Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Kontrolli i telefonit celulare, rrezik për secilen lidhje People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Kontrolli i telefonit celulare, rrezik për secilen lidhje People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kontrolli i telefonit celulare, rrezik për secilen lidhje

5 posters

Shko poshtë

 Kontrolli i telefonit celulare, rrezik për secilen lidhje Empty Kontrolli i telefonit celulare, rrezik për secilen lidhje

Mesazh nga WebMaster Sat 20 Oct 2012 - 23:23

 Kontrolli i telefonit celulare, rrezik për secilen lidhje Images


Madje edhe femrat më të sigurta kohë pas kohe pësojnë sulme paniku dhe marrin në duar telefonin mobil të të dashurit të tyre.

Pa marrë parasysh cilat janë motivet tuaja, mbajeni mend këtë: Një gjë e
tillë, para së gjithash, është e gabuar, e marrë dhe e rrezikshme për
secilën lidhje.

Privatësia si e drejtë
Nënkuptohet që do të ndani shumicën e gjërave, por secili njeri në
lidhje ka të drejtë për pak privatësi. Nuk ka rëndësi se a është duke
kontaktuar me dikë apo jo, rëndësi ka fakti që ai është telefoni i tij,
ndërsa ju nuk keni kurrfarë të drejte që ta kontrolloni atë (pa e pyetur
në fillim të dashurin tuaj).

Tregoni mosbesim
Nëse keni arsye për dyshim, pyeteni nëse nuk i besoni, problemi më i
vogël juaji është përmbajtja e telefonit të tij mobil. Kur t’i keni
dëshmuar se dyshoni në sinqeritetin e tij, ju e filloni një raport, i
cili gjithmonë do ta përmbajë një dozë të mosbesimit në vete, si nga ana
juaj, ashtu edhe nga ana e tij.

Çfarë nëse gjeni ndonjë gjë?
Nëse gjeni porosi të cilat nuk ju pëlqejnë, duhet të përballeni me të,
por duhet të përgatiteni për të drejtën e tij që të kundërshtojë për
shkak të në spiunimi të tillë. Ajo që bën ai nuk është në rregull, por
as masat tuaja nuk e meritojnë ndonjë lëvdatë.

Çfarë nëse nuk gjeni asgjë?
Këtu qëndron problemi kryesor. Nëse dyshoni në sinqeritetin e tij,
fakti që nuk keni gjetur porosi inkriminuese nuk do të ju qetësojë, por
do të ju bëjë që të mendoni se ai fsheh mirë dëshmitë. Me fjalë të
tjera, nuk do të jeni aspak më lehtë, edhe më keq do të ishte që për
shkak të mungesës së dëshmive dhe dëshirës për t'i gjetur ato, të bëheni
tepër e fiksuar dhe të filloni ta përcillni të dashurin tuaj ..
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kontrolli i telefonit celulare, rrezik për secilen lidhje Empty Re: Kontrolli i telefonit celulare, rrezik për secilen lidhje

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 21 Oct 2012 - 0:41

Amon e kam vdekje me prek kush tel tem pa me tregu mue psh Kontrolli i telefonit celulare, rrezik për secilen lidhje 3666372071 , jo se kam naj sekret ne te jo, po thjesht dicka qe eshte e imja eshte. Nuk jam merak hic te ja kontrolloj telefonin, sepse e njoh mire se cfar njeriu eshte, cfar shpirti ka dhe sa e vlereson jeten tone, keshtu qe flej e qete une edhe ai.
Normal qe tregon mosbesim, edhe nqs shkon deri ne ate pike sa te ja kontrollosh telefonin partnerit duhet ta dish qe dicka nuk shkon ne ate lidhje.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kontrolli i telefonit celulare, rrezik për secilen lidhje Empty Re: Kontrolli i telefonit celulare, rrezik për secilen lidhje

Mesazh nga Arabela Sun 21 Oct 2012 - 1:07

keto jane pasojat ,,jo po te dashura e jo po te dashur,,,,njihe cunin,,,gocen ,,por mos shko me thelle se duhet ne marredhenie,,,ruaje pavaresine tende dhe mos e ler veten ne dote te çunit,,,kur te martohesh pastaj lidhja esh me e forte dhe ka me besim dhe per pasoje sesh celulari problem fare,,, juhjjjjj ,,pse pak halle kam une qe te me luaj mendje e kokes me kontrolle celulari??? [QeSh] :p ,,cel kontrollohet kur dyshon,,,,e po qe beer per te dyshuar ne te me mire jepi duart,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kontrolli i telefonit celulare, rrezik për secilen lidhje Empty Re: Kontrolli i telefonit celulare, rrezik për secilen lidhje

Mesazh nga Anakonda Sun 21 Oct 2012 - 3:46

Nuk jam kshu tip xhelozje....e shpresoj qe te njoh ndonje djal te sinqert.....edhe nese nuk esht nuk kam asnje te drejte tja kontrolloj celularin pasi celulari esht dicka private edhe un skam te drejt ti bej presion atij,,,,,nese lidhja nuk funksionon ndahemi edhe secili ne udhen e vet...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kontrolli i telefonit celulare, rrezik për secilen lidhje Empty Re: Kontrolli i telefonit celulare, rrezik për secilen lidhje

Mesazh nga Ariel Mon 26 Nov 2012 - 10:16

Ca po ju duhet kot.....kush gerrmon gjen...e kush gjen bon sherr je farewww

Me mire kur s'gerrmoni...jeni rehat je farewww
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kontrolli i telefonit celulare, rrezik për secilen lidhje Empty Re: Kontrolli i telefonit celulare, rrezik për secilen lidhje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi