Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jeton vetem edhe Lakuriq People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jeton vetem edhe Lakuriq People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jeton vetem edhe Lakuriq

5 posters

Shko poshtë

Jeton vetem edhe Lakuriq Empty Jeton vetem edhe Lakuriq

Mesazh nga WebMaster Wed 13 Jun 2012 - 6:28

Jeton vetem edhe Lakuriq Plak-nudo

Eshtë 76 vjeç dhe ka marrë një vendim të rëndësishëm në jetë. Periudhën e pleqërisë, 76-vjeçari japonez ka vendosur ta kalojë larg të gjithëve.

Qëllimi i këtij te mbijetoj të vërtetë është të vdesë në këtë ishull.

/albeu.com/
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeton vetem edhe Lakuriq Empty Re: Jeton vetem edhe Lakuriq

Mesazh nga Arabela Wed 13 Jun 2012 - 6:34

a ke pasur per te ngrene xhaje?? Jeton vetem edhe Lakuriq 1541804733 Jeton vetem edhe Lakuriq 1541804733
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeton vetem edhe Lakuriq Empty Re: Jeton vetem edhe Lakuriq

Mesazh nga Ariel Thu 14 Jun 2012 - 2:39

U qyqari...po ne moshen e semundjeve e mori kete vendim
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeton vetem edhe Lakuriq Empty Re: Jeton vetem edhe Lakuriq

Mesazh nga dajti modh Thu 14 Jun 2012 - 4:34

Kur plaket robi bohet si kalamoni Jeton vetem edhe Lakuriq 2343415282
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeton vetem edhe Lakuriq Empty Re: Jeton vetem edhe Lakuriq

Mesazh nga Anakonda Sat 16 Jun 2012 - 17:07

epo kot nuk thon se kur plakesh te lejn trut e kokes;mesa duket qanka e vertete

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeton vetem edhe Lakuriq Empty Re: Jeton vetem edhe Lakuriq

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi