Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Peci: Goditje e rëndë për gjyqësinë   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Peci: Goditje e rëndë për gjyqësinë   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Peci: Goditje e rëndë për gjyqësinë

2 posters

Shko poshtë

Peci: Goditje e rëndë për gjyqësinë   Empty Peci: Goditje e rëndë për gjyqësinë

Mesazh nga Alberti Wed 7 Nov 2012 - 7:26

Peci: Goditje e rëndë për gjyqësinë

Me rastin e arrestimit të një gjyqtari të Gjykatës Komunale në Gjilan, i cili dyshohet për kryerje të veprës penale, kryesuesi i Këshillit Gjyqësor të Kosovës, Enver Peci, shpreh indinjatën e thellë për këtë ngjarje, duke e cilësuar këtë akt si një goditje të rëndë për sistemin gjyqësor.
Kryesuesi i Këshillit Gjyqësor të Kosovës e cilëson këtë si një goditje të rëndë për sistemin gjyqësor përkundër të gjitha përpjekjeve dhe të arriturave në përmirësimin e kushteve dhe ambientit të punës së gjyqtarëve.

Peci zotohet se personalisht dhe institucionalisht do të ndihmojë dhe ofrojë përkrahjen e tij ndaj organeve te ndjekjes dhe qytetarëve të gatshëm në zbulimin e rasteve të tilla në sistemin gjyqësor, thuhet në një komunikatë të lëshuar nga KGJK.

“Inkurajohen të gjithë qytetarët që kanë çfarëdo informate mbi veprimet me elemente korruptive të zyrtarëve brenda sistemit gjyqësor që pa ndonjë hezitim të njoftojnë organet përkatëse të ndjekjes gjegjësisht policinë dhe Prokurorinë”, thuhet në deklaratën e Pecit.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Peci: Goditje e rëndë për gjyqësinë   Empty Re: Peci: Goditje e rëndë për gjyqësinë

Mesazh nga Anakonda Sun 11 Nov 2012 - 6:27

ehe si tsillesh ashtu do perfundosh

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi