Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një Dedikim.. - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Një Dedikim..

Faqja 5 e 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Një Dedikim..

Mesazh nga alketa-fr prej Mon 20 Sep 2010 - 6:58

First topic message reminder :

kopjen tem ki me kerku, po von ka me tu kujtu, origjinalen e pate, po zdite me e dashuru.....
alketa-fr
alketa-fr
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1447
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Tue 10 Jan 2012 - 10:19

Nuk do mundesha dot sot te ndaloja kujtesen..Edhe pse shpeshhere mes dhimbjesh e mallkoj..Eshte njelloj te thuash qe nuk kam ekzistuar !..Apo mos vete jeta eshte nje loje?!..Nuk mundohem sot te te harroj..Dhe pse shija hidhur shpirtin ma mundon..Thone qe ne kete bote ku jemi kalimtare...Lum ai qe pa hile dhe plot ndjenje dashuron.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga CuN@BosS/ prej Wed 11 Jan 2012 - 13:58

Bishti maces plot me lesh ,lexo letren e mos qesh , kur ta shohesh siper ne drru kape prej bishti e mendo per mu [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
[You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Aяtємιѕα prej Wed 11 Jan 2012 - 14:05

hahaah te marte e mira ty (tongueout)

Nuk dua perkrahe nje mashkull qe te kete fytyren me te bukur se karakterin.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Shkembi prej Wed 11 Jan 2012 - 14:06

hahahaha i madh je plako hahahaha po macja leshtore ishte hahahha apo larushe hahahaha

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Maksi prej Wed 11 Jan 2012 - 21:43

Te dua, pa ditur si, kur dhe nga! Te dua pa paragjykime dhe mendjemadhesi. Keshtu te dua, sepse nuk mundem te te dua ndryshe!
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga EMI prej Wed 11 Jan 2012 - 22:10

Cun@Boss/ shkruajti:Bishti maces plot me lesh ,lexo letren e mos qesh , kur ta shohesh siper ne drru kape prej bishti e mendo per mu [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
hahahah oty jarebi sa kam qesh...besoj se per komshijen tate e kishe bosso...per kumuen komleshen..hahahhaha
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga CuN@BosS/ prej Thu 12 Jan 2012 - 16:25

EMI shkruajti:
Cun@Boss/ shkruajti:Bishti maces plot me lesh ,lexo letren e mos qesh , kur ta shohesh siper ne drru kape prej bishti e mendo per mu [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
hahahah oty jarebi sa kam qesh...besoj se per komshijen tate e kishe bosso...per kumuen komleshen..hahahhaha

Mos qesh se do rrudhesh (tongueout) ,Se gjete para syve e ke se shikon (tongueout)


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
[You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga EMI prej Fri 13 Jan 2012 - 11:25

Cun@Boss/ shkruajti:
EMI shkruajti:
Cun@Boss/ shkruajti:Bishti maces plot me lesh ,lexo letren e mos qesh , kur ta shohesh siper ne drru kape prej bishti e mendo per mu [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
hahahah oty jarebi sa kam qesh...besoj se per komshijen tate e kishe bosso...per kumuen komleshen..hahahhaha

Mos qesh se do rrudhesh (tongueout) ,Se gjete para syve e ke se shikon (tongueout)
haha ti drryqo..e kush ishe ti se se mora vesh une..macja apo letrra... Një Dedikim.. - Faqe 5 426788 Një Dedikim.. - Faqe 5 426788 Një Dedikim.. - Faqe 5 426788
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga CuN@BosS/ prej Sun 15 Jan 2012 - 14:47

Une pi birr, ti pi kos
une pi konjak, ti pi dhall
une haj buk,e ti gjel deti
ma le Njehere
se nuk u be Qameti ! Një Dedikim.. - Faqe 5 426788 (tongueout)


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
[You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Aяtємιѕα prej Sun 15 Jan 2012 - 14:53

Une po shkoj
se gjumi me keputi
ti shkruj mesazhe
por mendjen e ke ksajde :541221:
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Shkembi prej Sun 15 Jan 2012 - 15:06

po na flasin me rime
kushedi se cdo bejne tani :541221:

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga EMI prej Mon 16 Jan 2012 - 2:44

Cun@Boss/ shkruajti:Une pi birr, ti pi kos
une pi konjak, ti pi dhall
une haj buk,e ti gjel deti
ma le Njehere
se nuk u be Qameti ! Një Dedikim.. - Faqe 5 426788 (tongueout)
hahah sa i modh eshte ky..i vetmi ne lloin e vet... Një Dedikim.. - Faqe 5 426788 Një Dedikim.. - Faqe 5 426788 Një Dedikim.. - Faqe 5 426788
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Labja prej Mon 16 Jan 2012 - 3:24

sonde ne dark dil ne drita dhe veshto yjet,
ai ylli qe ndricon me shume
ka te njejtin emer qe ke edhe ti
eshte ylli qe i vodha qellit per ty
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Mon 16 Jan 2012 - 3:26

Te Dua
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Aяtємιѕα prej Mon 16 Jan 2012 - 4:45

Sa me ka marre malli te perqafoj 1 person qe e dua shummm..
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Shkembi prej Mon 16 Jan 2012 - 4:46

per kete lart,ta perqafoj

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Aяtємιѕα prej Mon 16 Jan 2012 - 5:04

Mos harro se mungesa ime te sjell vec mall
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga dajti modh prej Mon 16 Jan 2012 - 5:06

:tel: :tel: ambulanca
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Labja prej Mon 16 Jan 2012 - 5:12

[You must be registered and logged in to see this image.]per emrin [You must be registered and logged in to see this image.]
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga dajti modh prej Mon 16 Jan 2012 - 5:16

123445 te pelqen ,, afrou merre me buze :lol!:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Aяtємιѕα prej Mon 16 Jan 2012 - 5:18

Do Bej Gjithcka Per Ne Dy.. Qe Ti Tme Kesh Mua E Une Te Kem Ty :P
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Labja prej Mon 16 Jan 2012 - 5:20

po shume i bukur [You must be registered and logged in to see this image.] ja e mora [You must be registered and logged in to see this image.]
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga dajti modh prej Mon 16 Jan 2012 - 5:24

ti qe more lulen ..
me buzet e tua..
di sec do te thote ..
fjala te DUA .
................... 00027003
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Labja prej Mon 16 Jan 2012 - 5:27

ti qe lulen ma dhurove....
me thuaj edhe se cdo te thot...
fjala te dua
.......... [You must be registered and logged in to see this image.]
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga dajti modh prej Mon 16 Jan 2012 - 5:32

afro veshin,,
pak tek une ,,
do ta them..
kur te jesh ne gjume..
...................................
celebrate005 celebrate005 celebrate005
dhe nga gjumi..
kur te zgjohesh..
me kete fjale ..
te DASHUROHESH ..
.................................... [Ok]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Labja prej Mon 16 Jan 2012 - 5:37

me fjalet qe ne gjume me the....
zemeren time sec e ber per vete.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Erii prej Mon 16 Jan 2012 - 5:39

jo mos shko te dajti
por per tek un futja vrapit :541221:
Erii
Erii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 421
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/05/2011
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Labja prej Mon 16 Jan 2012 - 5:40

[You must be registered and logged in to see this image.]ja po vij tek ti ateher
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Aяtємιѕα prej Mon 16 Jan 2012 - 5:42

Nuk po te shkruaj per te te thene se te dua shume, jo as per te te thene se per ty po derdh lot ne keto momente. Ajo qe sot me shtyn te shkruaj eshte malli qe kam per ty. Vertet ne keto momente po ndjej mall. Edhe pse me nuk kam ndjenje dashurie, mallin e respektoj. Respekti per ty eshte e vetmja ndjenje qe me ka mbetur brenda meje dhe nuk po dua ta zhduk. Dhe malli ne keto momente nuk po me le vertet te qete.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Erii prej Mon 16 Jan 2012 - 5:43

Reta labja shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]ja po vij tek ti ateher

rend o rend ,rend si maratonomak
se dashurin tone do e bejm parajs 432965
Erii
Erii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 421
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/05/2011
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Labja prej Mon 16 Jan 2012 - 5:47

Erii shkruajti:
Reta labja shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]ja po vij tek ti ateher

rend o rend ,rend si maratonomak
se dashurin tone do e bejm parajs [You must be registered and logged in to see this image.]
po provoj te vij tek ti po rrugen sec e humba dhe tek tij s'di me si te vij [You must be registered and logged in to see this image.]
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga dajti modh prej Mon 16 Jan 2012 - 5:48

Erii shkruajti:
Reta labja shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]ja po vij tek ti ateher

rend o rend ,rend si maratonomak
se dashurin tone do e bejm parajs 432965
keto ta marrin gocen..
pa nje e pa dy ..
sguxon me ja fut gjumit..
a me mbyll njerin sy ..
............................................. :541221:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Labja prej Mon 16 Jan 2012 - 5:50

dajti modh shkruajti:
Erii shkruajti:
Reta labja shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]ja po vij tek ti ateher

rend o rend ,rend si maratonomak
se dashurin tone do e bejm parajs [You must be registered and logged in to see this image.]
keto ta marrin gocen..
pa nje e pa dy ..
sguxon me ja fut gjumit..
a me mbyll njerin sy ..
............................................. [You must be registered and logged in to see this image.]
he se gocen duhet ta mbash si princesh qe mos te iki [You must be registered and logged in to see this image.]
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Erii prej Mon 16 Jan 2012 - 5:51

Reta labja shkruajti:
Erii shkruajti:
Reta labja shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]ja po vij tek ti ateher

rend o rend ,rend si maratonomak
se dashurin tone do e bejm parajs [You must be registered and logged in to see this image.]
po provoj te vij tek ti po rrugen sec e humba dhe tek tij s'di me si te vij [You must be registered and logged in to see this image.]

ndiq rrugen e ndjenjes
se tek un te sjelll
eja shpejt yemer
se ty un te pres
Erii
Erii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 421
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/05/2011
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga dajti modh prej Mon 16 Jan 2012 - 5:54

Reta labja shkruajti:
dajti modh shkruajti:
Erii shkruajti:
Reta labja shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]ja po vij tek ti ateher

rend o rend ,rend si maratonomak
se dashurin tone do e bejm parajs [You must be registered and logged in to see this image.]
keto ta marrin gocen..
pa nje e pa dy ..
sguxon me ja fut gjumit..
a me mbyll njerin sy ..
............................................. [You must be registered and logged in to see this image.]
he se gocen duhet ta mbash si princesh qe mos te iki [You must be registered and logged in to see this image.]
........................................
Une po mundohem..
zemren tja lexoj..
dhe zemra dha pergjigjen..
me te s,DUA te shkoj ..
......................................... :541221: :541221: :541221:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Labja prej Mon 16 Jan 2012 - 5:56

Erii shkruajti:
Reta labja shkruajti:
Erii shkruajti:
Reta labja shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]ja po vij tek ti ateher

rend o rend ,rend si maratonomak
se dashurin tone do e bejm parajs [You must be registered and logged in to see this image.]
po provoj te vij tek ti po rrugen sec e humba dhe tek tij s'di me si te vij [You must be registered and logged in to see this image.]

ndiq rrugen e ndjenjes
se tek un te sjelll
eja shpejt yemer
se ty un te pres
rrugen e ndjenjes un po ndjek
por ajo s'me sjell tek ti [You must be registered and logged in to see this image.]
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Erii prej Mon 16 Jan 2012 - 5:58

Reta labja shkruajti:
Erii shkruajti:
Reta labja shkruajti:
Erii shkruajti:
Reta labja shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]ja po vij tek ti ateher

rend o rend ,rend si maratonomak
se dashurin tone do e bejm parajs [You must be registered and logged in to see this image.]
po provoj te vij tek ti po rrugen sec e humba dhe tek tij s'di me si te vij [You must be registered and logged in to see this image.]

ndiq rrugen e ndjenjes
se tek un te sjelll
eja shpejt yemer
se ty un te pres
rrugen e ndjenjes un po ndjek
por ajo s'me sjell tek ti [You must be registered and logged in to see this image.]

dashuria te ka verbu
e ste le rrugen me shiku
drejt meje je duke vrapu
por ec pa u ndalu
Erii
Erii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 421
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/05/2011
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Labja prej Mon 16 Jan 2012 - 5:58

dajti modh shkruajti:
Reta labja shkruajti:
dajti modh shkruajti:
Erii shkruajti:
Reta labja shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]ja po vij tek ti ateher

rend o rend ,rend si maratonomak
se dashurin tone do e bejm parajs [You must be registered and logged in to see this image.]
keto ta marrin gocen..
pa nje e pa dy ..
sguxon me ja fut gjumit..
a me mbyll njerin sy ..
............................................. [You must be registered and logged in to see this image.]
he se gocen duhet ta mbash si princesh qe mos te iki [You must be registered and logged in to see this image.]
........................................
Une po mundohem..
zemren tja lexoj..
dhe zemra dha pergjigjen..
me te s,DUA te shkoj ..
......................................... [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
se vertet e zemren e saj do
atehr mundohu qe zemren tja rrembesh [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Labja prej Mon 16 Jan 2012 - 6:00

Erii shkruajti:
Reta labja shkruajti:
Erii shkruajti:
Reta labja shkruajti:
Erii shkruajti:
Reta labja shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]ja po vij tek ti ateher

rend o rend ,rend si maratonomak
se dashurin tone do e bejm parajs [You must be registered and logged in to see this image.]
po provoj te vij tek ti po rrugen sec e humba dhe tek tij s'di me si te vij [You must be registered and logged in to see this image.]

ndiq rrugen e ndjenjes
se tek un te sjelll
eja shpejt yemer
se ty un te pres
rrugen e ndjenjes un po ndjek
por ajo s'me sjell tek ti [You must be registered and logged in to see this image.]

dashuria te ka verbu
e ste le rrugen me shiku
drejt meje je duke vrapu
por ec pa u ndalu
ateher ti behu dirte e syve te mi
dhe rugen me trego
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Erii prej Mon 16 Jan 2012 - 6:03

Reta labja shkruajti:
Erii shkruajti:
Reta labja shkruajti:
Erii shkruajti:
Reta labja shkruajti:
Erii shkruajti:
Reta labja shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]ja po vij tek ti ateher

rend o rend ,rend si maratonomak
se dashurin tone do e bejm parajs [You must be registered and logged in to see this image.]
po provoj te vij tek ti po rrugen sec e humba dhe tek tij s'di me si te vij [You must be registered and logged in to see this image.]

ndiq rrugen e ndjenjes
se tek un te sjelll
eja shpejt yemer
se ty un te pres
rrugen e ndjenjes un po ndjek
por ajo s'me sjell tek ti [You must be registered and logged in to see this image.]

dashuria te ka verbu
e ste le rrugen me shiku
drejt meje je duke vrapu
por ec pa u ndalu
ateher ti behu dirte e syve te mi
dhe rugen me trego
drit e zemres un te behem
te ndricoj cdo gje tenden
te ndricoj e te gezoj
dua shum te te perqafoj
Erii
Erii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 421
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/05/2011
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 5 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 5 e 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi