Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

+22
Maksi
EMI
Gladiola
SpOrTiStI
dajti modh
An0nim
tipi engjellor
LaDescarada
T_o_n_i
BlEro25
CuN@BosS/
Arabela
Ariel
Docteur
WebMaster
Anakonda
Medina
Єямєℓiиdå
Labja
Shkembi
Emona
Alberti
26 posters

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Cifti me i mire i Forumit sipas meje eshte ?!

Mesazh nga Alberti Sun 29 Apr 2012 - 11:42

First topic message reminder :

Une dhe Emona :A

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 15 Oct 2012 - 9:29

Network, sinqerisht mund te them qe ne kete forum nuk kam pare anetar si ty, te shkeqyeshem, keshtu qe ty nuk do te beja cift me askend, sepse asnjera nga anetaret nuk eshte si ti.[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Ariel Mon 15 Oct 2012 - 9:36

Emona shkruajti:
Ariel shkruajti:
Emona dhe Arjani ...Maj mome edhe mu me shtine ne list aaaaaaaaaaaaaa? eeww
He mi he mos thuaj qe ste pelqeu juhjjjjj
Pse mi mos te duket vetja e vogel akoma hahahahhaaa
Apo te te marr ne Durres. juhjjjjj


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Ariel Mon 15 Oct 2012 - 9:38

Per momenton ciftin ideal dhe real ne kete forum kemi Ermelinden me Bleron...kombinim perfekt...[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 15 Oct 2012 - 9:39

Toni & Emi

Reta & BeLti
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 15 Oct 2012 - 9:40

Ariel shkruajti:Per momenton ciftin ideal dhe real ne kete forum kemi Ermelinden me Bleron...kombinim perfekt...
Ahh moj, ju uroj ktyne cifteve te tjera ishalla jane te lumtur si ne.[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Arian 123 Mon 15 Oct 2012 - 9:43

Vjeshta qe iku beqare na la,kjo qe erdhi beqar na gjeti,ishalla ne vjeshten qe vjen na del kismeti.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Emona Mon 15 Oct 2012 - 9:44

Ariel shkruajti:
Emona shkruajti:
Ariel shkruajti:
Emona dhe Arjani ...Maj mome edhe mu me shtine ne list aaaaaaaaaaaaaa? eeww
He mi he mos thuaj qe ste pelqeu juhjjjjj
Pse mi mos te duket vetja e vogel akoma hahahahhaaa
Apo te te marr ne Durres. juhjjjjj

Hahah jo mi sjam e vogel.. :P

Vdeksha me gjith Durrsin tond,po un smarr cun nga Shiperia maj se nuk kuptohemi hiq gjith jeta na shkon tu grinde.. [QeSh]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 15 Oct 2012 - 9:45

Arian 123 shkruajti:Vjeshta qe iku beqare na la,kjo qe erdhi beqar na gjeti,ishalla ne vjeshten qe vjen na del kismeti.

hehe hajde ishalla, punet e mira bohen kadale..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Ariel Mon 15 Oct 2012 - 9:49

Emona shkruajti:
Ariel shkruajti:
Emona shkruajti:
Ariel shkruajti:
Emona dhe Arjani ...Maj mome edhe mu me shtine ne list aaaaaaaaaaaaaa? eeww
He mi he mos thuaj qe ste pelqeu juhjjjjj
Pse mi mos te duket vetja e vogel akoma hahahahhaaa
Apo te te marr ne Durres. juhjjjjj

Hahah jo mi sjam e vogel.. :P

Vdeksha me gjith Durrsin tond,po un smarr cun nga Shiperia maj se nuk kuptohemi hiq gjith jeta na shkon tu grinde.. [QeSh]
Wiiiiiii dhe kte e the tiiii je farewww
Po sidomos ne knej nga Durresi kena cuna boba ri...fantastike...me bo jete tamom... juhjjjjj
Hajde ishalla per vit te ri te shohim cift hahahahaaa


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Ariel Mon 15 Oct 2012 - 9:50

Arian 123 shkruajti:Vjeshta qe iku beqare na la,kjo qe erdhi beqar na gjeti,ishalla ne vjeshten qe vjen na del kismeti.

Hajt per hajer...e treta e verteta hahahahahaa


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Shkembi Mon 15 Oct 2012 - 9:52

Bashk kuptohena Mona Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 3666372071

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Ariel Mon 15 Oct 2012 - 9:53

Shkembi shkruajti:Bashk kuptohena Mona Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 3666372071
Ewwww...duhet me kuptu gjo ne te tjeret iihhaa. Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 3666372071 [ZbarDh DhemBet]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Leo_uk Mon 15 Oct 2012 - 9:55

si nuk u be kush cift me mua... [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga il conte Mon 15 Oct 2012 - 9:55

Ariel shkruajti:
Shkembi shkruajti:Bashk kuptohena Mona Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 3666372071
Ewwww...duhet me kuptu gjo ne te tjeret iihhaa. Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 3666372071 [ZbarDh DhemBet]

Mome .. po mua nuk me gjete ndonje nuse ketej nga forumi moj... girly026 lere se po iki fare une... iihhaa.
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Ariel Mon 15 Oct 2012 - 9:56

U qyqa hahahahahhaaaa jo ri se sju pelqen juve pastaj je farewww
E thoni ca nuse na gjeti moma hahahahaaa


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Shkembi Mon 15 Oct 2012 - 9:57

Ariel shkruajti:
Shkembi shkruajti:Bashk kuptohena Mona Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 3666372071
Ewwww...duhet me kuptu gjo ne te tjeret iihhaa. Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 3666372071 [ZbarDh DhemBet]
Poi a skena fol iher para disa kohesh se do e marrim Monen knej?

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Ariel Mon 15 Oct 2012 - 9:58

Sdo pra dreqi....mgja se e ka gjet nga nahija vet po i vjen zor je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Emona Mon 15 Oct 2012 - 9:59

Ariel shkruajti:
Emona shkruajti:
Ariel shkruajti:
Emona shkruajti:
Ariel shkruajti:
Emona dhe Arjani ...Maj mome edhe mu me shtine ne list aaaaaaaaaaaaaa? eeww
He mi he mos thuaj qe ste pelqeu juhjjjjj
Pse mi mos te duket vetja e vogel akoma hahahahhaaa
Apo te te marr ne Durres. juhjjjjj

Hahah jo mi sjam e vogel.. :P

Vdeksha me gjith Durrsin tond,po un smarr cun nga Shiperia maj se nuk kuptohemi hiq gjith jeta na shkon tu grinde.. [QeSh]
Wiiiiiii dhe kte e the tiiii je farewww
Po sidomos ne knej nga Durresi kena cuna boba ri...fantastike...me bo jete tamom... juhjjjjj
Hajde ishalla per vit te ri te shohim cift hahahahaaaPse mi edhe knej jon cunat alamet po cte boj se spo jan per mu te gjithe po jan te zonun :P

Fjala jote ne vesh te zoti :P hahahaha

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga il conte Mon 15 Oct 2012 - 9:59

Ariel shkruajti:U qyqa hahahahahhaaaa jo ri se sju pelqen juve pastaj je farewww
E thoni ca nuse na gjeti moma hahahahaaa

Mome po une kot nuk drejtohem tek ty... ti i njeh mire keto vajzat e e lagjes ketu... :5454787:
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Emona Mon 15 Oct 2012 - 9:59

Ariel shkruajti:Sdo pra dreqi....mgja se e ka gjet nga nahija vet po i vjen zor je farewww

Hahhaha

Jo maj skom gjet se do te tregoja ty te pares.. juhjjjjj

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Emona Mon 15 Oct 2012 - 10:01

Leo_uk shkruajti:si nuk u be kush cift me mua... [You must be registered and logged in to see this image.]

Weee Leo kerkon nuse ne forum je farewww je farewww je farewww Mome shpejt se ka re ne depresojin ky do i nuse te bohet cift...se i iken vitet ne vetmi je farewww

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Ariel Mon 15 Oct 2012 - 10:02

il conte shkruajti:
Ariel shkruajti:U qyqa hahahahahhaaaa jo ri se sju pelqen juve pastaj je farewww
E thoni ca nuse na gjeti moma hahahahaaa

Mome po une kot nuk drejtohem tek ty... ti i njeh mire keto vajzat e e lagjes ketu... :5454787:

Mo na ve nseder mo dhe ti hahahahahahaa
Je cun i zgjut mo je farewww
Ti kalojm dhe iher ne scaner je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Ariel Mon 15 Oct 2012 - 10:03

Emona shkruajti:
Leo_uk shkruajti:si nuk u be kush cift me mua... [You must be registered and logged in to see this image.]

Weee Leo kerkon nuse ne forum je farewww je farewww je farewww Mome shpejt se ka re ne depresojin ky do i nuse te bohet cift...se i iken vitet ne vetmi je farewww
Per Leon sbohet gjo....se Leo do durrsake.
Emin qe kemi... e ka peshku Toni...leqr ajo ka ik ne drejtim te paditur, pa adrese . je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga il conte Mon 15 Oct 2012 - 10:03

Ariel shkruajti:
il conte shkruajti:
Ariel shkruajti:U qyqa hahahahahhaaaa jo ri se sju pelqen juve pastaj je farewww
E thoni ca nuse na gjeti moma hahahahaaa

Mome po une kot nuk drejtohem tek ty... ti i njeh mire keto vajzat e e lagjes ketu... :5454787:

Mo na ve nseder mo dhe ti hahahahahahaa
Je cun i zgjut mo je farewww
Ti kalojm dhe iher ne scaner je farewww

Po he pra luaji duarte se nuk pret puna.... je farewww je farewww
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Arian 123 Mon 15 Oct 2012 - 10:04

Vec llafe as nje nuk ka guzim te thote nje cifte.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Ariel Mon 15 Oct 2012 - 10:07

Ok ja po marr une guximin..

Meqe ka ndryshim grafiku.

Arjani me Samuelen

Samuelen e njoh prej kohesh dhe kombinim perfekt..
Vetem mos ka ndryshu status kto dy vjet qe se kisha pa. Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 3666372071
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Ariel Mon 15 Oct 2012 - 10:09

Conti ta kam gjet je farewww
Po skam ca boj qe vjen rralle.
Eshte ajo qe une e du fort dhe e kam qujt gocen time ktu e prej 5 vjetesh...yll fare nga te gjitha anet. juhjjjjj

Conti - Fragolina


Vetem nese je i durueshem dhe pret je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Arian 123 Mon 15 Oct 2012 - 10:09

Ty goja mjalte te hengert po kush eshte Samuela?
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga il conte Mon 15 Oct 2012 - 10:10

Ariel shkruajti:Conti ta kam gjet je farewww
Po skam ca boj qe vjen rralle.
Eshte ajo qe une e du fort dhe e kam qujt gocen time ktu e prej 5 vjetesh...yll fare nga te gjitha anet. juhjjjjj

Conti - Fragolina


Vetem nese je i durueshem dhe pret je farewww

Kam duruar shume Mome... na iku mosha ... duhet gjetur urgjent ... se ska me kohe... je farewww fareleunghie
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Ariel Mon 15 Oct 2012 - 10:11

Samuelen e ke nga origjina jote ;)
Engjell femer. juhjjjjj


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Arian 123 Mon 15 Oct 2012 - 10:14

Nuk njoh kendi nga Maqedonia une.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga An0nim Mon 15 Oct 2012 - 10:16

Belti & Reta !!!
Maksi & Arabela !!!
T_o_n_i & Ermelinda !!!
Klea & Network !!!
juhjjjjj
CuN@BosS/ & Emona !!!
Ariel & Bob 10 !!!


Gjithmon nje supozim te vogel ..
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Ariel Mon 15 Oct 2012 - 10:17

il conte shkruajti:
Ariel shkruajti:Conti ta kam gjet je farewww
Po skam ca boj qe vjen rralle.
Eshte ajo qe une e du fort dhe e kam qujt gocen time ktu e prej 5 vjetesh...yll fare nga te gjitha anet. juhjjjjj

Conti - Fragolina


Vetem nese je i durueshem dhe pret je farewww

Kam duruar shume Mome... na iku mosha ... duhet gjetur urgjent ... se ska me kohe... je farewww fareleunghie

Shkrujta nji gjo po e fshiva hahahahahaa. je farewww je farewww je farewww
Po ca tboj moma...mbeshtetu ke pema ke lagja e shif e gjuj je farewww je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga WebMaster Mon 15 Oct 2012 - 10:18

Haahahahaha Network te keqen klea ec te puc un njehere ty Perqafffimeee


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Ariel Mon 15 Oct 2012 - 10:18

Network shkruajti:Belti & Reta !!!
Maksi & Arabela !!!
T_o_n_i & Ermelinda !!!
Klea & Network !!!
juhjjjjj
CuN@BosS/ & Emona !!!
Ariel & Bob 10 !!!


Gjithmon nje supozim te vogel ..
E pranojme dhe supozim. juhjjjjj
Bobon e kam mik per koke 8-d-
Kemi mendime dhe parime njesoj.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga il conte Mon 15 Oct 2012 - 10:19

Ariel shkruajti:
il conte shkruajti:
Ariel shkruajti:Conti ta kam gjet je farewww
Po skam ca boj qe vjen rralle.
Eshte ajo qe une e du fort dhe e kam qujt gocen time ktu e prej 5 vjetesh...yll fare nga te gjitha anet. juhjjjjj

Conti - Fragolina


Vetem nese je i durueshem dhe pret je farewww

Kam duruar shume Mome... na iku mosha ... duhet gjetur urgjent ... se ska me kohe... je farewww fareleunghie

Shkrujta nji gjo po e fshiva hahahahahaa. je farewww je farewww je farewww
Po ca tboj moma...mbeshtetu ke pema ke lagja e shif e gjuj je farewww je farewww


Ate po bej kam kohe ... po sdel gje... jane te gjitha te zena eeww eeww
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 16 Oct 2012 - 6:13

Network shkruajti:
[color=red]T_o_n_i & Ermelinda !!!

Realisht jam e martuar me Blero (qe eshte anetar ne forum po rralle here hyn knej juhjjjjj )..Tonin e kam shok, nuk e di a pranon te jete burri im virtual? Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 3666372071 Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 3666372071
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Anakonda Thu 23 Oct 2014 - 21:00

maksi dhe arabela

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Shkembi Sat 2 Feb 2019 - 22:20

Ehhhh ku ka goca ktu me u bo çift ideal..

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 4 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi