Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një Dedikim.. - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Një Dedikim..

Faqja 4 e 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Një Dedikim..

Mesazh nga alketa-fr prej Mon 20 Sep 2010 - 6:58

First topic message reminder :

kopjen tem ki me kerku, po von ka me tu kujtu, origjinalen e pate, po zdite me e dashuru.....
alketa-fr
alketa-fr
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1447
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Durrsaku prej Sat 19 Nov 2011 - 3:40

semundje e rende per zemren eshte dashuria, por eshte si droge per ndjenjat e mia (ja futa kot)[You must be registered and logged in to see this image.]
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Aяtємιѕα prej Sat 19 Nov 2011 - 3:46

Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.

(ja futa plot une ne vendin tend) [QeSh]
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Durrsaku prej Sat 19 Nov 2011 - 3:48

Anna shkruajti:Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.

(ja futa plot une ne vendin tend) [You must be registered and logged in to see this image.]
epo me mire jane keto fjale qe ja fusim kot te pakten jane ndjenja reale sesa te kopjojme ne faqe interneti
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Aяtємιѕα prej Sat 19 Nov 2011 - 3:51

Dashuria matet me shikime,jo me fjale.

(rendesi ka qe e ke pelqyer dhe do ta ndash me te gjithe pavaresisht se ku e mer) geeegge
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Durrsaku prej Sat 19 Nov 2011 - 3:53

dashuria eshte dashuri seksi eshte seks


Edituar për herë të fundit nga Durrsaku në Sat 19 Nov 2011 - 4:03, edituar 1 herë gjithsej
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Aяtємιѕα prej Sat 19 Nov 2011 - 3:58

Do te doja e cfar sdo t' doja te beja sonte me ty qe ne rrugen e gjate te aventurave t'mia te jesh i pari njeri...
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Durrsaku prej Sat 19 Nov 2011 - 4:08

ti je shpirt per mua tjeter femer si ty nuk dua
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Aяtємιѕα prej Sat 19 Nov 2011 - 4:12

Nqs do ta dish sa te dua
Te dua sa do deti dallget
te dua sa do qielli yjet
te dua sa toka do bimen
Te dua sy syri ime do lotin
Te dua se je engjelli im
Te dua horizonti im?? drag
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Durrsaku prej Sat 19 Nov 2011 - 4:17

i bukur qe fillimi

i embel vazhdimi

i dhimbshem do jete perfundimi
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Aяtємιѕα prej Sat 19 Nov 2011 - 4:19

... Me heshtjen tende, ti se frenon me dot kete shpirt te etur pas teje...
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga EpiKada prej Sat 19 Nov 2011 - 9:45

ckemi zemra ime? si ja ke kaluar ? me ka marre shume malli per ty ....po shume fare dua te te kem afer, te dua shume, mos harro se ne kete bote ekziston nje popull qe te mendon .

(sms dashurie)
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Besa prej Sat 26 Nov 2011 - 0:25

Ti nuk mund te Urresh....

Ti nuk mund te me urresh kurr,sepse Engjejt nuk urrrejne,ato vetem mbrojne.Do ishte e kote te provosh te me urresh mua sepse urrejtja jote do te kthehet ne dashuri dhe dashuria jote ne mbrojtje per mua...
Ti nuk mund te me urresh sepse tashme un jam pjese e jetes tende,jam cope e zemres tende.Te me urresh mua do te thote te urresh vetveten.
Sa here qe ti vuan une vuaj bashke me ty,sa here qe merr fryme un marr fryme bashke me ty,sa here qe ti qesh un qesh bashke me ty.Sa here qe ti me urren un te adhuroj.
Te dhashe zemren time qe te jete me ty ne cdo hap te jetes tende.
Te solla prane engjejt e mi per te qendruar perjetesisht me ty ne ditet bukura e te veshtira.
E di qe nuk mund te me urresh edhe pse ke deshire edhe pse do te me harrosh nuk mundesh sepse un jam gjithmon me ty jashte dhe brenda teje.
Edhe pse nuk te kam prekur kurre e ndjej qe jam Brenda teje,ne nje vend te vogel ne fund te zemres tende.
Sa here qe ti me kujton mua ti vuan,ti do qe te flesh por nuk mundesh sepse imazhi im te mundon,do te me kesh prane dhe sa here ti e kerkon kete un jam aty me ty....
Une vuaj njesoj si ty vetem se nuk qaj,ne keto momente po degjoj te njejten kenge qe po degjon ti por vetem me nje ndryshim,ti tani po qan kurse un jo.Brenda ne lotet e tu jam une.Ti je nje pike loti dhe prandaj une nuk qaj sepse kam frike se mos te te humbas.Dhe keshtu mbaj gjithcka Brenda meje.Dhe kjo me ben te vuaj akoma me shum.Une linda per ty edhe pse kete e kuptova pas shum kohesh.
Linda per te te bere te lumtur,kurse ti per te me bere te vuaj.Jam e bindur qe ne keto momente po qan,po Brenda ketyre loteve jam une,ti me sheh ne enderr ndersa un s`do te enderroj kurre sepse endrra ime fillon kur flas me ty.
Te jesh e bindur per dicka::::
JE PJESA ME E BUKUR E JETES TIME,ndersa un personazhi negativ i librit tend...
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Durrsaku prej Sat 26 Nov 2011 - 0:28

Besa shkruajti:Ti nuk mund te Urresh....

Ti nuk mund te me urresh kurr,sepse Engjejt nuk urrrejne,ato vetem mbrojne.Do ishte e kote te provosh te me urresh mua sepse urrejtja jote do te kthehet ne dashuri dhe dashuria jote ne mbrojtje per mua...
Ti nuk mund te me urresh sepse tashme un jam pjese e jetes tende,jam cope e zemres tende.Te me urresh mua do te thote te urresh vetveten.
Sa here qe ti vuan une vuaj bashke me ty,sa here qe merr fryme un marr fryme bashke me ty,sa here qe ti qesh un qesh bashke me ty.Sa here qe ti me urren un te adhuroj.
Te dhashe zemren time qe te jete me ty ne cdo hap te jetes tende.
Te solla prane engjejt e mi per te qendruar perjetesisht me ty ne ditet bukura e te veshtira.
E di qe nuk mund te me urresh edhe pse ke deshire edhe pse do te me harrosh nuk mundesh sepse un jam gjithmon me ty jashte dhe brenda teje.
Edhe pse nuk te kam prekur kurre e ndjej qe jam Brenda teje,ne nje vend te vogel ne fund te zemres tende.
Sa here qe ti me kujton mua ti vuan,ti do qe te flesh por nuk mundesh sepse imazhi im te mundon,do te me kesh prane dhe sa here ti e kerkon kete un jam aty me ty....
Une vuaj njesoj si ty vetem se nuk qaj,ne keto momente po degjoj te njejten kenge qe po degjon ti por vetem me nje ndryshim,ti tani po qan kurse un jo.Brenda ne lotet e tu jam une.Ti je nje pike loti dhe prandaj une nuk qaj sepse kam frike se mos te te humbas.Dhe keshtu mbaj gjithcka Brenda meje.Dhe kjo me ben te vuaj akoma me shum.Une linda per ty edhe pse kete e kuptova pas shum kohesh.
Linda per te te bere te lumtur,kurse ti per te me bere te vuaj.Jam e bindur qe ne keto momente po qan,po Brenda ketyre loteve jam une,ti me sheh ne enderr ndersa un s`do te enderroj kurre sepse endrra ime fillon kur flas me ty.
Te jesh e bindur per dicka::::
JE PJESA ME E BUKUR E JETES TIME,ndersa un personazhi negativ i librit tend...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Dori_sweet prej Sat 26 Nov 2011 - 2:05

Me thuaj prit do te pres perjet,
me thuaj ik,zdo me shohesh kurr ne jete
tani jam mesuar lotet per mua nuk jan me te huaj,e vrave zemren thyer…ajo qe te deshi tani eshte zhgenyer…
-Me thuaj a ja fal ti vetes: ku le dushurin e premtuar,ku le endrrat e
vajzes se dashuruar, fike shpresen qe jetuam…pse bem gjith at luft kur
tani jemi si te huaj.
I more te gjitha ma mer edhe jeten por dije se ne fund k...e me mallku veten…
-Te kujtohet dita kur me fale shum drite, dielli nuk rrezonte ishe ti o
engjulli im,ti qe zemres mi dhe shpres per ty qe un linda e nga
trathtija jote po vdes…te gjitha keto tani ku mbeten a ka faj nje
engjull qe per ty e jep jeten…
-Falma zot mekatin qe gjithmon e
dashurova,fali ati lumturi qe un kurr nuk i gezova,falja endrat me te
bukura qe une sja dhurova,dhembjet e ti mi jep mua se un me ta u mesova…
Mos e lendo o zot si me lendoj ai mua edhe pse mua me ka vra te keqen
nuk ja dua..mendova se je engjull kur ne sy me shikove e vetem te me
lendosh ti ket e mendove,trathtove besimin more rrugen e
gabuar,dashurin qe engjujt na dhuruan ti e leshove nga duart…
-Ji
lumtur me ate qe je se per ne te dy nuk ka qen e shkruar,un do ulem do
qaj ne erresir e ti jetoje jeten edhe per mua.Nuk dua perjet te me
harrosh lexoje ket leter qe po ta shkruaj,ndosha ‘DIKUR’ ‘DIKU’ do ti
kujtosh lotet e vajzs see dashuruar…
- Mos bej zemren gur duaji te
te duan, mos hap tjetra plag ne zemret e dashuruar…mbaje foret ne gjoks
shtrengoje me dy duar,jepi asaj lumturi at qe kurr nuk ma dhe mua…
-Ndoshta nje dite do me marr malli ti shoh ata sy, ahh sa do e mallkoj fatin qe nuk jam me me ty.
Do ulem ne nje qoshe e do qaj per fatin tim,per at fat te mallkuar qe ma varrosi shpirtin tim…
-Prandaj un po vdes e ti jeto por keto plag mos i harro,ndosha nje dite do te kujtohesh e do me vije mire nese do pendohesh…
Sa do te doja te kisha pran Vend te asaj qe ne krah po e mban,tme
dhuroje puthje pa fund te gjesh aty lumturin ku nuk e gjen askund…
-nuk kam inat per at qe mban ne krah nuk ka rendesi vetem ji i lumtur
ti, ne darsem tende do te vi, perball teje do te rri…per te me njoh me
mire do jem e vesHur me te zii,te gjith do te ngrem dolli tuajen
lumturi,e goten qe ke ti do jet e mbushur me lot e mi.
Me nje buzeqeshje te brisht do ju uroj lumturi,e ne heshtje do te bertas i MALLKUAR QOFSH TI…
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Next prej Mon 28 Nov 2011 - 9:47

Vetëm dashuria nuk mjafton.... për
ata që nuk dinë se çfarë ajo është...
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga kasperi prej Mon 28 Nov 2011 - 21:13

[You must be registered and logged in to see this image.] jame duke i ngrene dhe duke te kujtuar

se si me dashuri mi ke dhuruar
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga dajti modh prej Mon 28 Nov 2011 - 21:27

spaska asnje mesazh per mua .................si perhere i pa fat [You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Anakonda prej Fri 2 Dec 2011 - 17:59

Te Dua!!!!
Po deshe vertetoje,behu mjek dhe zemren time operoje.
Gjaku im do te ngrije ne duart e tua dhe do te dale fjala:- Te dua.!!!!

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Darius prej Sat 3 Dec 2011 - 10:27

5 petale formojne nje lule, 5 gishta formojne nje dore, 5 shkronja formojne TE DUA!
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga EMI prej Sat 3 Dec 2011 - 13:33

i love you qamet... [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Shkembi prej Sat 3 Dec 2011 - 13:37

Mos rri mbi varin tim
Duke lotuar
Nuk jam aty
Nuk jam shuar

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga CuN@BosS/ prej Sat 3 Dec 2011 - 13:42

A ke nerva me e lexu ! [You must be registered and logged in to see this image.]
Kthehu ne shtepi,
kthehuuuuuuu te lutemmmmmmmmmmm.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
[You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga EMI prej Sat 3 Dec 2011 - 13:53

me ka marr malli per ty, ku je? ktheu te lutem..me mungon shume... (sorry)
ku je te hongshin qent jarebi..... [QeSh] [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Shkembi prej Sat 3 Dec 2011 - 14:12

EMI shkruajti:me ka marr malli per ty, ku je? ktheu te lutem..me mungon shume... (sorry)
ku je te hongshin qent jarebi..... [QeSh] [QeSh] [QeSh]
c'far race i do qent mi Emi Një Dedikim.. - Faqe 4 426788 Një Dedikim.. - Faqe 4 426788 Një Dedikim.. - Faqe 4 426788

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga CuN@BosS/ prej Sat 3 Dec 2011 - 14:13

E sa katile u tregove aman si ste erdhi pak gjynaf [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
[You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga EMI prej Sat 3 Dec 2011 - 14:14

SHKEMBI shkruajti:
EMI shkruajti:me ka marr malli per ty, ku je? ktheu te lutem..me mungon shume... (sorry)
ku je te hongshin qent jarebi..... [QeSh] [QeSh] [QeSh]
c'far race i do qent mi Emi Një Dedikim.. - Faqe 4 426788 Një Dedikim.. - Faqe 4 426788 Një Dedikim.. - Faqe 4 426788
101 dalmatet..hahha
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga EMI prej Sat 3 Dec 2011 - 14:14

Cun@Boss/ shkruajti:E sa katile u tregove aman si ste erdhi pak gjynaf [You must be registered and logged in to see this image.]
kur te mushet menja ty, ma bej vet me sy...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Shkembi prej Sat 3 Dec 2011 - 14:16

EMI shkruajti:
Cun@Boss/ shkruajti:E sa katile u tregove aman si ste erdhi pak gjynaf [You must be registered and logged in to see this image.]
kur te mushet menja ty, ma bej vet me sy...
harove ti thush se me cilin sy,me ate me xham,apo ate pa xham

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga EMI prej Sat 3 Dec 2011 - 14:17

SHKEMBI shkruajti:
EMI shkruajti:
Cun@Boss/ shkruajti:E sa katile u tregove aman si ste erdhi pak gjynaf [You must be registered and logged in to see this image.]
kur te mushet menja ty, ma bej vet me sy...
harove ti thush se me cilin sy,me ate me xham,apo ate pa xham
vazhdimi eshte: goca ka Tr plot fiksim te kam ty....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Shkembi prej Sat 3 Dec 2011 - 14:18

EMI shkruajti:
SHKEMBI shkruajti:
EMI shkruajti:me ka marr malli per ty, ku je? ktheu te lutem..me mungon shume... (sorry)
ku je te hongshin qent jarebi..... [QeSh] [QeSh] [QeSh]
c'far race i do qent mi Emi Një Dedikim.. - Faqe 4 426788 Një Dedikim.. - Faqe 4 426788 Një Dedikim.. - Faqe 4 426788
101 dalmatet..hahha
po ti i dashke me i perkedhel mi

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga EMI prej Sat 3 Dec 2011 - 14:19

SHKEMBI shkruajti:
EMI shkruajti:
SHKEMBI shkruajti:
EMI shkruajti:me ka marr malli per ty, ku je? ktheu te lutem..me mungon shume... (sorry)
ku je te hongshin qent jarebi..... [QeSh] [QeSh] [QeSh]
c'far race i do qent mi Emi Një Dedikim.. - Faqe 4 426788 Një Dedikim.. - Faqe 4 426788 Një Dedikim.. - Faqe 4 426788
101 dalmatet..hahha
po ti i dashke me i perkedhel mi
ok pastor tedesk pra..
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Aяtємιѕα prej Sat 3 Dec 2011 - 14:21

Do te doja se cfare s'do te doja te bej sonte me ty qe ne rrugen e gjate te aventurave te mia te jesh i pari njeri...
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Shkembi prej Sat 3 Dec 2011 - 14:21

po te bie racen e shalit

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Shkembi prej Sat 3 Dec 2011 - 14:26

Kthehu,syri po me loton
Kthehu,zemra po vajton
Kthehu,shpirti po lengon
Kthehu,trupi po tretet
Kthehu se po vdes

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Aяtємιѕα prej Sat 3 Dec 2011 - 14:52

Sa trishtim qe s'te kam prane...me je kudo ti fantazme e ndjenjes sime...
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga CuN@BosS/ prej Sat 3 Dec 2011 - 15:02

Si fantazma me afrohesh si Vampiri neper filma kerkon leket te mi maresh me te puthura edhe krisma [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
[You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga EMI prej Sat 3 Dec 2011 - 15:07

Cun@Boss/ shkruajti:Si fantazma me afrohesh si Vampiri neper filma kerkon leket te mi maresh me te puthura edhe krisma [You must be registered and logged in to see this image.]
vampire dhe lukane... seria fundit... Një Dedikim.. - Faqe 4 426788 Një Dedikim.. - Faqe 4 426788 Një Dedikim.. - Faqe 4 426788
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Next prej Sun 4 Dec 2011 - 4:49

Kur ndjenja mbush gjithcka,nuk ka me vend per kohen,njeriu ka arritur brigje te tjera,jashte saj.
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Sun 4 Dec 2011 - 11:24

Tdw.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Arabela prej Thu 22 Dec 2011 - 2:23

missing youuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 876899 876899 :v24ctrskni3iec :v24ctrskni3iec
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 4 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi