Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Belle Air cmimet speciale tetor 2012 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Belle Air cmimet speciale tetor 2012 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Belle Air cmimet speciale tetor 2012

3 posters

Shko poshtë

Belle Air cmimet speciale tetor 2012 Empty Belle Air cmimet speciale tetor 2012

Mesazh nga WebMaster Tue 23 Oct 2012 - 6:41

agjencia udhetimeve bejler, beiler fly to tirana, bel air albania, bellai 100 euro vajtje ardhje, belle air albania, belle air albania oferta, belle air oferta 100, belleair 100 euro vajtje ardhje, belleair 100 vjetori, BelleAir Albania, belleair oferta con 100 euro, belleair oferta di 100 euro, belleair offerta 100 euro, belleair per 100 vjetorin, bileta avioni beiler, bileta avioni belleair, bileta avioni oferta me rastin e pavaresis, bileta avioni tirane milano malpensa me belerin, bileta avjoni bejler, bileta per beler, bileta vajte ardhje 100 euro per, bilete avioni shqiperi-gjermani, billeta avioni nga tirana per belgjike, cmimi i biletes avjon tirane-paris, destinacionet bellair, destinacionet belleair, kompania avioneve belle air, linja ajrore tirane belgjik, Linje ajrore tirane-Frankfurt, nisja e avjonave itali shqiperi, oferta e fundit e belle air, oferta udhetimesh ajrore belleair 15 tetor ne 15 dhjetor 2012, ofertat e beler tetor tirane venecia, ofertat e belleair tetor dhjetor, ofertat tirana-bergamo, oraret e udhetimit me bellaier, prenotim bilete avioni tirane paris, pronotim bilete, sa kushtojne biletat e avionit nga londra ne tirane, sa kushton bileta RINAS MILANO, tetor ofertat e biletave itali verona, www ofertat e belerit, www.belleair.al, www.belleair.albania

Nese doni te dini me shume mundeni te klikoni ne linkun qe ju kam hedhur ketu .

http://www.airalbania.info/tag/belleair-albania/
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Belle Air cmimet speciale tetor 2012 Empty Re: Belle Air cmimet speciale tetor 2012

Mesazh nga WebMaster Tue 23 Oct 2012 - 6:49

Vajtja [ Tirana - Ancona ] 1 I rritur 117,70 EUR
Vajtja [ Tirana - Athens ] 1 I rritur 92,70 EUR
Vajtja [ Tirana - Milano BGY Orio Al Serio ] 1 I rritur 138,02 EUR
Vajtja [ Tirana - Bologna ] 1 I rritur 109,70 EUR
Vajtja [ Tirana - Bari ] 1 I rritur 99,70 EUR
Vajtja [ Tirana - Brussels ] 1 I rritur 132,70 EUR
Vajtja [ Tirana - Cuneo ] 1 I rritur 122,70 EUR
Vajtja [ Tirana - Roma FCO ] 1 I rritur 112,70 EUR
Vajtja [ Tirana - Florence ] 1 I rritur 117,70 EUR
Vajtja [ Tirana - Genova ] 1 I rritur 122,70 EUR
Vajtja [ Tirana - Heraklion ] 1 I rritur 117,70 EUR
Vajtja [ Tirana - Milano MXP Malpensa ] 1 I rritur 113,28 EUR
Vajtja [ Tirana - Perugia ] 1 I rritur 122,70 EUR
Vajtja [ Tirana - Parma ] 1 I rritur 113,70 EUR
Vajtja [ Tirana - Pisa ] 1 I rritur 112,70 EUR
Vajtja [ Tirana - Pescara ] 1 I rritur 107,70 EUR
Vajtja [ Tirana - Rhodes ] 1 I rritur 102,70 EUR
Vajtja [ Tirana - Rimini ] 1 I rritur 122,70 EUR
Vajtja [ Tirana - Torino ] 1 I rritur 122,70 EUR
Vajtja [ Tirana - Trieste ] 1 I rritur 117,70 EUR
Vajtja [ Tirana - Venezia ] 1 I rritur 117,70 EUR
Vajtja [ Tirana - Vienna ] 1 I rritur 127,70 EUR
Vajtja [ Tirana - Verona ] 1 I rritur 127,70 EUR

Keto cmime jan vetem per daten 28 edhe 29 nentorin
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Belle Air cmimet speciale tetor 2012 Empty Re: Belle Air cmimet speciale tetor 2012

Mesazh nga il conte Tue 23 Oct 2012 - 6:59

Po per ne dhjetor moj i ke cmimet ti ??? juhjjjjj
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Belle Air cmimet speciale tetor 2012 Empty Re: Belle Air cmimet speciale tetor 2012

Mesazh nga Anakonda Sat 3 Nov 2012 - 18:47

iku tetor tashi njerzit dun nentor e dhjetor...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Belle Air cmimet speciale tetor 2012 Empty Re: Belle Air cmimet speciale tetor 2012

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi