Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

+22
Maksi
EMI
Gladiola
SpOrTiStI
dajti modh
An0nim
tipi engjellor
LaDescarada
T_o_n_i
BlEro25
CuN@BosS/
Arabela
Ariel
Docteur
WebMaster
Anakonda
Medina
Єямєℓiиdå
Labja
Shkembi
Emona
Alberti
26 posters

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Cifti me i mire i Forumit sipas meje eshte ?!

Mesazh nga Alberti Sun 29 Apr 2012 - 11:42

First topic message reminder :

Une dhe Emona :A

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Arabela Tue 19 Jun 2012 - 8:49

Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:
Maksi shkruajti:un dhe arabela
nuk te pelqen klea?? [You must be registered and logged in to see this image.]
klea weshte me burre hahah un ty te dua [You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Ariel Tue 19 Jun 2012 - 8:53

ja dhe ky cifti lart cheers he


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Maksi Tue 19 Jun 2012 - 8:54

maksi arabela se e tha dhe arieel
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Arabela Tue 19 Jun 2012 - 8:55

Maksi shkruajti:maksi arabela se e tha dhe arieel
fillojme punet?? [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]apo mos ke qejf te fillosh me ndoj gje tjeter??? [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Ariel Tue 19 Jun 2012 - 8:57

na qeras praaaa Habitur


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Arabela Tue 19 Jun 2012 - 8:58

Ariel shkruajti:na qeras praaaa [You must be registered and logged in to see this image.]
sa t embarojme punet,,prit;;; [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Ariel Tue 19 Jun 2012 - 9:05

punet e fsheses...apo nanji gjo tjeter [QeSh]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Arabela Tue 19 Jun 2012 - 9:06

Ariel shkruajti:punet e fsheses...apo nanji gjo tjeter [You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]fshesen mi [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Ariel Tue 19 Jun 2012 - 9:06

e pra thash...se na terreme...kujtova se na le pa birra je farewww je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Arabela Tue 19 Jun 2012 - 9:08

Ariel shkruajti:e pra thash...se na terreme...kujtova se na le pa birra [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
pse pyet vetem mua?,pyete maksin njehere [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Ariel Tue 19 Jun 2012 - 9:09

ti je zonja....ke celsin je farewww je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Arabela Tue 19 Jun 2012 - 9:11

Ariel shkruajti:ti je zonja....ke celsin [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.] uaa sa mendjekeqe,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Ariel Tue 19 Jun 2012 - 9:12

ca ke mi...menja ke shenjtolliqet..allah allah [QeSh] [QeSh]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Arabela Tue 19 Jun 2012 - 9:13

Ariel shkruajti:ca ke mi...menja ke shenjtolliqet..allah allah [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
hehehehe [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Ariel Tue 19 Jun 2012 - 9:19

pse mi...celsin e fsheses me e fik e me na qeras hahahhahaa
ku ju shkon menja ju te rejave mi pupupupu je farewww je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Arabela Tue 19 Jun 2012 - 9:21

Ariel shkruajti:pse mi...celsin e fsheses me e fik e me na qeras hahahhahaa
ku ju shkon menja ju te rejave mi pupupupu [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Ariel Tue 19 Jun 2012 - 9:28

:5454787: i.l.u juhjjjjj


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga WebMaster Tue 19 Jun 2012 - 10:55

Arabela shkruajti:
Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:
Maksi shkruajti:un dhe arabela
nuk te pelqen klea?? [You must be registered and logged in to see this image.]
klea weshte me burre hahah un ty te dua [You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Ku di gjo ti ri se kam burre un hahahaa me verte jam e fryre po babai mundet te jet kush do je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Anakonda Tue 19 Jun 2012 - 17:06

shohim e bejm,se kush do dali cifti me simpatik

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga An0nim Sat 13 Oct 2012 - 10:40

Pa tjeter qe keni krijuar nje ide per ndonje antare qe keni pasur me shume shkembim ideshe gjate postimeve,apo vetem duke i lexuar temat apo postime te ndryshme te tyre.Na thoni sipas vizionit dhe te shkruarit ne forum se kush mund te jete ... !!


Vazhdim te kendshem ..
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga valtori Sat 13 Oct 2012 - 10:46

Valtori edhe Emi apo skan edhe humor ata dy je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Ariel Sat 13 Oct 2012 - 10:49

Cift do shikoja sipas meje

Toni dhe Emi...... Cift i papam hahahahaha
Respekt me Reta karamelen.. Me duken njesoj ne karakter. juhjjjjj
Emona dhe Arjani ...
Conti me Free

Klea me Bossin je farewww
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Ariel Sat 13 Oct 2012 - 10:49

valtori shkruajti:Valtori edhe Emi apo skan edhe humor ata dy je farewww

Emi esht e zonme ri ca bon ti hahahahahahaa


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga WebMaster Sat 13 Oct 2012 - 10:50

Hahahahaha mome mos te degjoje bosi jarebi se ati i eshte rritur leshi kokes hahahahaha sna e var mo hahahaha [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga valtori Sat 13 Oct 2012 - 10:51

Ariel shkruajti:
valtori shkruajti:Valtori edhe Emi apo skan edhe humor ata dy je farewww

Emi esht e zonme ri ca bon ti hahahahahahaa

kush e ka moj qyqe je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga An0nim Sat 13 Oct 2012 - 10:55

Ariel shkruajti:Cift do shikoja sipas meje

Toni dhe Emi...... Cift i papam hahahahaha
Respekt me Reta karamelen.. Me duken njesoj ne karakter. juhjjjjj
Emona dhe Arjani ...
Conti me Free

Klea me Bossin je farewwwMe Zhgenjeve ...
Respekt me Reta karamelen.. Me duken njesoj ne karakter. juhjjjjj
Asnjeher Sinqerisht e njof ate femer ariel por me duket sepse nuk njef mua .. doh023
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga valtori Sat 13 Oct 2012 - 10:56

Ariel shkruajti:Cift do shikoja sipas meje

Toni dhe Emi...... Cift i papam hahahahaha
Respekt me Reta karamelen.. Me duken njesoj ne karakter. juhjjjjj
Emona dhe Arjani ...
Conti me Free

Klea me Bossin je farewwwariel qenke me tonin ti hallall e paskam armikun brenda une
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Ariel Sat 13 Oct 2012 - 11:01

Ah nuk e di...une e njoh vetem ktu...
Per vend tjeter nuk di.

Ok ok terhiqem juhjjjjj

Po kto goca kemi ktu pra...
Pastaj une flas per ca njof ktu...se ju njifeni dhe ne vende te tjera...ca te them une. juhjjjjj

Uuu prit more se kemi dhe ate kacurelsen nga Saranda...Aristogaten...ajo na humbi fare neve..

Ty te njof si cunin me te mire te forumit... Perqafffimeee

E se sju beme cift megjithmend aman hahahahahaaa...
Pstaj gocat te te kene fat ty ri... juhjjjjj

Per Respect kjo
Se me hyri kumbari pa radhe juhjjjjjEdituar për herë të fundit nga Ariel në Sat 13 Oct 2012 - 11:05, edituar 1 herë gjithsej


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Ariel Sat 13 Oct 2012 - 11:04

valtori shkruajti:
Ariel shkruajti:Cift do shikoja sipas meje

Toni dhe Emi...... Cift i papam hahahahaha
Respekt me Reta karamelen.. Me duken njesoj ne karakter. juhjjjjj
Emona dhe Arjani ...
Conti me Free

Klea me Bossin je farewww


ariel qenke me tonin ti hallall e paskam armikun brenda une

Hahahahahahahahahaa ec ore rri urte ti...
Toni dhe Emi kane tundur forumin per dasmen ore hahahahaa


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga valtori Sat 13 Oct 2012 - 11:05

kunadhe mos ma dridh muhabetin mua ti pse ishe me tonin une kam nje jav qe zihem me te per kete pune ti e mbeshtet ate je farewww
je me mua apo me ate ose rri neutrale je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga An0nim Sat 13 Oct 2012 - 11:05

Te kuptoj
thjesht po te qartesoj qe kjo teme ka te beje me shume me shoqerine qe karakterizon ne forum,gje te cilen un nuk hy ne kete teme ...
Nesje edhe ne me evitojne ne teme pa problem thjesht do ishte me mbreslene te bazohej te shoqeria qe ka ecuri ketu ne forum !!!
;)
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga valtori Sat 13 Oct 2012 - 11:06

Ariel shkruajti:
valtori shkruajti:
Ariel shkruajti:Cift do shikoja sipas meje

Toni dhe Emi...... Cift i papam hahahahaha
Respekt me Reta karamelen.. Me duken njesoj ne karakter. juhjjjjj
Emona dhe Arjani ...
Conti me Free

Klea me Bossin je farewww


ariel qenke me tonin ti hallall e paskam armikun brenda une

Hahahahahahahahahaa ec ore rri urte ti...
Toni dhe Emi kane tundur forumin per dasmen ore hahahahaa

po po ate do ta shohim pse eshte i treti gjithmon per te prishur pune je farewww
apo si jam une per te prishur pune je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga valtori Sat 13 Oct 2012 - 11:07

ReSpEcT shkruajti:Te kuptoj
thjesht po te qartesoj qe kjo teme ka te beje me shume me shoqerine qe karakterizon ne forum,gje te cilen un nuk hy ne kete teme ...
Nesje edhe ne me evitojne ne teme pa problem thjesht do ishte me mbreslene te bazohej te shoqeria qe ka ecuri ketu ne forum !!!
;)

pa merak se shaka bejme ne nuk keqkuptohet njeri ;)
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Ariel Sat 13 Oct 2012 - 11:09

ReSpEcT shkruajti:Te kuptoj
thjesht po te qartesoj qe kjo teme ka te beje me shume me shoqerine qe karakterizon ne forum,gje te cilen un nuk hy ne kete teme ...
Nesje edhe ne me evitojne ne teme pa problem thjesht do ishte me mbreslene te bazohej te shoqeria qe ka ecuri ketu ne forum !!!
;)


Ah per shoqeri...
Une dhe ti psh...jemi miq te mire :5454787:


Tani dhe pak ngjyra humori ti japim de se ka nje cik lezet...apo jo. juhjjjjj


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Ariel Sat 13 Oct 2012 - 11:10

Ose ....kunadhja me kumbarin hahahahaha shoke lufte dhe ideali.... juhjjjjj


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Ariel Sat 13 Oct 2012 - 11:11

KLEA shkruajti:Hahahahaha mome mos te degjoje bosi jarebi se ati i eshte rritur leshi kokes hahahahaha sna e var mo hahahaha [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Pranej sduket mo ai...mori porschin me duket je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga valtori Sat 13 Oct 2012 - 11:13

Ariel shkruajti:Ose ....kunadhja me kumbarin hahahahaha shoke lufte dhe ideali.... juhjjjjj

je me mua me nje fjal thuj edhe ndonje fjal emit toni nuk eshte ideali per te ti hedh mas krahve edhe te filloj jet te re me ujkun se e kam edhe nje dhemb je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Ariel Sat 13 Oct 2012 - 11:18

Hahahahahahahhaaaha dreq...po Emi ka vajtur ne drejtim te paditur ore...nuk po gjendet...te vije e ta ndaje mendjen. juhjjjjj je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga valtori Sat 13 Oct 2012 - 11:22

le te iki ajo. une shkoj ne funde te botes. sjam si toni qe ti shkoj poshte dritares ti kendoj serenata je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Emona Sun 14 Oct 2012 - 4:33

Ariel shkruajti:
Emona dhe Arjani ...Maj mome edhe mu me shtine ne list aaaaaaaaaaaaaa? eeww

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!! - Faqe 3 Empty Re: Si mendoni,se kush do te ishte cifti ideal ne forum !!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi