Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Muaji i Lindjes tende ka nje domethenje... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Muaji i Lindjes tende ka nje domethenje... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muaji i Lindjes tende ka nje domethenje...

Shko poshtë

Muaji i Lindjes tende ka nje domethenje... Empty Muaji i Lindjes tende ka nje domethenje...

Mesazh nga Anakonda Sat 23 Jun 2012 - 19:27

Muaji i Lindjes tende ka nje domethenje...prandaj me posht keni mundesi ta dini kete:

Muaji ---Janar ---Djemte.
Djemte e lindur ne Muajin Janar jane te
qeshur,te gjalle,te sinqerte dhe te paster me ndjenja te guximshme
Politikane dhe duan Vajza te bukura.

Muaji ---Janar ---Vajzat.
Vajzat
e lindura ne Muajin Janar jane Simpatike,u pelqejne defrimet,dijne te
mbajne veten nga fjalet e Dashurise,qendrojne te paprekshme.

Muaji---Shkurt---Djemte.
Djemte e lindur ne kete Muaj jane te qeshur bien shpejt ne Dashuri jane te vullnetshem,dhe te sinqerte.

Muaji--- Shkurt---Vajzat.
Vajzat e lindura ne Muajin Shkurt jane te guximshme dhe kan Dashuri te madhe,Dashurohen me shpejt,kerkojne te jene te parat.
Muaji--- Mars---Djemte.
Djemt
e lindur ne Mars jane te vendosur nevrik ju pelqejne lojrat kane ide te
bukura,e mbajne fjalen,ju pelqejne studimet jane perparimtare.

Muaji---Mars---Vajzat.
Vajzat
e Muajit Mars jane te shkalluara deshirojne te Martohen shpejt,por nuk
e mbajne fjalen e Dashurise jane te mprehta ne fytyre dhe te shkatheta.

Muaji---Prill---Djemte.
Djemte
e lindur ne Prill jane te rrembyer nuk bejne shaka kane shume
pergjegjesi jane te mprehte ne mendime,Simpatike ndaj Vajzave.

Muaji---Prill---Vajzat.
Vajzat
e lindura ne Prill jane shume te Bukura,shume te shkatheta ne pune,
mundohen te Dashurojne por nuk marrin guxim,Ju pelqejne defrimet.

Muaji---Maj---Djemte.
Djemt e lindur ne Maj jane elegante te sinqerte enderojne dicka qe nuk realizohet.
Muaji---Maj---Vajzat.
Vajzat e lindura ne Maj jane te Bukura,te Sinqerta,kan Deshira te medha,duan te Dashurojne,jane te urta pas Dashurise.


Muaji---Qershor---Djemte.
Djemte
e ketij Muaji jane elegante ju pelqejne Vajzat e Bukura,teper
delikate,besnik dhe grindavece,jane te forte,ju pelqen jeta shtepiake.

Muaji---Qershor---Vajzat.
Vajzat
e Muajit Qershor jane Punetore te Guximshme,ju pelqen jeta ne
Familje,por jane dhe te djallezuara ne Dashuri,Dashurojne shume por
terhiqen shpejt prej saj.

Muaji---Korrik---Djemte.
Djemt e lindur ne Korik jane kokforte te sinqerte dhe te brymosour,kane sjelle te mire,pelqejne Vajzat.

Muaji---Korrik---Vajzat.
Vajzat e Korrikut jane te njoma, te Dashura,jane Zemer gjere me djemte dine te sillen mire,genjehen shpejt per tu Dashuruar.

Muaji---Gusht---Djemte.
Djemte
e ketij Muaji jane te Bukur Zemer mire shakaxhi,Pelqehen nga Vajzat dhe
ndahen shpejt prej tyre,Pelqejne Muziken dhe Defri
met.

Muaji---Gusht---Vajzat.
Vajzat
e lindura ne Gusht jane shume Shume te Bukura me fytyre teper
Simpatike,Dashurohen shpejt ne Sy dhe ne Buze,jane teper te ndjeshme
ndaj muzikes.

Muaji--- Shtator---Djemte.
Djemt e lindur ne
Shtator jane te sjellshem e mbajne fjalen e dhene,Por jan dhe pak
Fanatike kur Dashurojne Seriozisht,Kerkojne Sinqeritet ndaj Vajzes qe
Dashurojne.

Muaji---Shtator---Vajzat.
Vajzat e lindura ne kete Muaj jane te Dashura ju pelqejne Djemte kane trup te Bukur,Por Dashurise i merziten shpejt.
Muaji---Tetor---Djemte.
Djemt e lindur ne Tetor jane te sinqerte,Aktiviste me kujtim te madh,Pelqejne defrimet guximtare e me sjellje te mire.

Muaji---Tetor---Vajzat.
Vajzat e Tetorit jane te Dashura,Ju pelqejne defrimet dhe Muzika,por me shume kane deshire te ecin shetitje me te Dashurin.

Muaji---Nendor---Djemte.
Te lindurit e ketij Muaji jane Perparimtare Energjike Diskutojne rreth problemeve,Jane te Sinqerte.

Muaji---Nendor---Vajzat.
Vajzat e Muajit Nendor jane te Mencura te Sinqerta me Sjelle shume te mire afrojne Djemte,Ju pelqen Dashuria.

Muaji---Dhjetor---Djemte.
Djemt
e lindur ne Dhjetor jane shume qefli,Kan qef te meren me teper me
Sport,por jane dhe Dinake te Paperqendrueshem,Ju pelqen Dashuria e
Sinqerte dhe pse vet nuk jan shume te Sinqerte.

Muaji---Dhjetor---Vajzat.
Vajzat
e lindura ne Dhjetor jane te Sjellshme me ate qe Duan,ju pelqen
defrimi,Por jane dhe Fatkeqe,Dashurojne shpejt dhe kur Martohen kane
deshire te bejne shume Femije.Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi