Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mësime dashurie nga një vogëlush. I duruari, i fituari… People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mësime dashurie nga një vogëlush. I duruari, i fituari… People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mësime dashurie nga një vogëlush. I duruari, i fituari…

4 posters

Shko poshtë

Mësime dashurie nga një vogëlush. I duruari, i fituari… Empty Mësime dashurie nga një vogëlush. I duruari, i fituari…

Mesazh nga Emona Sat 19 May 2012 - 9:07


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mësime dashurie nga një vogëlush. I duruari, i fituari… Empty Re: Mësime dashurie nga një vogëlush. I duruari, i fituari…

Mesazh nga WebMaster Sat 19 May 2012 - 9:17

Hahaha sa kam qeshur me kete vidion marshalla
Mësime dashurie nga një vogëlush. I duruari, i fituari… 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Mësime dashurie nga një vogëlush. I duruari, i fituari… 30l12rc Pytje & Përgjigje Mësime dashurie nga një vogëlush. I duruari, i fituari… 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mësime dashurie nga një vogëlush. I duruari, i fituari… Empty Re: Mësime dashurie nga një vogëlush. I duruari, i fituari…

Mesazh nga Emona Sat 19 May 2012 - 9:27

Hahaha po t'mire loqkaaaaat e vogla.

Sa mire luan ajo lazdrajka e vogel :[LoL]:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mësime dashurie nga një vogëlush. I duruari, i fituari… Empty Re: Mësime dashurie nga një vogëlush. I duruari, i fituari…

Mesazh nga WebMaster Sat 19 May 2012 - 9:29

Hahaha e ori sa mire ja din fen dashurise moj e shikon si luan ajo voglushia hahahaha
Mësime dashurie nga një vogëlush. I duruari, i fituari… 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Mësime dashurie nga një vogëlush. I duruari, i fituari… 30l12rc Pytje & Përgjigje Mësime dashurie nga një vogëlush. I duruari, i fituari… 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mësime dashurie nga një vogëlush. I duruari, i fituari… Empty Re: Mësime dashurie nga një vogëlush. I duruari, i fituari…

Mesazh nga Space Sat 19 May 2012 - 11:42

he he cum cum
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mësime dashurie nga një vogëlush. I duruari, i fituari… Empty Re: Mësime dashurie nga një vogëlush. I duruari, i fituari…

Mesazh nga Anakonda Sat 19 May 2012 - 18:11

aahhaaahahahhaha qenka si puna e ketij siper kam qesh me lot aahaahaah

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mësime dashurie nga një vogëlush. I duruari, i fituari… Empty Re: Mësime dashurie nga një vogëlush. I duruari, i fituari…

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi