Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Edhe njehere ketu mes jushe - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Edhe njehere ketu mes jushe

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe - Faqe 2 Empty Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Samuela prej Tue 18 Sep 2012 - 5:28

First topic message reminder :

Quhem Samuela,,jam nga Kosova,,jam 28 vjece
Ne forum erdha me ftesen e shefes,,uroj qe doja kalojm mire,,ju pershendes
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Edhe njehere ketu mes jushe - Faqe 2 Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Samuela prej Thu 27 Sep 2012 - 6:17

Sigurisht dikush jame [You must be registered and logged in to see this image.]
S'a i perkete konkurences,,thash ajt t'a provoj njehere [You must be registered and logged in to see this image.]
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe - Faqe 2 Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga valtori prej Thu 27 Sep 2012 - 6:18

ou kam gusto une jam cun me gusto fitoj po sdua qe te humbasesh ti keshtu e lem me nje fitore te lehet timen je farewww

mir mir Kisss me
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe - Faqe 2 Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Samuela prej Thu 27 Sep 2012 - 6:23

Ok e leme kshu,,s'ta prish qefin une ty [You must be registered and logged in to see this image.]
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe - Faqe 2 Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga valtori prej Thu 27 Sep 2012 - 6:23

ok samuela emrin orgjinal si e ke apo topsecret
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe - Faqe 2 Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Samuela prej Thu 27 Sep 2012 - 6:28

Tani mbase po e di kush je,,besoj qe edhe t'i e di emrin tim te vertet..? Apo e ke harruar
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe - Faqe 2 Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga valtori prej Thu 27 Sep 2012 - 6:29

jo moj jo ku harrohesh ti PUCC
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe - Faqe 2 Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Samuela prej Thu 27 Sep 2012 - 6:30

OK mire qe s'me ke harruar [You must be registered and logged in to see this image.]
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe - Faqe 2 Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Bukurosh-Djal prej Thu 27 Sep 2012 - 9:01

T'pershendes o syni ,tani me jemi rikthy qe te dy hahahahahaha mpuqqqq
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe - Faqe 2 Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Alberti prej Fri 28 Sep 2012 - 5:05

Mire se ke ardh.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe - Faqe 2 Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Samuela prej Fri 28 Sep 2012 - 5:41

Bukurosh-Djal shkruajti:T'pershendes o syni ,tani me jemi rikthy qe te dy hahahahahaha mpuqqqq

T'pershendes dhe une ty xhan,,shyqyr qe prap u bashkuam hehehehe...Puc edhe t'i ke nga une

Belti mire se te gjeje
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe - Faqe 2 Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Bukurosh-Djal prej Fri 28 Sep 2012 - 8:10

Samuela shkruajti:
Bukurosh-Djal shkruajti:T'pershendes o syni ,tani me jemi rikthy qe te dy hahahahahaha mpuqqqq

T'pershendes dhe une ty xhan,,shyqyr qe prap u bashkuam hehehehe...Puc edhe t'i ke nga une

Belti mire se te gjeje


Qdo gje qe rrethojm ne dy e shendrisim yllo hahahaha
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe - Faqe 2 Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Samuela prej Fri 28 Sep 2012 - 23:00

Bukurosh-Djal shkruajti:
Samuela shkruajti:
Bukurosh-Djal shkruajti:T'pershendes o syni ,tani me jemi rikthy qe te dy hahahahahaha mpuqqqq

T'pershendes dhe une ty xhan,,shyqyr qe prap u bashkuam hehehehe...Puc edhe t'i ke nga une

Belti mire se te gjeje


Qdo gje qe rrethojm ne dy e shendrisim yllo hahahaha

Sigurisht,,mos fol me shume se vec e prish hehehehe
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edhe njehere ketu mes jushe - Faqe 2 Empty Re: Edhe njehere ketu mes jushe

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi