Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
DOKUMENTAR, GREQIA SHTET I SHQIPTAREVE   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
DOKUMENTAR, GREQIA SHTET I SHQIPTAREVE   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOKUMENTAR, GREQIA SHTET I SHQIPTAREVE

2 posters

Shko poshtë

DOKUMENTAR, GREQIA SHTET I SHQIPTAREVE   Empty DOKUMENTAR, GREQIA SHTET I SHQIPTAREVE

Mesazh nga Emona Sun 27 May 2012 - 11:11

JU LUTEM PERCJELLENI DOKUMENTARIN DERI NE FUND, KA FAKTE SHUME INTERESANTE PER SHQIPETARET. Ky dokumentar i bërë në Greqi tregon të vërtetën rreth historisë së Greqisë, të vërtetën se si deri në shekullin e 19 në Athinë është flitur vetëm gjuha Shqipe, se si Shqipëtarët e kanë krijuar shtetin Grek dhe si Europa, si gjithëherë, ka qen kundër Shqiptarëve, duke mos i pranuar Shqipëtarët si pasardhës të "Grekëve të Lashtë" - Pellazgëve duke ia imponuar Greqisë në vend të Shqipes një gjuhë të një pakice të ardhur nga Azia që sot quhet "GJUHA GREKE". Personat Grek të cilët e kan bërë këtë dokumentar kan pasur probleme dhe kërcënime të shumta nga autoritetet Greke për shkak të tregimit të së vërtetës./fb/


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

DOKUMENTAR, GREQIA SHTET I SHQIPTAREVE   Empty Re: DOKUMENTAR, GREQIA SHTET I SHQIPTAREVE

Mesazh nga Anakonda Wed 30 May 2012 - 18:33

ou e prandaj na shajn keta neve sepse dikur flisnin si ne dhe jetonin si ne;na marrshin te keqe;se besoj se greket do flisnin si ne

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi