Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Miresejugjej People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miresejugjej

Shko poshtë

Miresejugjej Empty Miresejugjej

Mesazh nga Artaxxx prej Thu 17 May 2012 - 2:51

Pershendetje, mire se ju gjej.
Vite me pare kam qene shume aktive neper forume, madje edhe admin, kane kaluar kohe qe kur jam bere nene mendoja se kjo ishte nje etape qe e kisha ezauruar, por ja ku u gjenda serish brenda nje faqeje e cila mu duk shume e kendshme. Shpresoj te mos e le me kaq dhe te kete gjithnje arsye te me terheqin te futem vazhdimisht.

Artaxxx
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Mosha Mosha : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Miresejugjej Empty Re: Miresejugjej

Mesazh nga Emona prej Thu 17 May 2012 - 3:04

Pershendetje Arta mire se na erdhe ,kalofsh mire mesin tone.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Miresejugjej Empty Re: Miresejugjej

Mesazh nga WebMaster prej Thu 17 May 2012 - 5:07

Arta mire se erdhe ne kete shoqeri edhe te uroj argetim te kendshem ne mesin tone .


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Miresejugjej Empty Re: Miresejugjej

Mesazh nga Alberti prej Thu 17 May 2012 - 5:10

Mire se erdhe!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Miresejugjej Empty Re: Miresejugjej

Mesazh nga Anakonda prej Thu 17 May 2012 - 5:46

mireserdhe dhe kalofsh sa me kendshem ne mesin tone

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Miresejugjej Empty Re: Miresejugjej

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Thu 17 May 2012 - 9:21

Mire se ardhe Arta. Qendrim te kendshem mes nesh[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Miresejugjej Empty Re: Miresejugjej

Mesazh nga Shkembi prej Tue 22 May 2012 - 12:02

Mire se erdhe Arta,kalofsh bukur te Klea Love
LULE

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Miresejugjej Empty Re: Miresejugjej

Mesazh nga CuN@BosS/ prej Tue 22 May 2012 - 12:48

Arta mngjo mu me ardh ktuna tina per dite ka per tu bo jeta 200 vjet [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
[You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Miresejugjej Empty Re: Miresejugjej

Mesazh nga Labja prej Wed 23 May 2012 - 3:35

Mire se erdhe dhe argetim te kendeshem
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Miresejugjej Empty Re: Miresejugjej

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi