Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me thuaj cfare shenje je, te te them cfare te pelqen pas seksit… People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me thuaj cfare shenje je, te te them cfare te pelqen pas seksit… People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me thuaj cfare shenje je, te te them cfare te pelqen pas seksit…

+2
Maksi
An0nim
6 posters

Shko poshtë

Me thuaj cfare shenje je, te te them cfare te pelqen pas seksit… Empty Me thuaj cfare shenje je, te te them cfare te pelqen pas seksit…

Mesazh nga An0nim Sat 28 Jul 2012 - 7:25

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nisur nga shenjat zodiakale, cdo person ka nje sjellje te vecante pas seksit e cila permblidhet ne disa fjale kyçe. Nuk e dime se sa vlen per secilin prej jush por lexoni shenjen tuaj dhe beni krahasimin:
Dashi: Ishte bukur! Si thua t’ja nisim nga e para!
Demi: Kam uri…Kape picen te komodina!
Binjaket: Mos e pe se ku ka perfunduar telekomanda?
Gaforrja: Kur do martohemi?
Luani: Si thua te luajme ndonje loje?
Virgjeresha: Tani duhet te laje carcafet…
Peshorja: Nuk them,me pelqeu…! Me pelqeu…!
Akrepi: Kam pershtypjen se tani duhet te zgjidh…!
Shigjetari:Mos me merr ne telefon, do te telefonoj une!
Bricjapi: Ouuu, paske karta krediti?!
Ujori: Tani si thua ta bejme lakuriq?!
Peshqit: Si thame qe te quajne? albobserver.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me thuaj cfare shenje je, te te them cfare te pelqen pas seksit… Empty Re: Me thuaj cfare shenje je, te te them cfare te pelqen pas seksit…

Mesazh nga Maksi Sat 28 Jul 2012 - 7:26

virgjeresha
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me thuaj cfare shenje je, te te them cfare te pelqen pas seksit… Empty Re: Me thuaj cfare shenje je, te te them cfare te pelqen pas seksit…

Mesazh nga EMI Wed 1 Aug 2012 - 23:03

peshorja..hahah
e kush tha qe me pelqeu..?? je farewww je farewww
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me thuaj cfare shenje je, te te them cfare te pelqen pas seksit… Empty Re: Me thuaj cfare shenje je, te te them cfare te pelqen pas seksit…

Mesazh nga Labja Wed 1 Aug 2012 - 23:53

Luani: Si thua te luajme ndonje loje? girly026 je farewww je farewww
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me thuaj cfare shenje je, te te them cfare te pelqen pas seksit… Empty Re: Me thuaj cfare shenje je, te te them cfare te pelqen pas seksit…

Mesazh nga valtori Thu 2 Aug 2012 - 0:08

cfar thuhet per akrepin prap sex je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me thuaj cfare shenje je, te te them cfare te pelqen pas seksit… Empty Re: Me thuaj cfare shenje je, te te them cfare te pelqen pas seksit…

Mesazh nga Anakonda Fri 3 Aug 2012 - 21:49

aaahahahahha interesante ajo per gaforren aahaah

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me thuaj cfare shenje je, te te them cfare te pelqen pas seksit… Empty Re: Me thuaj cfare shenje je, te te them cfare te pelqen pas seksit…

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi