Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cmendim keni për lidhjet e fshehta ??? Pse ka lidhje të tilla? Me cfarë syri i shohin të tjerët këto lidhje?? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cmendim keni për lidhjet e fshehta ??? Pse ka lidhje të tilla? Me cfarë syri i shohin të tjerët këto lidhje?? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cmendim keni për lidhjet e fshehta ??? Pse ka lidhje të tilla? Me cfarë syri i shohin të tjerët këto lidhje??

4 posters

Shko poshtë

Cmendim keni për lidhjet e fshehta ??? Pse ka lidhje të tilla? Me cfarë syri i shohin të tjerët këto lidhje?? Empty Cmendim keni për lidhjet e fshehta ??? Pse ka lidhje të tilla? Me cfarë syri i shohin të tjerët këto lidhje??

Mesazh nga An0nim Mon 17 Sep 2012 - 8:37

Lidhjet e fshehta thon' se te japin adrenaline!
Po nuk zgjasin shume! Te rrezikshme, por te bukura
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cmendim keni për lidhjet e fshehta ??? Pse ka lidhje të tilla? Me cfarë syri i shohin të tjerët këto lidhje?? Empty Re: Cmendim keni për lidhjet e fshehta ??? Pse ka lidhje të tilla? Me cfarë syri i shohin të tjerët këto lidhje??

Mesazh nga Anakonda Tue 18 Sep 2012 - 2:32

ne ditet e sotme nese nje vajz ka nje lidhje e qujn kurv;dhe shpesher shum vajza pa dijenin e prinderve zejn te dashur edhe e mbajn te fshehur;madje jan ato vajza nen moshen 18 vjece qe bien viktima e ktyre lidhjeve te fshehta;mendoj se mentaliteti dhe paragjykimet e shumta bejn te veten..

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cmendim keni për lidhjet e fshehta ??? Pse ka lidhje të tilla? Me cfarë syri i shohin të tjerët këto lidhje?? Empty Re: Cmendim keni për lidhjet e fshehta ??? Pse ka lidhje të tilla? Me cfarë syri i shohin të tjerët këto lidhje??

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 18 Sep 2012 - 2:37

ReSpEcT shkruajti:Lidhjet e fshehta thon' se te japin adrenaline!
Po nuk zgjasin shume! Te rrezikshme, por te bukura

Kush eshte ajo nene budalle qe nuk e kupton se vajza e saj ka nje lidhje?!..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cmendim keni për lidhjet e fshehta ??? Pse ka lidhje të tilla? Me cfarë syri i shohin të tjerët këto lidhje?? Empty Re: Cmendim keni për lidhjet e fshehta ??? Pse ka lidhje të tilla? Me cfarë syri i shohin të tjerët këto lidhje??

Mesazh nga WebMaster Sun 30 Sep 2012 - 11:08

Po i pergjigjem edhe un ..Kurr mos mendoni se lidhja e fshehte eshte nje zgjidhje eshte vetem shkaterrim me mire thuaj ka mbaruar gjithcka sesa te mbash nje lidhje te fshehte ku nje dite do te dali edhe do shkaterrosh gjithcka qe ke krijuar.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cmendim keni për lidhjet e fshehta ??? Pse ka lidhje të tilla? Me cfarë syri i shohin të tjerët këto lidhje?? Empty Re: Cmendim keni për lidhjet e fshehta ??? Pse ka lidhje të tilla? Me cfarë syri i shohin të tjerët këto lidhje??

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 1 Oct 2012 - 9:58

Rrena e ka kembet e shkurta, thone. Mund te jete e fshehte per pak kohe, se nuk mundesh ta mbash te fshehte shum gjate.

Me mire thuje hapur kam nje lidhje, mos genje familjen kot.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cmendim keni për lidhjet e fshehta ??? Pse ka lidhje të tilla? Me cfarë syri i shohin të tjerët këto lidhje?? Empty Re: Cmendim keni për lidhjet e fshehta ??? Pse ka lidhje të tilla? Me cfarë syri i shohin të tjerët këto lidhje??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi