Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare ju ka bere pershtypje sot.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare ju ka bere pershtypje sot.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfare ju ka bere pershtypje sot..

+49
Malsori
Kristii
Robi dashuris
Darius
Gjilanasi
Esba
Nella
Tonii
Ailin
EMI
Princ
An0nim
Lazdrane
SpOrTiStI
Erion N
Neta E
bobi 10
Xhan
kasperi
Almira
Intriganti
Sasha
Besa
pexha
Leo_uk
mister.albania
Arian 123
il conte
valtori
Arabela
Samuela
Labja
Alberti
dajti modh
Aristogata
LaDescarada
bekimi
T_o_n_i
Єямєℓiиdå
Ariel
VanesaF
Maksi
Albert
Anakonda
Free spirit
Gladiola
Emona
WebMaster
Oni
53 posters

Faqja 1 e 25 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga Oni Thu 9 Aug 2012 - 9:49

Nje tem ktu ne forum
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga WebMaster Thu 9 Aug 2012 - 10:05

Gjumi qe sme vjen
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga Oni Thu 9 Aug 2012 - 10:08

Nje emer
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga WebMaster Thu 9 Aug 2012 - 10:09

Nje dicka qe me tha burri im sonte me beri te dyshoj tek dikush ne forum je farewww
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Aug 2012 - 10:11

Pse, te ka hy ke llogaria e forumit pa leje apo ca?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga WebMaster Thu 9 Aug 2012 - 10:14

Ilirziu ai smeret me keto pune ka gjera tjera me u mor si pershembull me mua edhe femin e ti je farewww ke inat ti kshu apo me duket mua je farewww
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Aug 2012 - 10:15

Te duket ty Klea. Un psh jam 10 hapa para ne ket forum.

Me nai forum tjeter mund te jem nja 2-3. Po ketu jam 10.

Ngaqe jam modest ta thash ket. [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga WebMaster Thu 9 Aug 2012 - 10:17

Kam dyshim me hapat e tu si i bohet dyshimit qe mos te kem je farewww
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Aug 2012 - 10:19

KleaLove shkruajti:Kam dyshim me hapat e tu si i bohet dyshimit qe mos te kem Cfare ju ka bere pershtypje sot.. 1644352394Un eci ne uje Klea. Jan gjera qe nuk i konceptoni dot ju ketu. Kam ardhur nga nji planet tjeter dhe po studioj njerezit nepermjet mediumeve te ndryshme si psh Interneti, Televizori ose takimet ball per balle.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga WebMaster Thu 9 Aug 2012 - 10:22

O lali mua sme intereson nga ke ardhur apo kush je edhe nga kina te kesh ardhur pak rendesi ka per mua lali un dua rregullsi ketu shoqeri edhe argetim se forumin prandaj e kam hapur
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga Emona Fri 10 Aug 2012 - 1:00

...mileti si perehr din te jen aqe bezdishme me sjelljene tyre.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga Gladiola Fri 10 Aug 2012 - 5:40

Njerzit qe nuk pushojne se foluri dhe perrallisuri pa funddd!.. eeww
Gladiola
Gladiola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1230
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/04/2012
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga WebMaster Fri 10 Aug 2012 - 5:43

Koha qe iken shum shpejte
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga Free spirit Fri 10 Aug 2012 - 20:57

skam sh qe jam zgjuar keshtu qe, kam nje dit te ter perpara ndoshta dhe me ndonje befasi
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga Anakonda Fri 10 Aug 2012 - 21:46

asgjo me rendsi...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga Emona Thu 23 Aug 2012 - 10:30

Nje person qe shoh te hutuar ka kohe te gjate e pershendeta dhe me habiti fakti qe u be kinse nuk te njoh nuk tshoh...kjo e ben pershtypje se njerzit harojne kush je kur njohin ''shoqeri te re''

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga Albert Thu 23 Aug 2012 - 10:32

monotonia ime
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga WebMaster Thu 23 Aug 2012 - 10:32

Hahahaha monush i ka jeta keto menefregiste yllo kshu duhet te jesh mos u merzzit per njerez qe sja vlen

Fakti qe sonte ne spital kishte shum njerez te semur me presion te lart nga vapa
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga Emona Thu 23 Aug 2012 - 10:39

Kuptohet ajo gje ,ama mu asgje nuk me bejn vetes ja bon,se prap kthehet aty ku ishte dikur por ska vleren qe ka pas...nejse.

Me ben pershtypje qe ne mungesne time shoh shum crregullime ketej :P:P:P


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga WebMaster Thu 23 Aug 2012 - 10:46

Hahaha pershembull ri ku jan crregullimet ri haha se ketu skan hyre shumica ishalla shtatori kthehet si ka qene dikur [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga Maksi Thu 23 Aug 2012 - 20:25

Asgje deri tashi
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga VanesaF Thu 23 Aug 2012 - 21:31

asgje deri tani
VanesaF
VanesaF
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne enderrat e mija
Postime Postime : 275
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/08/2012
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : sdua ti tregoj :p

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga WebMaster Tue 28 Aug 2012 - 23:32

Ky shkrim

Në orën 03:00 të mengjesit Ai e merr në telefon .

Vajza : Alo !
Djali : Hej , ckemi ? Të shqetësoj ?
Vajza : ( E Përgjumur ) Jo , Jo më thuaj ?
Djali : Ah , të kujtohet kur ishe ti që më kërkoje ? Duke thën që të mungoja ? Që më doje ?
Vajza : Hmm , po Edhe ?
Djali : Tani dua un të ta them ty ! Do të kërkoj gjithmon , deri sa të
kthehesh me mua ♥ . Më mungon t'merrësisht shum :[ Te Dua Cmendurish
t .
Vajza : Hmm , ç'të të them ...?
Djali : Mos thuaj asgjë ,thuaj vetem një 'Po' !
Vajza : Nuk është e thjesht të ta them , Por . . . Të kujtohet sa shum më ke bër të vuaj ? Nuk dua të vuaj sërish .
Djali : Të Betohem Nuk Do Të Bej Të vuash .
Vajza : Ma vërteto që e ke seriozisht ?
Djali : Ok ! ( dhe mbyll telefonin )
Vajza : Hmm , E Dija Që nuk kishte ndryshuar .
Papritur Dëgjon Nji Zë Posht Dritares Së Sajë .

TE DUA PRINCESHA IME ♥ ♥ ♥
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga Emona Wed 29 Aug 2012 - 5:09

...x numer i pa njohur qe vazhdimisht ne te njejten kohe ben zile,kur e thirr nuk e hap. C.o.o.l

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga WebMaster Wed 29 Aug 2012 - 6:54

Nje shkrim diku
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga WebMaster Thu 30 Aug 2012 - 10:10

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kjo foto o zot sa kam qeshur [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga Ariel Mon 3 Sep 2012 - 10:56

KleaLove shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]

Kjo foto o zot sa kam qeshur [You must be registered and logged in to see this image.]
Nigjoje kongen se ke ke qesh me shume je farewww je farewww
Eminemi i katunarve je farewww je farewww
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga Anakonda Tue 4 Sep 2012 - 0:07

asgjo me ronsi

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga WebMaster Tue 4 Sep 2012 - 10:32

Reagimet e dikujt po perseri them do i vi fundi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga Emona Tue 4 Sep 2012 - 10:37

Pse ka kaq shum Pse ne jete...kaq shum pytje e kaq shum shpjegime duhet te japim...gjdo dite

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga Ariel Tue 4 Sep 2012 - 11:01

Vallahi mkan bo pershtypje nia dy gjona ktu.....po kush po e vret menjen aq shume iher C.o.o.l fareleunghie r.l.x.. girly026
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga WebMaster Wed 5 Sep 2012 - 2:23

Hmm fjalori i gangsteres sme pelqen aspak uroj te kete lexuar shkrimi tek pyetje dhe pergjijge edhe te kuptoj nuk ben ai fjalor per femren
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga Emona Thu 6 Sep 2012 - 9:44

Sa shpejt rriten voglushat ...bukuroshi & bukuroshja te shpise..o xot sa te mire jan vdes halla per ta.<3

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 6 Sep 2012 - 9:46

Emona shkruajti:Sa shpejt rriten voglushat ...bukuroshi & bukuroshja te shpise..o xot sa te mire jan vdes halla per ta.<3

A pe imagjinoj sa lezet ka shpia[You must be registered and logged in to see this image.] , ishalla jane me jete[You must be registered and logged in to see this image.]

Me beri pershtypje qe Shqiperia & Kosova tashme perdorin te njejtin prefiks tel
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga Emona Thu 6 Sep 2012 - 9:49

Єямєℓiиdå shkruajti:
Emona shkruajti:Sa shpejt rriten voglushat ...bukuroshi & bukuroshja te shpise..o xot sa te mire jan vdes halla per ta.<3

A pe imagjinoj sa lezet ka shpia[You must be registered and logged in to see this image.] , ishalla jane me jete[You must be registered and logged in to see this image.]

Me beri pershtypje qe Shqiperia & Kosova tashme perdorin te njejtin prefiks tel

Amin Faleminderittt.

Nuk e ke iden...zemra mal me behet kur i shoh... PUCC

Po bre..lexova qe e kan kundershtu keta t'Shqipersi nuk e duan te njejtin prefiks me t'Kosoves...boohh..

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 6 Sep 2012 - 9:53

A nuk i miratue hala a?
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga Emona Thu 6 Sep 2012 - 9:59

U miratu ne Ks..ama e kundershtojn ja linku lexo...http://tupani.wordpress.com/2012/09/06/shqiperia-nuk-pranon-qe-kosova-te-perdor-kodin-e-saj-telefonik/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 6 Sep 2012 - 10:07

Kurr s'kan mu ba njerez vallai atje[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga Emona Thu 6 Sep 2012 - 10:10

Nuk bahen per deri sa,'Urrehen'' aq shum mes nj-tj...eshte per te ardhe keq..cka na shohin syte gjdo dite!!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 7 Sep 2012 - 9:15

..qetesi cdo kund....
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka bere pershtypje sot.. Empty Re: Cfare ju ka bere pershtypje sot..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 25 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi