Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Forma e gjinjve zbulon se çfarë është në shtrat People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Forma e gjinjve zbulon se çfarë është në shtrat People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forma e gjinjve zbulon se çfarë është në shtrat

3 posters

Shko poshtë

Forma e gjinjve zbulon se çfarë është në shtrat Empty Forma e gjinjve zbulon se çfarë është në shtrat

Mesazh nga WebMaster Sun 28 Oct 2012 - 8:40

Forma e gjinjve zbulon se çfarë është në shtrat Breast-size
I doni më shumë të ëmbla në formë limoni, të portokallit apo të të qershisë magjepsëse?

Me ndihmën e parashikimit sternomantik të formave dhe shenjave të
gjinjve, që më parë mund të dini se çfarë dashnore qëndron afër jush.
Vetëm në mënyrë diskrete shikojani gjoksin.

Sipas studimeve të psikologëve amerikanë, femrat me gjinj të mëdhenj
dhe të rrumbullakëta, janë të prira për aventura dhe zbavitje, por nuk
janë aq të hapura kur është në pyetje seksi.

Femrat, gjinjtë e të cilave kanë formën e limonit, parapëlqejnë
flirtet, janë spontane dhe vetëkritike. Femrat me gjinj në formë ananasi
janë tepër inteligjente, me potencial të madh për avancim në karrierë,
por edhe shumë romantike.

Femrat me gjinj në formë të dardhës janë më seksi nga të gjitha. Ato
janë argëtuese, spontane dhe nuk mund ta paramendojnë jetën e tyre pa
seks të përditshëm.

Interesant këtu është edhe fakti, se këto femra janë edhe tepër religjioze.

Kush ka gjinj në formë portokalli nuk “shpërthen” në shtrat. Femra e
tillë, ka vetëbesim dhe i di qëllimet e veta, mirëpo seksi pak i
intereson. Më shumë është e interesuar për bisedime dhe për partneritet.

Femrat me gjinj të vegjël të rikujtojnë qershitë, janë argëtuese dhe
shumë emocionale. Janë partnere të përsosura si për jetën e përditshme
dhe për rutinën jetësore, po ashtu edhe për relaksim të joshës dhe të
paparashikuar.

Frymën e tyre aventuriere e aplikojnë edhe në bërjen dashuri./Indeksonline/
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Forma e gjinjve zbulon se çfarë është në shtrat Empty Re: Forma e gjinjve zbulon se çfarë është në shtrat

Mesazh nga Arabela Sun 28 Oct 2012 - 8:50

dardha,,,dardha,, [QeSh] [QeSh] :p :p
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Forma e gjinjve zbulon se çfarë është në shtrat Empty Re: Forma e gjinjve zbulon se çfarë është në shtrat

Mesazh nga Arabela Sun 28 Oct 2012 - 8:51

ku molla??? je farewww je farewww juhjjjjj
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Forma e gjinjve zbulon se çfarë është në shtrat Empty Re: Forma e gjinjve zbulon se çfarë është në shtrat

Mesazh nga WebMaster Sun 28 Oct 2012 - 8:52

Hahaha he ri jan tema interesante haha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Forma e gjinjve zbulon se çfarë është në shtrat Empty Re: Forma e gjinjve zbulon se çfarë është në shtrat

Mesazh nga Arabela Sun 28 Oct 2012 - 8:53

Shejtone shkruajti:Hahaha he ri jan tema interesante haha
shume je farewww je farewww i.l.u
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Forma e gjinjve zbulon se çfarë është në shtrat Empty Re: Forma e gjinjve zbulon se çfarë është në shtrat

Mesazh nga Arabela Sun 28 Oct 2012 - 8:59

Shejtone shkruajti:Hahaha he ri jan tema interesante haha
si i ke ti?? juhjjjjj Forma e gjinjve zbulon se çfarë është në shtrat 3666372071
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Forma e gjinjve zbulon se çfarë është në shtrat Empty Re: Forma e gjinjve zbulon se çfarë është në shtrat

Mesazh nga Anakonda Mon 29 Oct 2012 - 5:22

je farewww je farewww je farewww kisha lexu skisha lexu po kshu temash...hajde hajde kuriozitet e ca kurioziteti je farewww

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Forma e gjinjve zbulon se çfarë është në shtrat Empty Re: Forma e gjinjve zbulon se çfarë është në shtrat

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi