Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
pershendetje nga bekimi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pershendetje nga bekimi

Shko poshtë

pershendetje nga bekimi Empty pershendetje nga bekimi

Mesazh nga bekimi prej Fri 3 Aug 2012 - 2:33

pershendetje nga bekimi jam nga kosova kam deshir te shoqerohem me ju

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1894
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje nga bekimi Empty Re: pershendetje nga bekimi

Mesazh nga Aristogata prej Fri 3 Aug 2012 - 2:36

Pershendetje Bekim dhe Mire se erdhe ne forumin tone,uroj tja kaloni sa me bukur mes nesh


PUCC i.l.u i.l.u i.l.u i.l.u PUCC PUCC PUCC PUCC PUCC i.l.u i.l.u i.l.u i.l.u i.l.u i.l.u


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje nga bekimi Empty Re: pershendetje nga bekimi

Mesazh nga bekimi prej Fri 3 Aug 2012 - 2:40

flm shum e nderura aristogata [You must be registered and logged in to see this image.]

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1894
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje nga bekimi Empty Re: pershendetje nga bekimi

Mesazh nga Emona prej Fri 3 Aug 2012 - 3:25

Mire se vjen Bekim.


P.s Tema levize tek Kategoria Perzantimit i antarve.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje nga bekimi Empty Re: pershendetje nga bekimi

Mesazh nga An0nim prej Fri 3 Aug 2012 - 4:02

Pershendetje mireserdhe !!!
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje nga bekimi Empty Re: pershendetje nga bekimi

Mesazh nga bekimi prej Fri 3 Aug 2012 - 4:33

emona rrespekt mir se ju gjeta flm nga ju

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1894
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje nga bekimi Empty Re: pershendetje nga bekimi

Mesazh nga WebMaster prej Fri 3 Aug 2012 - 5:00

Pershendetje Bekim edhe mire se erdhe ne shoqerin tone .Te urojme argetim te kendshem ne mesin tone.


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje nga bekimi Empty Re: pershendetje nga bekimi

Mesazh nga Vizitor prej Fri 3 Aug 2012 - 6:05

o Klea, kshu gjithmon me kulture i pergjigjesh njerezve ti?

Nuk i ke thene ndonjerit PLAC kur teshtin, kshu thjesht per humor?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje nga bekimi Empty Re: pershendetje nga bekimi

Mesazh nga WebMaster prej Fri 3 Aug 2012 - 6:08

Sinqerisht ne mikpritjen e dikujt edhe kur se njoh skam arsye ore ti them plac na kan dhene pak edukate prinderit mo lali kur ska arsy edhe sikur te kete arsye nuk i them kujt plac mo .


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje nga bekimi Empty Re: pershendetje nga bekimi

Mesazh nga bekimi prej Fri 3 Aug 2012 - 6:24

flm klea per mikpritje me duket ti je shefja e forumit

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1894
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje nga bekimi Empty Re: pershendetje nga bekimi

Mesazh nga Anakonda prej Fri 3 Aug 2012 - 21:43

kalofsh sa me bukur ne forum

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje nga bekimi Empty Re: pershendetje nga bekimi

Mesazh nga bekimi prej Fri 3 Aug 2012 - 22:18

flm nga ju

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1894
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje nga bekimi Empty Re: pershendetje nga bekimi

Mesazh nga Alberti prej Thu 16 Aug 2012 - 1:08

Mire se ke ardh

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje nga bekimi Empty Re: pershendetje nga bekimi

Mesazh nga T_o_n_i prej Thu 16 Aug 2012 - 1:09

Te urojme argetim te kendshem ne mesin tone
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje nga bekimi Empty Re: pershendetje nga bekimi

Mesazh nga bekimi prej Thu 16 Aug 2012 - 1:26

mir se ju gjeta belti dhe toni flm nga ju

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1894
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje nga bekimi Empty Re: pershendetje nga bekimi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi