Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një Dedikim.. - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një Dedikim.. - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Një Dedikim..

+65
Sweetheart
Arian 123
Lolita
Zeshkane
Klio
Robi dashuris
Anila
Nella
leta
bobi 10
Malsori
Petriti
fioll
asja1
Ailin
Lazdrane
Esba
T_o_n_i
Xhan
Neta E
Sasha
Oni
mister.albania
Samuela
il conte
Medina
An0nim
avokati i erresires
*Sweety*
Emona
Space
Erii
Labja
Anakonda
Next
Dori_sweet
Shkembi
AlBora
CuN@BosS/
Aяtємιѕα
Durrsaku
tironse
Besa
Yll Qielli
EMI
Maksi
Arabela
Darius
anxhela@love
esmerina
Docteur
EpiKada
dajti modh
kasperi
aLbinna.
Aristogata
Єямєℓiиdå
Elisaaa
stralli
Alberti
pexha
leona
Shaban Cakolli
WebMaster
alketa-fr
69 posters

Faqja 3 e 17 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Një Dedikim..

Mesazh nga alketa-fr Mon 20 Sep 2010 - 6:58

First topic message reminder :

kopjen tem ki me kerku, po von ka me tu kujtu, origjinalen e pate, po zdite me e dashuru.....
alketa-fr
alketa-fr
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1447
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Yll Qielli Sat 29 Oct 2011 - 4:06

Ku je fut o lanet ah po te gjeta
[@@@@@@]
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Durrsaku Sat 29 Oct 2011 - 4:17

pulla mungon

zogu fluturon [You must be registered and logged in to see this image.]
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 29 Oct 2011 - 5:03

Do doja te te takoja me perpara...e di perse?Sepse nuk duroj dot faktin qe persona te tjere te kane njohur perpara meje personin me te rendesishem per mua.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Durrsaku Sat 29 Oct 2011 - 5:24

te kam dashur te dua dhe do te dua perhere
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Arabela Sat 29 Oct 2011 - 7:28

Anna shkruajti:Do doja te te takoja me perpara...e di perse?Sepse nuk duroj dot faktin qe persona te tjere te kane njohur perpara meje personin me te rendesishem per mua.
ndodh qe ndodh dhe kjo,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Besa Sat 29 Oct 2011 - 9:17

Nje akull dhe nje yll rane ne dashuri
Duheshin aq shume sa s'duhet njeri
Por vuanin te shkretit se nuk takoheshin dot
Ngaqe ylli ishte shume i nxehte e akulli shume i ftohte.
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 29 Oct 2011 - 9:45

Mbeti nje deshire e parealizuar;Do te doja ta kisha pare duke vrapuar pas meje.
Do te doja ta degjoja teksa ulerinte 'Me fal, jo si heret e shumta qe e tha, por ti dilte nga zemra!
Do doja te shihja fytyren e tij te penduar sepse nuk i kushtoi kurre rendesi te ashtuquajtures 'dashurise sone.
Do te doja te me kerkonte edhe ai midis turmes se kalimtareve, ashtu sic e kisha kerkuar une per dite me radhe.
Do te doja ta kisha pare teksa ruante ne fshehtesi ne xhep fotografine tone te vjeter.
Do doja qe edhe ai te kishte vene kufjet ne nje pasdite me shi duke degjuar e ridegjuar ate kenge.
Do doja te mos kishte qeshur sa here merrja guximin ti thosha se e doja.
Do doja qe ai te kishte kuptuar cfare fshihej pas loteve te mi ate nate.
Do doja kaq shume qe per nje here te vetme ti kishte kuptuar vleren asaj ndjenje.
Por, cfare ishte dashuria jone per te? Ishte si nje diamant ne duart e nje femije.Dhe ai e leshoi ne toke pa zhurme... lehtesisht... pa ndjere asnje keqardhje!
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Alberti Sat 29 Oct 2011 - 23:37

Kur te filloje shiu, dil perjashta dhe leri te te lagin pikat qe bien nga qielli...Jane puthjet e Dashurise, qe prej shume kohesh kam dashur te t'i fal!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga EMI Sun 30 Oct 2011 - 12:04

me mbaj ne krah engjelli im....
ti me mbrohn , jo sme lendon........
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 30 Oct 2011 - 12:23

Zemra ime ra, u fundos ne nje det shume te thelle. Tani eshte aty,
duke renkuar mbi nje rere kujtimesh. Vetem ti mund ta besh te dale perseri ne breg, ku je?
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga dajti modh Sun 30 Oct 2011 - 12:40

[You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga EMI Sun 30 Oct 2011 - 12:41

:sa inattttt: qomilo tkom fiksim.. Një Dedikim.. - Faqe 3 426788 Një Dedikim.. - Faqe 3 426788 Një Dedikim.. - Faqe 3 426788
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga dajti modh Sun 30 Oct 2011 - 12:43

amon xhevrije ..mos e thuj dy here [You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga dajti modh Sun 30 Oct 2011 - 12:43

amon xhevrije ..mos e thuj dy here [You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga EMI Sun 30 Oct 2011 - 12:47

dajti modh shkruajti:amon xhevrije ..mos e thuj dy here [You must be registered and logged in to see this image.]
nuk eshte xhevria ,por sumtilda....ja shikoje...
[You must be registered and logged in to see this link.]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga CuN@BosS/ Sun 30 Oct 2011 - 13:18

Futja ne pordh e gri sallat nusja lales do marmalate [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga EMI Sun 30 Oct 2011 - 13:26

Cun Boss shkruajti:Futja ne pordh e gri sallat nusja lales do marmalate [You must be registered and logged in to see this image.]
alamet mesazhi, po duket bosi, ska nevoj per sms dashurie se i ecen dhe ne sallate..... [QeSh] [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga CuN@BosS/ Sun 30 Oct 2011 - 13:33

lule dele ti me je o sa c.. te medhaja qe ke cfare ben ti moj katunare qe ma hoqe trunin fare [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga EMI Sun 30 Oct 2011 - 13:35

Cun Boss shkruajti:lule dele ti me je o sa c.. te medhaja qe ke cfare ben ti moj katunare qe ma hoqe trunin fare [You must be registered and logged in to see this image.]
ore ti cuno [@@@@@@] hahahah po ku mi gjen kto mo aman, sa fantazi te shthurur qe ke mo.... [QeSh] [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Alberti Tue 1 Nov 2011 - 10:25

Miqesia eshte e bukur per ate kush e do.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Wed 16 Nov 2011 - 9:29

Mos ma shiko shkrimin
por mbaje kujtimin
në qoft se vdes
kujtim do te mbes
E bukur nuk jam
As simpatike
Mjafton te jem ndaj
teje !! Besnike oajahsse
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga dajti modh Wed 16 Nov 2011 - 9:40

tkom fiksim Qamilo.......[You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Maksi Fri 18 Nov 2011 - 6:17

Nese te mungoj mos u fut ne mendime
ne valet e detit perfytyro fytyren time
nese ndonjeher te shkon mendja te mua
atehere ne reren e lagur shkruaj te dua
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Maksi Fri 18 Nov 2011 - 6:18

Nje plag e thelle,
nje ylle pa emer
megjithse jemi larg
te dua me zemer
me shum pelqej te vdes
se pa ty te mbes...
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga WebMaster Fri 18 Nov 2011 - 6:21

Sei la parte più dolce del mio cuore,,il mio rifugio dalle intemperie e gli affanni,,sei l'immensità e l'eternità,sei la goccia e l'oceano,sei il reale e il fantastico,per fortuna che sei anche mio!!!
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Maksi Fri 18 Nov 2011 - 6:24

Kur jam nervoz
Asgjë s'më qeteson
Vetëm, nëse ti e dashur
Pran meje qëndron
Dashuri ,dashuri
Nuk thuhet kotë
Fillon me puthje
Mbaron me lotë
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Maksi Fri 18 Nov 2011 - 6:26

Te puth buzen qe te flesh embel,
Te puth syrin qe te shohesh enderr,
Te puth faqen qe te ndjehesh mir,
Me 1000 puthje te them naten e mir.
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Maksi Fri 18 Nov 2011 - 6:26

Ashtu si kam nje emer
kam edhe dy sy
por kam dhe nje zemer
qe te do vetem TY
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Maksi Fri 18 Nov 2011 - 6:31

E shikoj shiun qe bie pa pushim
dhe mendjen e kam tek ti shpirti im
cdo pike e shiut qe bie mbi xham
eshte nje puthje per ty
qe afer ste kam
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga dajti modh Fri 18 Nov 2011 - 6:35

[You must be registered and logged in to see this image.] to end off my life [You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Maksi Fri 18 Nov 2011 - 6:36

Do te dua deri ne fund te jetes
sepse keshtu dashuroj une
por prape e urej veten
qe ste DUA pak me shume
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Durrsaku Fri 18 Nov 2011 - 6:41

diku ne nje vend te fshehte jemi pas takuar

per dashuri kemi pas biseduar

per ate dashuri dhe zoti na e kish ndaluar,

nuk e menduam gjate as une as ti ate mallkim

qe ndoshta nje dite do na sillte nje pikellim

luftuam gjate te dy qe kjo dashuri te mos ndalej

dhe nga zoti ky mallkim te na falej

e dime qe te dy kemi bere dicka te gabuar

dhe tani njeri tjetrin po mundohemi kot per ta harruar

se shume momente te bukura bashke kemi kaluar
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga AlBora Fri 18 Nov 2011 - 7:09

sa do te doja ta kripos ate buze per vec meje mos ta deshiroij as kush
AlBora
AlBora
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : prishtina
Postime Postime : 2297
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga dajti modh Fri 18 Nov 2011 - 7:10

si ma ke garazhden [You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Arabela Fri 18 Nov 2011 - 23:18

Thirre emrin tim
kur,etje ti te kesh
do te dergoj lotet e mi
qe lageshti ne buze te ndjesh
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Arabela Fri 18 Nov 2011 - 23:25

Ndoshta ti do te ikesh nje dite
si fllad i lehte ne qetesi
me shpresen e harreses mes nesh
mes ne te dyve, mes dashurise
ndoshta do te ikesh i qete
pa dashur koken t'a kthesh pas
pa dashur syte e mi t'i kujtosh me lot
te mbushur me dhimbje plot
ndoshta do te qash edhe ti
ashtu si une me zemer te ngrire
ndoshta do te me puthesh duke thene
me vjen keq e dashur, lamtumire
por ndoshta dhimbja do te te mbyse
dhe zemra nuk do qe te iki kurrsesi
sado qe larg ti mund te shkosh
ndoshta do te kthehesh perseri.
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Shkembi Sat 19 Nov 2011 - 3:03

Mos rri mbi varrin tim
Duke lotuar
Nuk jam aty
Nuk jam shuar

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 19 Nov 2011 - 3:18

Dashuria.. Dashuron Te Dashuruarit Qe Dashurojne Dashurine
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Shkembi Sat 19 Nov 2011 - 3:23

Dashuria........eshte si zogu qe e kap me nje dore,por po sdite ta mbash,ajo te shpeton nga te dy duart

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 19 Nov 2011 - 3:28

Nese bota do te shuhej,kjo per mua ska rendesi....se dashuria ime per ty do te jetonte,e bota ime do te ishe ti.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një Dedikim.. - Faqe 3 Empty Re: Një Dedikim..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 17 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi