Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Motrat Istrefi si motrat Kardashian? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Motrat Istrefi si motrat Kardashian? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Motrat Istrefi si motrat Kardashian?

3 posters

Shko poshtë

Motrat Istrefi si motrat Kardashian? Empty Motrat Istrefi si motrat Kardashian?

Mesazh nga Emona Fri 31 Aug 2012 - 1:08

Motrat Istrefi si motrat Kardashian? C4ab5_motratt1Ditët e fundit për shkak se Era, motra e vogël e familjes Istrefi lansoi në audio një këngë në gjuhën angleze, ato u komentuan shumë.

Nora, Nita dhe Era Istrefi tashmë duken në këtë foto se konkurrojnë bindshëm tri motrat të famshme amerikane Kardashian, pasi vijnë me bikini dhe shumë seksi./kosovasot/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Motrat Istrefi si motrat Kardashian? Empty Re: Motrat Istrefi si motrat Kardashian?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 31 Aug 2012 - 6:54

haha te mira jan, po nuk ju afrohen bre hic Kardashianeve kto
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Motrat Istrefi si motrat Kardashian? Empty Re: Motrat Istrefi si motrat Kardashian?

Mesazh nga Anakonda Mon 3 Sep 2012 - 23:42

ashtu osht;edhe ato kardashan nuk jon kush e di se ca me silikon jon

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Motrat Istrefi si motrat Kardashian? Empty Re: Motrat Istrefi si motrat Kardashian?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi