Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një Dedikim.. - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një Dedikim.. - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Një Dedikim..

+65
Sweetheart
Arian 123
Lolita
Zeshkane
Klio
Robi dashuris
Anila
Nella
leta
bobi 10
Malsori
Petriti
fioll
asja1
Ailin
Lazdrane
Esba
T_o_n_i
Xhan
Neta E
Sasha
Oni
mister.albania
Samuela
il conte
Medina
An0nim
avokati i erresires
*Sweety*
Emona
Space
Erii
Labja
Anakonda
Next
Dori_sweet
Shkembi
AlBora
CuN@BosS/
Aяtємιѕα
Durrsaku
tironse
Besa
Yll Qielli
EMI
Maksi
Arabela
Darius
anxhela@love
esmerina
Docteur
EpiKada
dajti modh
kasperi
aLbinna.
Aristogata
Єямєℓiиdå
Elisaaa
stralli
Alberti
pexha
leona
Shaban Cakolli
WebMaster
alketa-fr
69 posters

Faqja 2 e 17 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Një Dedikim..

Mesazh nga alketa-fr Mon 20 Sep 2010 - 6:58

First topic message reminder :

kopjen tem ki me kerku, po von ka me tu kujtu, origjinalen e pate, po zdite me e dashuru.....
alketa-fr
alketa-fr
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1447
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Sat 15 Jan 2011 - 11:25

Ndonjëherë vetëm një buzëqeshje,
një shikim të vjedhur,
një gjest.
Ndonjëherë ajo merr vetëm pak fjalë,
ndonjehere ndjehesh large ku muzika te pushton
edhe krijon nje iluzion te pa pare
Ndonjëherë me mjafton kur ti je edhe me perqafon
Me mjafton te them se me dashuron
me lendon edhe me largon ..
por kurre mos e harro se rikthin nuk ka perjithmon
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga dajti modh Sat 15 Jan 2011 - 11:29

kam deshire kete nate..
qe te jem me ty...
te kujtojm netet..
kur rrinim ne te dy...
...............................
dhe nata mos te mbaroje..
deri ne agim..
kur te zbardhi dita..
te jesh ke shpirti im..
.......................................
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Sat 15 Jan 2011 - 11:32

Pasi zemra ime ishte fikur,
Atëherë kur të takova, XXXX,
dhe një dritë ishte djegur në zemrën time,
me një mbishkrim: miqësi,
por së shpejti pas këtij shkrimi
është kthyer në: dashuri.
Tani unë jam e varur,
nga shikimet e tua
edhe pergjithmone do te them te dua
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga dajti modh Sat 15 Jan 2011 - 11:35

sonte mora leter..
dhe shkrova disa fjale..
por fjala me e bukur..
nga zemra sec ka dale..
.....................................

:00000: :00000:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Sat 15 Jan 2011 - 11:39

Ndiqni zemrën tuaj
nën retë e errëta te shiut
mbivendosen nga mbytja.
Të marrë këtë të zemrës
nën një pemë qershie
dhe tregojnë atë
Çfarë është dashuria e vërtetë
nje pasioni i pa fund dashurie
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga dajti modh Sat 15 Jan 2011 - 11:47

eja ketu prane ..
se fort mire me ndien..
edhe kur sje afer..
eren ti e len ..
..........................
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Sat 15 Jan 2011 - 11:52

Ti amo,
Ti amo perchè non riesco ad odiarti.
Ti odio
perchè l’odio può nascere dal più profondo amore.
Ti amo perchè sai dare un senso alla mia vita,
perchè mi consoli,
quando vivo la tempesta che è dentro di me.
Ti amo perchè sei il mio porto
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga dajti modh Sat 15 Jan 2011 - 11:53

na e perkthe ne shqip eri se se kuptojm [smile_1]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Sat 15 Jan 2011 - 12:00

Hahaha he ore edhe ti se mezi e shkruajta
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga dajti modh Sat 15 Jan 2011 - 12:11

n.q.s ti ke ftohte ..
sonte kete nate..
psheretime ime..
te ngroht ty ne ket shtrat..
...........................................
n.q.s edhe kjo..
nuk diesh mire..
te le buzet e mija ..
gjeri ne te gdhire ..
...........................
:gocebukur: :gocebukur: :gocebukur:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Sat 15 Jan 2011 - 12:12

Te dua , sepse unë nuk mund t'ju urrejë juve.
sepse urrejtja mund të vijnë nga dashuria thellë.
Te dua sepse ju dini ti jepni kuptim jetës Time,
sepse me keshillon si stuhia e gjalle ,
Kur hyn brenda meje.
Te dua sepse ju jeni porta e jetes time
Edhe frymemarrja e dashurise se pa harruar

Ta perktheva dajto
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga dajti modh Sat 15 Jan 2011 - 12:15

rrofsh mi tata KLEA ..
per kete perkthim..
qenka kjo dicka ..
por vec s,paska rime ..
......................................
:thankyou: :thankyou: :thankyou:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Sat 15 Jan 2011 - 12:20

E vertet qe ska rime sepse jan thenje qe jan italisht edhe po ta lexosh italisht ka rim prandaj haha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga EpiKada Sun 16 Jan 2011 - 5:41

te kam pare ne enderr ti dhenderr une nuse.... [smile_1] [smile_1]
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga dajti modh Sun 16 Jan 2011 - 5:47

erdhe si furtuna..
si nje uragan..
qe gjithcka qe gjen..
para e perlan..
..........................
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Fri 4 Mar 2011 - 8:53

S'e di a do të shoh me o drite?
S'e di pa ty çdo bëj o yll
Pa ty kjo botë me duket një pyll
Pa ty kjo botë s'do këtë kuptim
S'e di o fiksim i trurit tim.
S'e di valle a do të duroj
Pa e puthur me atë goje
Pa e prekur me atë dorë
S'e di a do ndjej me nxehte a bore.
S'e di sa gjatë do të vazhdoje
Por di sa shumë të dëshiroj
E di sa shumë ti me gezon
Kur pak vëmendje me kushton.
E ndjej se shumë do të të dua
Sa kohe këto buze do me puthin mua
Sa kohe që zemra do t'me punoje
Emrin tënd do të kem ne goje.
S'e di sa shumë do të zgjase kjo jetë
S'di si do shkoje ne të vërtetë
Por diçka di me siguri
Mendova se isha drita jote ne erresire
Gezimi jot ne trishtim
Zjarri jot ne grice
mengova gabim e di
me the vet ti,e pash
me fal shum për bezdisjen
nëse të thash se je airi im
jeta ime shpirti im
gjysma ime që sjetoj dot paty
por un jetoj dhe pa ty mos ke frikë
crendesi ka nëse jeta ime është shkretire
nëse shpirti sme buzeqesh
nëse dhimbja me trete
rëndësi ka që jetoj dhe pa ty
mos ne buzeqeshje ne trishtim
Po shkoj me the
dhe dy pika loti t'nrine ne sy!
Po shkoj me the
atje ku malli do t'me trete për ty!
Do shkosh të thash
po un cfar të t'jap si kujtim?
Para se t'nisesh
trete n'zemër mallin tim!
Sa herë që shuhet 1 yll ne qiell
2 pika loti m'ndrijn ne sy!
Ne shpirtin tim nuk ka me diell
por ka veç mall, veç mall për Ty
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 29 Jun 2011 - 18:50

Tema kalon tek kategoria e Dashurise&Romances
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Thu 7 Jul 2011 - 4:17

WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga kasperi Fri 29 Jul 2011 - 2:33

Nje kafe per ty por te percjelle me nje llokum

sepse te dua afer meje secilen here e me shume[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Docteur Fri 29 Jul 2011 - 17:05

Dashuria ka dy ane neg dhe poz mundohuni te rrini tek e dyta sepse jeta nuk eshte miliona vjet
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Fri 5 Aug 2011 - 6:31

WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga esmerina Fri 5 Aug 2011 - 9:44

Psikologu_wolf shkruajti:Dashuria ka dy ane neg dhe poz mundohuni te rrini tek e dyta sepse jeta nuk eshte miliona vjet
Me se e sakte ,,,po ja qe shumica anojn tek e para,.
esmerina
esmerina
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 361
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Docteur Fri 5 Aug 2011 - 19:39

esmerina shkruajti:
Psikologu_wolf shkruajti:Dashuria ka dy ane neg dhe poz mundohuni te rrini tek e dyta sepse jeta nuk eshte miliona vjet
Me se e sakte ,,,po ja qe shumica anojn tek e para,.
spese disa here verbohemi dhe zgjedhim njeriun e gabuar dhe prape ste mbushet mendja se ai seshte per ty keshtu qe kur gjejme ate qe do jete enkas i lindur per ne dashuria ska me lendime...keshtu qe normal njerzit merziten shume ne gjera qe i lendojne pak dhe kjo se pershkak truri i njeriut lidhet me nje fije te holle dhe te dobet psiqike nga cdo lendim merr pesim,por cdo gje ka nje kurim thjesht flit me trurin tend dhe i jep zgjidhje dhe jo me mendjen tende
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Poezi Shqip Dashuria

Mesazh nga anxhela@love Mon 17 Oct 2011 - 7:52

Ne kete vend te qete po rri
Po mendoj per ty
Dhe te shktrenjten Dashuri
Momentet qe ishim bashke po kujtoj
Dhe po pyes veten se ndoshta
Akoma te dashuroj
Eshte e pamundur te te harroj
Por,per kete gje une do te luftoj
Deshira qe te isha me ty ishte shume e madhe
Por Zoti na ndau ne keto fate
E d,e vogel jam qe te flas per Dashuri
Por,kjo qe po ndodh eshte nje fatkeqesi……
anxhela@love
anxhela@love
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tirana
Postime Postime : 7
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : voleybolli :P

https://www.facebook.com/pages/Ti-Je-Endrra-Qe-Shikoj-Cdo-Nate/15

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga dajti modh Mon 17 Oct 2011 - 7:55

brava brava brava [Ok]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Darius Tue 18 Oct 2011 - 10:18

Si nje enderr magjike hyre ne jeten time me fale dashuri e ndryshove jeten time ti je engjell shpirti im je i vetmi person qe ska zavendsim 00027003
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Arabela Tue 18 Oct 2011 - 20:10

ne brendesine e detit
do struket ndjenja ime
ne yllin e bukur
ku flejne te embla kujtime
Ne pikat e shiut do zbres tek ti
te te shuaj mallin
e te iki perseri[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Maksi Tue 18 Oct 2011 - 20:16

Nese ti do ishe sy une do doja te isha loti qe rridhte prej tij,
nese ti do ishe engjell, do doja te isha krahet e tij,
nese ti do ishe Zemer, do doja te isha gjaku i saj
nese ti do ishe enderr, do doja te isha aktori ne te
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Arabela Tue 18 Oct 2011 - 20:22

Nese te mungoj mos u fut ne mendime
ne valet e detit perfytyro fytyren time
nese ndonjeher te shkon mendja te mua
atehere ne reren e lagur shkruaj te dua
[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Maksi Tue 18 Oct 2011 - 20:32

Nje dite, hena me tha: Nese, ajo te ben te vuash, lere! Nuk i meriton
lotet e tu! Dhe une iu pergjigja: "Ti do mundeshe dot ta lije qiellin
tend te dashur"?
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Arabela Tue 18 Oct 2011 - 20:51

thirre emrin tim
kur te kesh nevoje per mua
do te dergoj shpirtin tim
te largosh vetmine e huaj [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga EMI Fri 21 Oct 2011 - 1:04

Me mbaj ne krahe engjelli im...
ti me mbron, jo s'me lendon...
kam nevoj te shpreh ate qe ndjej per ty.... 3293509517
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Yll Qielli Fri 21 Oct 2011 - 1:11

Edhe pse sme
mendon
shpirti jot sme harron
Mos kujto se une se di
Te mendoj ndonjeher
Gjysma e zemres me ther
Te kujtoj dhe une tani
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Arabela Fri 21 Oct 2011 - 2:13

Arabela shkruajti:thirre emrin tim
kur te kesh nevoje per mua
do te dergoj shpirtin tim
te largosh vetmine e huaj [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Alberti Sat 29 Oct 2011 - 1:36

Kur te filloje shiu, dil perjashta dhe leri te te lagin pikat qe bien nga qielli.. Jane puthjet e Dashurise, qe prej shume kohesh kam dashur te t'i fal!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Besa Sat 29 Oct 2011 - 2:19

Nje dite, hena me tha: Nese, ai te ben te vuash, lere! Nuk i meriton lotet e tu! Dhe une iu pergjigja: "Ti do mundeshe dot ta lije qiellin tend te dashur"?
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Arabela Sat 29 Oct 2011 - 3:09

[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga dajti modh Sat 29 Oct 2011 - 3:13

me mungo ti shume..

ti shume mire e di..

nuk ka jete pa ajer.

as jete pa dashuri.

.............................[You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga tironse Sat 29 Oct 2011 - 3:17

O sms e bukur
shko ku te them une
nese e gjen ne gjume
puthe shume nga une
nese e gjen zgjuar
thuaj se me mungon shume
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga dajti modh Sat 29 Oct 2011 - 3:34

erdhi sms ..

dhe me gjeti zgjuar..

dhe me solli baxho..

per te me kujtuar..

.................................[You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 2 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 17 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi