Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Edhe njehere ketu mes jushe People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Edhe njehere ketu mes jushe

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Samuela prej Tue 18 Sep 2012 - 5:28

Quhem Samuela,,jam nga Kosova,,jam 28 vjece
Ne forum erdha me ftesen e shefes,,uroj qe doja kalojm mire,,ju pershendes
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Anakonda prej Tue 18 Sep 2012 - 5:41

Mirserdhe e shpresoj tja kalosh sa me bukur ne forum...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga T_o_n_i prej Tue 18 Sep 2012 - 5:42

URW Manu e kalofsh super bukur ketu
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga WebMaster prej Tue 18 Sep 2012 - 5:44

Edhe shefja te uron mire se erdhe edhe argetim te kendshem ne mesin ton yllo [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Samuela prej Tue 18 Sep 2012 - 5:48

FLM nga te gjithe ju per mirepritjen e ngroht [You must be registered and logged in to see this image.]
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga WebMaster prej Tue 18 Sep 2012 - 5:51

Ska perse mp te hapen pasi ti kalosh 50 postime yllo


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Samuela prej Tue 18 Sep 2012 - 5:55

Ok motra se nuk e kam me ngut PM...Kur hapen hapen
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Emona prej Tue 18 Sep 2012 - 6:33

Mire se vjen !
Samuela,kalofsh mire knej .Edhe njehere ketu mes jushe 3666372071

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga T_o_n_i prej Tue 18 Sep 2012 - 6:40

Samuela shkruajti:FLM nga te gjithe ju per mirepritjen e ngroht [You must be registered and logged in to see this image.]

dale se ky eshte vetem fillimi i ngrohtesis ...
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Tue 18 Sep 2012 - 7:13

[You must be registered and logged in to see this image.]
Samuela shkruajti:Quhem Samuela,,jam nga Kosova,,jam 28 vjece
Ne forum erdha me ftesen e shefes,,uroj qe doja kalojm mire,,ju pershendes

Me cfare nick name ke qene me perpara ti?

Mire se erdhe
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Labja prej Tue 18 Sep 2012 - 7:14

Mire se eke ardhur samuela klb ketu
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Darius prej Tue 18 Sep 2012 - 7:15

Mire se erdhe ...
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Samuela prej Tue 18 Sep 2012 - 7:17

T_o_n_i shkruajti:
Samuela shkruajti:FLM nga te gjithe ju per mirepritjen e ngroht [You must be registered and logged in to see this image.]

dale se ky eshte vetem fillimi i ngrohtesis ...
Dmth edhe me ngroht do behet [You must be registered and logged in to see this image.]
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Samuela prej Tue 18 Sep 2012 - 7:17

Єямєℓiиdå shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]
Samuela shkruajti:Quhem Samuela,,jam nga Kosova,,jam 28 vjece
Ne forum erdha me ftesen e shefes,,uroj qe doja kalojm mire,,ju pershendes

Me cfare nick name ke qene me perpara ti?

Mire se erdhe
Me Neta
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga T_o_n_i prej Tue 18 Sep 2012 - 7:17

Samuela shkruajti:
T_o_n_i shkruajti:
Samuela shkruajti:FLM nga te gjithe ju per mirepritjen e ngroht [You must be registered and logged in to see this image.]

dale se ky eshte vetem fillimi i ngrohtesis ...
Dmth edhe me ngroht do behet [You must be registered and logged in to see this image.]

moj gusht fare Edhe njehere ketu mes jushe 3616922396 Edhe njehere ketu mes jushe 3616922396
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga WebMaster prej Tue 18 Sep 2012 - 7:17

Ermelinda me Gotika po eshte perjashtuar me ate emer nga une


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Samuela prej Tue 18 Sep 2012 - 7:19

T_o_n_i shkruajti:
Samuela shkruajti:
T_o_n_i shkruajti:
Samuela shkruajti:FLM nga te gjithe ju per mirepritjen e ngroht [You must be registered and logged in to see this image.]

dale se ky eshte vetem fillimi i ngrohtesis ...
Dmth edhe me ngroht do behet [You must be registered and logged in to see this image.]

moj gusht fare [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
Klea Ermelinda s'kam qene asnjehere,,me Gotika po
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Intriganti prej Tue 18 Sep 2012 - 7:23

shof hobin tend edhe qenke tip interesant dashke te zbulosh gjera te reja .. por mendoj se nuk eshte mire te zbulosh me shume se sa eshte e lejueshme juhjjjjj
Intriganti
Intriganti
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Elbasan
Postime Postime : 712
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/08/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Samuela prej Tue 18 Sep 2012 - 7:41

Mua me pelqen t'a beje kete gje [You must be registered and logged in to see this image.]
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga AlbHACK prej Tue 18 Sep 2012 - 8:03

Mire se erdhe ne Klea LOVE

Argetim dhe Debate te kendshme ne vazhdim welom,back
AlbHACK
AlbHACK
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Germany
Postime Postime : 118
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/05/2012
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : IT SpeCiaLisT/HacKinG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Samuela prej Tue 18 Sep 2012 - 8:45

AlbHACK shkruajti:Mire se erdhe ne Klea LOVE

Argetim dhe Debate te kendshme ne vazhdim [You must be registered and logged in to see this image.]
FLM...Mire se te gjeje
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Alberti prej Tue 18 Sep 2012 - 9:23

Mire se erdhe

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga bekimi prej Tue 18 Sep 2012 - 9:28

mir se erdhe samuela ne mesin ton [You must be registered and logged in to see this image.]

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1894
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Shkembi prej Tue 18 Sep 2012 - 9:56

Mire se erdha Samuela,kalofsh bukur te Klea Love


Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Free spirit prej Tue 18 Sep 2012 - 21:13

mire se erdhe samuela, klb ne forum URW
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Samuela prej Tue 18 Sep 2012 - 21:26

FLM...Mire se ju gje
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Ariel prej Wed 19 Sep 2012 - 10:51

Mire se erdhe Samuela...kalofsh bukur ktu.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 100
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Samuela prej Wed 19 Sep 2012 - 22:24

Ariel shkruajti:Mire se erdhe Samuela...kalofsh bukur ktu.
Shifma Arielin,,mire se te gjej motra...Persh nga Engjellusha,,apo e ke harruar
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga T_o_n_i prej Wed 19 Sep 2012 - 22:27

shty i cik me andej ti goc se si shum je hap ne mesin tone ....dale se sje aq e gjere sa te zesh gjith kete vend ...jemi edhe ne danceee
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Samuela prej Wed 19 Sep 2012 - 22:30

Ok do shtyhen eshte e vertet qe s'jam e gjere aq shume,,por e gjate jame koxha [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Ariel prej Thu 20 Sep 2012 - 7:09

Samuela shkruajti:
Ariel shkruajti:Mire se erdhe Samuela...kalofsh bukur ktu.
Shifma Arielin,,mire se te gjej motra...Persh nga Engjellusha,,apo e ke harruar

waaaaa :45477: :45477: :45477: :45477: :45477:
Pse mi ti qenke :5454787: PUCC PUCC Neutral Neutral Neutral Neutral PUCC PUCC
Po si je mi...si ke kalu...booo sa kohe kemi pa folur.
Perqafffimeee Perqafffimeee Perqafffimeee Perqafffimeee Perqafffimeee Perqafffimeee Perqafffimeee Perqafffimeee Perqafffimeee
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 100
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Samuela prej Thu 20 Sep 2012 - 23:03

Ariel shkruajti:
Samuela shkruajti:
Ariel shkruajti:Mire se erdhe Samuela...kalofsh bukur ktu.
Shifma Arielin,,mire se te gjej motra...Persh nga Engjellusha,,apo e ke harruar

waaaaa [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Pse mi ti qenke [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Po si je mi...si ke kalu...booo sa kohe kemi pa folur.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Po po une jam motra...Une mire e shtyej disi,,mire kam kalu....Me ka marr malli per bisedat tua beso....T'i je e mrekullushme per mua [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Ariel prej Thu 20 Sep 2012 - 23:17

Edhe ti per mua PUCC PUCC
Ke lagja vjeter te kam pas shume per zemer....sic kishe emrin atje ashtu kishe dhe shpirtin....sinqerisht u gezova kur mora vesh qe je ti.
Te kam shume xhan PUCC PUCC


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 100
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Samuela prej Thu 20 Sep 2012 - 23:33

Ariel shkruajti:Edhe ti per mua [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Ke lagja vjeter te kam pas shume per zemer....sic kishe emrin atje ashtu kishe dhe shpirtin....sinqerisht u gezova kur mora vesh qe je ti.
Te kam shume xhan [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Gjithashtu edhe une u gezova,,atje ke Lagjia e vjeter nuk mund te futem sepse kam harruar fjalkalimin....Shume dua te jem edhe atje nqs t'i m'a nderron fjalkalimin dhe m'a nderron emailin...Xhan te kam edhe une ty shume [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Ariel prej Fri 21 Sep 2012 - 0:34

Mos e ki poshman se dhe une nuk futem me.."ose shuuume rralle...
Dora vjeter qe kane qene kan avullu...kshu qe nuk me terheq me.

Ktu ndjehem mire mes njerezve te mire...kam dhe plot miq nga lagja vjeter...me erdhe dhe ti tani.....kshu qe jam mire ketu. juhjjjjj


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 100
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Samuela prej Fri 21 Sep 2012 - 2:44

Mire ndjehem edhe une ketu sigurisht,,ke lagja e vjeter vetem ashtu kot desha te hyj,,t'ja leshoj nje sy se kam kohe pa hyr atje [You must be registered and logged in to see this image.]....PM s'me beri me t'a kthy,,,nuk e di pse
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Ariel prej Sat 22 Sep 2012 - 0:36

Hajt ska gje se ktu jemi...mbase duhet te plotesosh fushen e titullit.

Une sot hyra pak andej se me thane qe ishte duk klonia ime...
Po prap shume qetesi..nuk me rrihej...i ka ik lezeti.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 100
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Sasha prej Thu 27 Sep 2012 - 3:27

kalofsh sa me bukur ne shoqerin tone...
Sasha
Sasha
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 261
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2012
Mosha Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Samuela prej Thu 27 Sep 2012 - 6:09

Ariel shkruajti:Hajt ska gje se ktu jemi...mbase duhet te plotesosh fushen e titullit.

Une sot hyra pak andej se me thane qe ishte duk klonia ime...
Po prap shume qetesi..nuk me rrihej...i ka ik lezeti.
Ah ok

Xheni flm
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga valtori prej Thu 27 Sep 2012 - 6:12

po kush je ti moj samuela ????????????????

nejse ndryshove profil edhe ti po konkuron me mua je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi