Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shenjat e horoskopit , lexojeni eshte interesante!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shenjat e horoskopit , lexojeni eshte interesante!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shenjat e horoskopit , lexojeni eshte interesante!!

Shko poshtë

Shenjat e horoskopit , lexojeni eshte interesante!! Empty Shenjat e horoskopit , lexojeni eshte interesante!!

Mesazh nga Anakonda Sat 23 Jun 2012 - 19:35

Gruaja dash hyn vrrullshëm dhe del shpejt nga jeta juaj; është
si tajfun. Është një nga gratë më dinamike dhe të pavarura të
horoskopit. Do t’ju sugjestionojë shumë shpejt me pjekurinë e saj, dhe
shumë shpejt do të ndjeni se e dashuroni. Do të jetoni momentin.Truri i
zhdërvjellët i tyre, tejpashmëria dhe vendosmëria e tyre i lejojnë të
realizojnë planet dhe të ngjiten lart në sferën profesionale. Dashi di
si ti arrijë qellimet e veta. Do t’ju mbeshtesë dhe ka shumë mundesi të
luajë një rol të rëndësishëm në lumturinë tuaj.Gruaja dash nuk nguron
të marrë iniciativën e lëvizjeve por edhe në seks; bëhet fjalë për një
grua të pangopur për dashuri. Rutina nuk e prek kurrë krevatin e saj.
Gruaja dash nuk do të ngurojë të shtypë STOP në ashensorin ku jeni dhe
do të bëni dashuri momentale dhe me patos. Nuk nevojitet të shpejtoni;
dëshiron të ndjejë çdo moment. Mund të jetë dhe e dhunshme. Kur të
dilni ngta ashensori do të dalloni shume veshtrime kureshtare nga të
tjerët sepse zhurma ishte e madhe. Martesa me të do të jetë sakrificë ;
do t’ju duhet ti shtoni ujë verës, sa i përket panvarësisë suaj. Lereni
egoizmin larg martesës tuaj në se nuk dëshironi divorc. Shumë herë do
të ziheni; për shumë arsye. Një arsye është se ju do të shikoni një
tjetër; megjithëse vetë flirton do të zemërohet aq shumë, sa do të
shpërthejë mbi ju. Nuk jane shtëpiaket më të mira , por përpiqen. Mos
fantazoni sigurisht se do të lerë punën e saj; është grua kariere. I
pëlqen sigurisht një shtëpi e rehatshme. Nuk shquhet në qëndrueshmërinë
dhe aftësinë për të administruar paratë. I do femijët dhe u kushton
shumë kohë atyre. Do t’ju mësojë fëmijëve të vet se nuk kanë vetëm të
drejta. Do ti mësojë të vetëkontrollohen dhe të mos bëhen kurrë tëkeqmësuar (mund edhe ta teprojë). Egoizmi është një rrezik që e lë të
hapur mundesinë e divorcit.
Burri dash i pjekur dhe i mbushur me energji do t’ju udhëheqë me
entuziazmin e tij. Do t’ju përfshijë në emocion dhe veprime të
menjëhershme. Dashi është një nga njerëzit më egoistë, krenarë dhe
shtrëngues. I shpreh mendimet e tij prerazi dhe shpeshherë ka prirjen
të jetë i drejtpërdrejtë që e çon deri në sulmueshmëri (mund të
evitohet duke i mbjtur anën). Me të nuk do të ndjeni kurrë
paqendrueshmëri. Do t’ju mbrojë dhe sillet me shpirt kalorsiak. Do të
marrë përsipër udheheqjen dhe shumicën e përgjegjesive. Kur rrezikoheni
nga një inat i dashit është mirë ti vini frena gjuhës. Përballojini me
qetësi shperthimet e inatit të tij, dhe pasi të qetësohet mund ti thoni
se do të ishte më mirë sikur të përpiqej të mos inatosej kaq. Në
dashuri dashi e konsideron veten të pamposhtur. Nuk janë nga ata qe të
shëtisin në yje. Dashi hyn menjëherë në temë. Ky mashkull nuk zotëron
romantizmin që do të pritej prej tij. Orekset dhe kapacitetet seksuale
të tij janë të mëdha kështu që lereni të marrë iniciativën.
Entuziazmohet lehtë dhe mund t’ju kërkojë martesë. Mirë do të ishtë që
ky vendim të mos ishte i momentit. Lerni të kalojë pak kohë deri sa të
jeni e sigurt për ndjenjat tuaja. Nuk është e lehtë të bashkëjetoni me
të; do të vijnë momente që do të bëhet i padurueshëm. Mos i jepni
shkase për ta xhelozuar sepse reagon dhunshëm në raste të tilla. Nuk do
të ngurojë t’ja nxi syrin atij qe po flirtoni apo ju flirton. Vetë ai
do të flirtojë. Mos u frikësoni, nuk do ta humbni ekskluzivitetin mbi
të. Thjesht herë pas here këron të nënvizojë egoizmin e tij. Nuk është
një menaxhues i mirë i ekonomisë. Dashit i përshtatet roli i babait.Dotë punojë shumë edhe po të nevojitet do të ndërrojë punë që të mos i
mungojë asgjë shtëpisë së tij. Mirë është ta këshilloni të mos ketë
sjellje shtrënguese me fëmijët. Lejeni të marrë iniciativën duke i
përmirësuar qëndrueshmërinë.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi