Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Meksikani kendon Xhamadani vija vija People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Meksikani kendon Xhamadani vija vija People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meksikani kendon Xhamadani vija vija

3 posters

Shko poshtë

Meksikani kendon Xhamadani vija vija Empty Meksikani kendon Xhamadani vija vija

Mesazh nga LaDescarada Sat 29 Sep 2012 - 4:03je farewww je farewww
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meksikani kendon Xhamadani vija vija Empty Re: Meksikani kendon Xhamadani vija vija

Mesazh nga Arabela Sat 29 Sep 2012 - 6:22

lum lum goja meksikano,,, :p
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meksikani kendon Xhamadani vija vija Empty Re: Meksikani kendon Xhamadani vija vija

Mesazh nga Anakonda Mon 8 Oct 2012 - 18:25

a te kendume qaka fare shqipen Meksikani kendon Xhamadani vija vija 2343415282

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meksikani kendon Xhamadani vija vija Empty Re: Meksikani kendon Xhamadani vija vija

Mesazh nga LaDescarada Mon 8 Oct 2012 - 21:31

rrrrreeeeeeeh si zemer...hahahah

ma facera kta qe jan myt tu kesh hahaha skan faj valla je farewww [QeSh] lool
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meksikani kendon Xhamadani vija vija Empty Re: Meksikani kendon Xhamadani vija vija

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi