Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Meshkujt martohen (shpesh) pa qene te dashuruar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Meshkujt martohen (shpesh) pa qene te dashuruar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meshkujt martohen (shpesh) pa qene te dashuruar

3 posters

Shko poshtë

Meshkujt martohen (shpesh) pa qene te dashuruar Empty Meshkujt martohen (shpesh) pa qene te dashuruar

Mesazh nga WebMaster Sun 8 Jul 2012 - 10:23

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nje e treta e meshkujve pranon qe eshte martuar pa qene te dashuruar, si eshte e e mundur?
Shpesh e kemi dëgjuar qe ne femrat do te benim gjithçka vetem qe te
kemi nje unaze ne gisht, po duket qe tani rolet por ndryshojne , qe jane
meshkujt te paret qto qe deshirojne altarin. Nga se lind ky dyshim ?
Nga rritja ne numer e meshkujve qe do te jene te agtshem te martohen jo
te dashuruar me partneren.


Sipas nje sondazhi e nje e treta e meshkujve ka deklaruar , qe vetem qe
te martohen jane te gatshem qe te mos provojne ndjenja te sinqerta
dashurie per partneren e tyre. Situata duket akoma me e rende kur
zbulohet qe 21% e te intervistuarve ka pranuar qetësisht qe do te
martoheshin dhe me dike qe nuk jane te tërhequr seksualisht.


Por cfare po ndodh me boten meshkujve? Nuk ishin meshkujt ato alergjiket ndaj angazhimeve dhe nga ceremonite etj?
Natyralisht kjo lloj deshire e pa pritur martese, fsheh ne realitet
nje pasiguri te madhe: meshkujt kane frike te mbeten vetem . 20 vjecaret
kane frike vetmine me shume se 30 vjecaret. , me pas numri rritet dhe
shkon rreth te 40-ve, Cfare do te thote gjithe kjo? Asgje ose duhet te
jeni me shume te kujdesshme sepse do te jete mire te mos i besoni me
princit te kalter.

Burimi ikub.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt martohen (shpesh) pa qene te dashuruar Empty Re: Meshkujt martohen (shpesh) pa qene te dashuruar

Mesazh nga Emona Sun 8 Jul 2012 - 11:13

E bojne per eksperimentim martesen:P
-Me duket se e kan marre si ''Obligim '' martesen ....ndaj do e se do martohen!!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt martohen (shpesh) pa qene te dashuruar Empty Re: Meshkujt martohen (shpesh) pa qene te dashuruar

Mesazh nga Anakonda Sat 14 Jul 2012 - 21:06

jan budallenjt ata qe e bejn nje gje te tille.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt martohen (shpesh) pa qene te dashuruar Empty Meshkujt martohen (shpesh) pa qene te dashuruar

Mesazh nga WebMaster Sun 2 Sep 2012 - 23:52

[You must be registered and logged in to see this image.]


Nje e treta e meshkujve pranon qe eshte martuar pa qene te dashuruar, si eshte e e mundur?
Shpesh e kemi dëgjuar qe ne femrat do te benim gjithçka vetem qe te kemi nje unaze ne gisht, po duket qe tani rolet por ndryshojne , qe jane meshkujt te paret qto qe deshirojne altarin. Nga se lind ky dyshim ? Nga rritja ne numer e meshkujve qe do te jene te agtshem te martohen jo te dashuruar me partneren.


Sipas nje sondazhi e nje e treta e meshkujve ka deklaruar , qe vetem qe te martohen jane te gatshem qe te mos provojne ndjenja te sinqerta dashurie per partneren e tyre. Situata duket akoma me e rende kur zbulohet qe 21% e te intervistuarve ka pranuar qetësisht qe do te martoheshin dhe me dike qe nuk jane te tërhequr seksualisht.


Por cfare po ndodh me boten meshkujve? Nuk ishin meshkujt ato alergjiket ndaj angazhimeve dhe nga ceremonite etj?
Natyralisht kjo lloj deshire e pa pritur martese, fsheh ne realitet nje pasiguri te madhe: meshkujt kane frike te mbeten vetem . 20 vjecaret kane frike vetmine me shume se 30 vjecaret. , me pas numri rritet dhe shkon rreth te 40-ve, Cfare do te thote gjithe kjo? Asgje ose duhet te jeni me shume te kujdesshme sepse do te jete mire te mos i besoni me princit te kalter.

Burimi ikub.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt martohen (shpesh) pa qene te dashuruar Empty Re: Meshkujt martohen (shpesh) pa qene te dashuruar

Mesazh nga WebMaster Tue 4 Sep 2012 - 18:53

Varet gjithmon motivi pse te shtyn ska te bej dashuria ne mes iken ato kohe amon dashurohuni edhe jetoni se nese si doni nuk ndjeni pff
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt martohen (shpesh) pa qene te dashuruar Empty Re: Meshkujt martohen (shpesh) pa qene te dashuruar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi