Tok Tok!!! Empty Tok Tok!!!

Mesazh nga OceanSpirit prej Wed 16 May 2012 - 7:20

Pershendetje dhe mire se ju gjeje te gjithve!!
Jam Deni, kam nje interes te perbashket me ju shoqerine, informacionin.
Po me duket interesant planeti i vogel qe keni krijuar.
Shpresoj te rishkruhemi sa me shume.
Falenderoj respect per ftesen !!
Ju uroj shendet, ndonje lek xhepi e gjitha te mirat !!!
...Peace&Love!!

OceanSpirit
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/05/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tok Tok!!! Empty Re: Tok Tok!!!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 16 May 2012 - 7:22

Mireseerdhe. Ketu do gjesh nji ambjent te kendshem.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tok Tok!!! Empty Re: Tok Tok!!!

Mesazh nga An0nim prej Wed 16 May 2012 - 7:22

Rrofsh ..Deni ..
Respecte gjithashtu
Mireserdhe ne forum .. !!! :429293:
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tok Tok!!! Empty Re: Tok Tok!!!

Mesazh nga WebMaster prej Wed 16 May 2012 - 7:24

Oqeanspirit Flm per rregjistrimin tend edhe faleminderit Respect qe te solli ne kete shoqeri ..Te uroj argetim te kendshem ne mesin tone.. Me rrespekt Klea 432965


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tok Tok!!! Empty Re: Tok Tok!!!

Mesazh nga Alberti prej Wed 16 May 2012 - 7:28

Pershendetje, mire se erdhe, kalofshe bukur ne mesin e kesaj shoqerie.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tok Tok!!! Empty Re: Tok Tok!!!

Mesazh nga Emona prej Wed 16 May 2012 - 7:29

Mire se erdhe Deni..!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tok Tok!!! Empty Re: Tok Tok!!!

Mesazh nga Anakonda prej Wed 16 May 2012 - 16:27

Pershendetje dhe kalofsh sa me bukur ne shoqerin tone

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tok Tok!!! Empty Re: Tok Tok!!!

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Wed 16 May 2012 - 18:35

Mire se ke ardhe Deni. Kalofsh kendshem mes nesh.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tok Tok!!! Empty Re: Tok Tok!!!

Mesazh nga Shkembi prej Tue 22 May 2012 - 12:00

Mire se erdhe Deni,kalofsh mire te Klea Love

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tok Tok!!! Empty Re: Tok Tok!!!

Mesazh nga Katniss prej Tue 22 May 2012 - 12:02

Mire se na erdhe, kalofsh mire me ne [smile_1]
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tok Tok!!! Empty Re: Tok Tok!!!

Mesazh nga Labja prej Wed 23 May 2012 - 3:39

Mire se ke ardhur te uroj te alosh sa me bukur ketu me ne
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tok Tok!!! Empty Re: Tok Tok!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi