Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rita Ora tregon më shumë sa që duhet (Foto) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rita Ora tregon më shumë sa që duhet (Foto) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rita Ora tregon më shumë sa që duhet (Foto)

5 posters

Shko poshtë

Rita Ora tregon më shumë sa që duhet (Foto) Empty Rita Ora tregon më shumë sa që duhet (Foto)

Mesazh nga Emona Mon 18 Jun 2012 - 9:32

Gjatë një performance në një festival të Londrës, këngëtarja që po sundon për momentin, Rita Ora, ia ka treguar pa dashje gjirin publikut.
Këngëtarja me prejardhje shqiptare mbante sutiene të vogla ashtu që ato kanë dështuar të mbajnë brenda “pasurinë” e saj.
Krijuesja e hitit “Hot Right Now” u shfaq në skenën e Lovebox në Victoria Park të kryeqytetit britanik, mirëpo përjetoi një mosfunksionim të turpshëm të veshjeve të saj kur gjiri i doli jashtë teksa ajo po kërcente nëpër skenë.

21-vjeçares nuk i bëri përshtypje ky zbulim, ndërsa vazhdoi koncertin duke shfrytëzuar rrobat tjera për të mbuluar gjoksin. /Telegrafi/

Rita Ora tregon më shumë sa që duhet (Foto) O3Rita Ora tregon më shumë sa që duhet (Foto) O2Rita Ora tregon më shumë sa që duhet (Foto) O1

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rita Ora tregon më shumë sa që duhet (Foto) Empty Re: Rita Ora tregon më shumë sa që duhet (Foto)

Mesazh nga Emona Mon 18 Jun 2012 - 9:46

Su bo nomi...:P eeww

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rita Ora tregon më shumë sa që duhet (Foto) Empty Re: Rita Ora tregon më shumë sa që duhet (Foto)

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 18 Jun 2012 - 10:22

Sprish pun hic..appo skane pas cka me paRita Ora tregon më shumë sa që duhet (Foto) 3189159776
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rita Ora tregon më shumë sa që duhet (Foto) Empty Re: Rita Ora tregon më shumë sa që duhet (Foto)

Mesazh nga Emona Mon 18 Jun 2012 - 10:27

E maj..u dale n'MODE ky ''stil'' lol..ka marr mesim nga Madona ,Ritushja... je farewww

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rita Ora tregon më shumë sa që duhet (Foto) Empty Re: Rita Ora tregon më shumë sa që duhet (Foto)

Mesazh nga Anakonda Mon 18 Jun 2012 - 18:01

he pra he;shyqyr qe u bo edhe kjo surratja kengetare...
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rita Ora tregon më shumë sa që duhet (Foto) Empty Re: Rita Ora tregon më shumë sa që duhet (Foto)

Mesazh nga Arabela Tue 19 Jun 2012 - 0:29

ka dicka qe nuk shkon tek kjo por nuk e di se ceshte,,,, Rita Ora tregon më shumë sa që duhet (Foto) 2117531204,,nuk e kam degjuar te kendoj akoma,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rita Ora tregon më shumë sa që duhet (Foto) Empty Re: Rita Ora tregon më shumë sa që duhet (Foto)

Mesazh nga Ariel Tue 19 Jun 2012 - 9:27

si e bojn kto gazetat a thu se ca u bo...
tani ste bon pershtypje mo se po dalin dhe ne rruge ashtu...slan gjo pa nxjerr sheshit...

po kjo kengetare me nje kenge u be?
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rita Ora tregon më shumë sa që duhet (Foto) Empty Re: Rita Ora tregon më shumë sa që duhet (Foto)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi